Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja na kraju 65 poena ostvario posle iskorišćenog WC, u H2H ligama ostvarene dve pobede a naročito ostvarena pobeda proitv Kvadruple

    Comment


    • Oba poraza u ligama, 39 poena, 2 igraca nisu igrala, a kapiten usao sa klupe. Nastavlja se haos...
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Od utakmice sa Evertonom, Hazarda je ubacilo već preko 160 hiljada ljudi u tim. Znači do sledeće tekme ide to na 300 hiljada...

        I sad se on povredi na rep. pauzi i kreće ludnica...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Da, tako su i Gundogana, i Walkota,i Alena, i ... Poenta je ubaciti nekog PRE nego razvali kolo, a ne posle..hahhaha..tako su pre par kola ubacili Cresvela kad se vratio posle povrede. U 20 i nekom minutu imao asistenciju,a u 70.min dobije drugi žuti..i za tih 50 minuta ga je kupilo preko 25000 ljudi..to mi je tako smešno...

          Poslato sa LG G4
          FC AMATERI FROM ANFIELD

          Comment


          • To ti je fora. Ljudi čim vide da neko pokida, odmah se ubacuje bez razmišljanja. Zato ja volim da jurim ove koji su u lošoj formi, pa čekam da prokinu.

            Hazard je malo drugačija priča. On je u formi već 4 kola i ljudi koji ga nemaju, već polako kreću da paniče. Iz kola u kolo idu dvocifreni bodovi a oni ih propuštaju. I sad kreće masovna kupovina. A pre ta 4 kola, on je imao 4 kola u kojima ništa nije doneo. Čim se promenila formacija i kad je dao gol, moglo je da se oseti da će imati mnogo slobode u novoj formaciji, da će mnogo više ulaziti u sredinu i da će mnogo ulaziti u šanse.
            Meni odgovara što ga kupuju, raste mu cena. Već je za dan otišla za 0.1. Samo neka tako nastave...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • P-a sve se negde svodi na strpljenju.Sad će svi prodati Sančeza ,kako bi kupili Hazarda, a Sančez u narednih 12 kola ima samo 2 teške utakmice u kojima takođe može dobro odigrati. Ja sam Hazarda kupio pre 2 kola i višestruko mi se isplatio. Negde mi je broj 1 pick Kane, videću hoći li moći da ga nekako uglavim u ekipu, mada bi se morao rešiti Aguera, Sančeza i Hazarda.
              FC AMATERI FROM ANFIELD

              Comment


              • Treba svakako sačekati kraj rep. pauze, pa polako sledeće sedmice praviti transfere. Umeju ove rep. pauze žešće da osakate klubove sa povredama.

                Možda ti se povredi neko od skupih igrača, pa ti se prinudno oslobodi prostor za Kejna. Nije nemoguće...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Tadic je los u zadnje vreme,mislim da ce mi on ispasti iz ekipe prvi,samo ne znam koga umesto njega,mozda Moses ili Eriksen
                  >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                  Comment


                  • Ma da, nemam nameru da žurim sa transferima..sledeći četvrtak ili petak ću videti koliko mi se ,ne daj Bože "žuti" ili "crveni" tim..

                    Poslato sa LG G4
                    FC AMATERI FROM ANFIELD

                    Comment


                    • Što se tiče Eriksena, ja ga imam od prvog kola. Očajan je, ništa mi skoro nije doneo. Jedno kolo je imao 10 bodova i to je to. Ulazi dosta u šanse, ali mu se ne da. Ti možeš da probaš, možda prokine, tj. prokinuće sigurno, samo je pitanje kad.

                      Ma da, petak, mada ja volim i subotom da menjam...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Pa sve zavisi o zelja i mogućnosti- odnosno o tome koliko imam para, a koliko će rasti cena nekom igraču kojeg želim dovesti. Nekad i svesno žrtvujem 0.1mil, pogotovo ako se igraju utakmice u Evropi ili kup

                        Poslato sa LG G4
                        FC AMATERI FROM ANFIELD

                        Comment


                        • Daj promenite naziv teme u Zoća Fantazi

                          Comment


                          • Originally posted by Prince View Post
                            Daj promenite naziv teme u Zoća Fantazi
                            Tek kad pređem 5000 postova u grupi, do tada ništa..

                            Poslato sa LG G4
                            FC AMATERI FROM ANFIELD

                            Comment


                            • Originally posted by Zocha View Post
                              Tek kad pređem 5000 postova u grupi, do tada ništa..

                              Poslato sa LG G4
                              Kako si krenuo, do kraja sezone si tu.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Kako si krenuo, do kraja sezone si tu.
                                Do kraja sezone?pih, ja mislio do NG..

                                Poslato sa LG G4
                                FC AMATERI FROM ANFIELD

                                Comment

                                Working...
                                X