Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako će ovo da bude krljanje za bonus poene u Liverpulu...

    Mane 2 gola, Firmino gol i 2 asistencije, Coutinjo gol i asistencija, Lallana 2 asistencije...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Mislim da ce uskoro uslediti peticija Fantasyju da se u ekipu mogu staviti 4 igraca iz iste ekipe ( svi iz Liverpula) 😄😄😄

      Poslato sa LG G4
      FC AMATERI FROM ANFIELD

      Comment


      • Taman sam izbacio Ibru, a evo on postigao 2 komada, ali nisam na gubitku, Mane 2 gola i asistencija, i Austin je zabio za Sautempton.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Mane i Firmino.

          I Gilfi opet asistenciju, sad se navija za CS WBA-a.
          sigpic

          Comment


          • Kako stojite sa bodovima?

            Poslato sa LG G4
            FC AMATERI FROM ANFIELD

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              sad se navija za CS WBA-a.
              Neka ostane ovako bez golova i svi zadovoljni

              Comment


              • Ono kad imas u timu Kutinja i Ibru a stavis kapitensku traku Vardy-ju koji sedi na klupi i uci ce u drugom poluvremenu...
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Ono kad imas u timu Kutinja i Ibru a stavis kapitensku traku Vardy-ju koji sedi na klupi i uci ce u drugom poluvremenu...
                  Sranja se dešavaju.. :eek: :eek: :eek:

                  Poslato sa LG G4
                  FC AMATERI FROM ANFIELD

                  Comment


                  • Odlicno kolo, iako sam u proslom uzeo 91 ovo 78. Preko 10ptsa Firmino, Kutinjo, Azar i Kun kao kapiten. Costa bio blizu, a Lukaku prodao ovo kolo, sve u svemu ja sam prezadovoljan kako sam iskoristio wild.
                    Last edited by Brian McShtull; 06-11-16, 18:22.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ja na kraju 62 boda (odnosno 58 kad se oduzme -4).. Moglo je bolje, ali ipak zadovoljavajuce..

                      Poslato sa LG G4
                      FC AMATERI FROM ANFIELD

                      Comment


                      • Na kraju 67 bodova,nije lose posle jucerasnjih 12
                        >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                        Comment


                        • Sunce ti kalaisano...86 poena...
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Prodam Pogbu i on odma dade gol. Baxuz. Ali zato pridošlica Kutinjo gol i ass. Konačno i Ibra da proradi. Dugo sam ga čekao.

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Prodam Pogbu i on odma dade gol. Baxuz. Ali zato pridošlica Kutinjo gol i ass. Konačno i Ibra da proradi. Dugo sam ga čekao.
                              Sad kad si ga docekao, sad ga mozes i prodati..suspendovan je za naredno kolo

                              Poslato sa LG G4
                              FC AMATERI FROM ANFIELD

                              Comment


                              • Na kraju 79 bodova, ja prezadovoljan. Dovoljno da se ostane na prvom mestu i trenutno sam 3549. na ukupnoj rang listi...

                                Ne znam da li je neko primetio, ali jedini tim ovo kolo koji je sačuvao CS je bio Čelzi. A ja se posle čudim kako mi je odbrana bila ovako loša. Još treba da skačem od sreće što je Kurtoa sačuvao mrežu..

                                U suštini, ako imaš više igrača iz Čelzija i Liverpula na konju si...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X