Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 46 bodova, a u velikoj H2H ligi protivnik Aki koji ima 23 poena. Njemu ostali Bravo,Stones,Sterling,Costa,Austin, dok su meni ostali Ibrahimovic i Aguero kapiten. Tako da lomice se do samog kraja, ali red bi bio da padne kvadruplas.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Past cu, jer navijam da City izgubi, to je jebiga odma da mi se skine 12 boba. Al bi sad potpisao 0-0
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • 60 bodova na kraju, ja zadovoljan. Hazard kapiten opet ispoštovao.... Šteta što mi odbrana bila očajna, a na klupi 12 bodova leži...

        2 odlična kola za redom, i penjem se na tabeli. Prestiže se Aki u obe lige za bod i za sad sam drugi....
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Na kraju je pao Aki, 50-35, Ibrahimovic opasno zakazao, evo vec 3-4 kola samo 1-2 poena. I moj kapiten Aguero danas zakazao.

          A u SK ligi sam tek na 22. mestu, slabo. Valjda ce ovaj Ibra proraditi uskoro.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • A ja kukam što mi je 15 bodova ostalo na klupi... Ono kad imaš više bodova na klupi nego u igri...

            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Zašto bi iko normalan stavio Kujatea ispred Manea
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • To ti je ono što bi Žika rekao..."Moj me inSekt nikad ne vara"...

                Neko se istripovao žešće...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Hiton ce da skupi 6 poena bez CS-a. Kapiten Volkot ili Kapue. Stavio bih Ibru ali nisam siguran ni da li ce poceti, izgledao je mrtav u sredu.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Da li staviti Ibri kapitensku sutra, mislim da je red da konacno ispostuje.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      To ti je ono što bi Žika rekao..."Moj me inSekt nikad ne vara"...

                      Neko se istripovao žešće...
                      bitno da je taj Kujate zabio golčinu Čelziju par dana nakon te prozivke Majstor pogdio samo promašio takmičenje
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Ibra kapiten pa sta bude, red je da se raspuca nakon mnogo utakmica posta.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Di mi je brat od tetke!?

                          Na megdanu smo..

                          Ne znam tacno ko, ali me je neko usrao 40 razlike
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • E vala daću prokletom Stones-u još jednu šansu kad sam mazohista...

                            Kapiten....Hazard ili Ozil... Više mi nešto Ozilčić miriše na gol. Hazard dao 2 puta za redom gol...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Di mi je brat od tetke!?

                              Na megdanu smo..

                              Ne znam tacno ko, ali me je neko usrao 40 razlike
                              Eto makar će brat od tetke da me skloni s prvog mesta, do sad me je sralo samo tako u H2H

                              Jedva se setih da bacim pogled na tim jutros posle NBA-a, već sam u krevetu bio, morao sam da ustajem

                              Comment


                              • Ibra i kapiten Aguero danas imaju istorijsku šansu da mi donesu brdo bodova. Umesto indisponiranog Igala kupio sam Čarlija Ostina.

                                Comment

                                Working...
                                X