Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Reise View Post
    46 poena sa bonusima. Ostali još Azar, Sančez i Firmino.
    Pozdrav,ako mozes da mi kazes prvi put igram fudbal fantazi (igrao basket samo do sad),ako mozes da mi kazes koliko poena se smatra dobrim rezultatom u jednom kolu.

    Comment


    • Фостер 10, Редмонд 10, Агуеро 18 (К) и остали сви по 2 Ериксен,Стоунс,Френд и Деулофеу.

      46 поена, остали: Ибра, Фирмино, Азар, Валенсија.
      Last edited by Милош; 13-08-16, 21:40.
      На целом свету само Црвена звезда оооо..

      Comment


      • Nemas pravila.

        Mozes da imas i 80 i da izgubis. A mozes i sa 23 da dobijes, (Ja Daleta) ili nekog sa foruma )

        Bitno je da pratis bar meni protiv koga da igras i da vidis koliko vam se razlikuju timovi. Sta znam 60+ je ok, kazem ponovo, nema pravila.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Loš dan, bar za mene. 5 igrača mi je igralo, 2 odbrana, 2 sredina i 1 napad i ništa nisam uzeo. Nadam se sutra boljem danu(a i ponedeljku)...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Pozdrav,ako mozes da mi kazes prvi put igram fudbal fantazi (igrao basket samo do sad),ako mozes da mi kazes koliko poena se smatra dobrim rezultatom u jednom kolu.
            Ne znam što će ti ovo uopšte, ali nekih 55-60 poena po jednom kolu se može smatrati dobrim rezultatom.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              Ne znam što će ti ovo uopšte, ali nekih 55-60 poena po jednom kolu se može smatrati dobrim rezultatom.
              citam po forumu,pa vidim ti si napisao koliko imas poena i cekas,par igraca za koje mislim da mozes dobro da prodjes,pa gledam moji tim i sta mi je ostalo,i ne verujem da cu toliko skupiti,pa cisto da vidim gde sam,uglavnom hvala na odgovoru

              Comment


              • 53 poena za sada i peto mesto u velikoj, a trece mesto u maloj ligi. Coutinho 2 gola, Ibrahimovic 1, Aguero 1 kapitenski, ostali prosek. Jos sutra Willian i Azpilicueta, zadovoljan sam prvim kolom.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Odmah u prvom kolu drama, odluka pada na bonus poene. Ako ih ne dobiju ni Hazard ni Azpi, dobija me Gagi, ako uzmu jedan poen - nerešeno.

                  Comment


                  • Koliko sad videh, Hazard dobio 3 bonusa, ukupno 10...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Dobio si, Hazard uzeo 3, a mislim da je i Azpi 1

                      Ja 57 bodova, ali bit ce 61, jer ce mi pikati Heatona od 4 umjesto Mandande koji nije branio ..

                      Od Reisea cu izgubiti 62-61 u velikoj, a maloj cu dobiti Zolu 61-57 .

                      Nije lose, mada me je Howe zajebao sa Gradelom, ako mu vec nije bio starter, ne znam sto ga je uvodio u 85., da nije pikali bi mi Evansa od 5 s klupe i dobio bih, ali eto sta je tu je

                      Cestitke Reise
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Najs.

                        Završavam s 48 onda, prosečan start. Promaših s kapitenom (Silva).

                        Comment


                        • Originally posted by Dale View Post
                          Od Reisea cu izgubiti 62-61 u velikoj, a velikoj cu dobiti Zolu 61-57 .
                          Hahaha, sad gledam i vidim 57-57 i mislim nije realno da prvo kolo odmah bude X. Ne videh da ti Mandanda nije branio...pu...

                          Čestitke...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Dobro kolo, 62 boda, samo što su Sančez i Firmino podbacili jer nijesu uradili ništa, a palo sedam golova. Osim Daleta u velikoj, pao i Prototype u maloj. Mislim da ću odmah wildcard da opalim.
                            sigpic

                            Comment


                            • Objavljujem borbu za opstanak.

                              Tip za buduce narastaje: ne pravite pjani ekipu.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • 73 poena, dovoljno za prvo mesto u obe lige (mala i velika)

                                Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X