Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ide Sanchez na najbolju sezonu ove sezone.

    Ako bude ko na Copi 40 golova u svim takmicenjima ce slozit.
    Hahahahhahaha svake godine ista prica.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Šta misliš, kad će Ozil početi da igra? Njega moram da imam u timu. Ispoštovao me maximalno prošle sezone.

      Ja izbegavam Aguera jer se često povređuje. Ne mogu toliko da platim da bi bio povređen nekoliko kola...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Vrhunski spiner, pominje 40 golova u PL fantasy. Sto nas boli kurac koliko ce golova dati u ostalim takmicenjima
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Hahahahhahaha svake godine ista prica.
          kakva prica?

          Jel to Sanchez nije sposoban dat 40 golova?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Pocet ce vec mozda protiv Lestera iduci vikend Mesut.

            Sto se tice Sancheza i njegovih golova, dat ce ih vise nego Ibra kad ste navrli na mene.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • U premier League nije sposoban. Ne on, nego možda niko. Ko pređe 35 ima da bude Bog.

              A taj tvoj miljenik ima da te ujebe. A znaš i dam da hoce. I ima da psujes i Vengera i Repku. I sve redom.

              I ne verujem da će 30 dati. Ibra ako pređe 15 ima da bude milina. Ja zadovoljan.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Nece dat 40, dat ce 25 u ligi i ostatak u Ostalim takmicenjima.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Koga boli k za ostala ? Priča je o PL. A tu o broju 40 može sa sanja kao i ti i ja o tituli.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Razmisljam se izmedju Barklija i Tadica i ubacim Tadica, a ovaj da gol.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • čitam da je Tadić imao dobar slobodnjak ali da je gomez skinuo loptu nekako a i po komentarima izgleda da im fino igra
                      Last edited by saburo sakai; 13-08-16, 16:24.
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Trio fantastiko iz WBA dobija clean sheet. 18 bodova samo od njih.
                        Foster i dodatni bod za odbrane.
                        sigpic

                        Comment


                        • За сад испоштовали Редмонд и Фостер максимално, који ће можда и добити неке бонус поене.

                          Ериксен и Деулофеу промашаји као што сам и мислио.
                          На целом свету само Црвена звезда оооо..

                          Comment


                          • Mene samo Marez i to golom iz penala. Cekam Silvu koji mi je kapiten a sutra ostaju De Gea, Bailly i Azar. 20 poena za sad
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • 46 poena sa bonusima. Ostali još Azar, Sančez i Firmino.
                              sigpic

                              Comment


                              • 37 poena i jos 5 igraca su mi ostala . Nije lose, jedino me Stouns zeznuo kao i golmani.

                                Comment

                                Working...
                                X