Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by saburo sakai View Post
    a da ga jebem, gde nadje 1000% ne može niko to da ti potvrdi u ovom trenutku ali prema tekstovima od proverenih izvora izgleda da naginje ka formaciji sa jednim napadačem, sad ko zna šta može da se desi do ponedeljka i na dalje
    On je to napisao za Cana, da je 1000%

    Comment


    • au izvinjavam se, posledica multitabova u pozadini
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Originally posted by PiXarr View Post
        Da 1000%, osim ako se ne povredi na treningu sutra, pu pu ne daj boze.




        I to je Costa?
        Aha.
        sigpic

        Comment


        • Evo konacnog tima:

          De Gea
          Van Dijk, Ward, Bailly
          Marez, Azar, Silva, Tadic
          Gray, Igalo, Kane

          Izmene: Hennesey, Livermore, Gamoba, Fry

          Moze li mi samo neko reci da li ce Ayew zaigrati od starta u WH-u, i da li je bolje da ubacim Barkley-a umesto Tadica?
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Barkli i Tadić imaju jedan isti problem a to je kontinuitet tako da dolaziš na isto, sve zavisi kako kad ih pogodi forma i posle ponovo nestanu

            Sad su klubove za koje igraju preuzeli drugi menadzeri tako da svašta može da se desi, možda izvuku najbolje iz njih, pisao sam već u temi prem da Sautempton sad menja sistem igre i da pojedini navijači(njihovi, nije moje mišljenje) smatraju da će Tadić profitirati od toga

            Na drugu stranu i Everton i Sautempton imaju teške utakmice u prva dva kola
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Ja mislim da će Freguli krenuti od početka sutra. Igrao je u skoro svim tekmama WH-a u predsezoni. Još kad se uzme da je 5.5, definitivno se isplati. Može on da donese neke bodove.

              Mene zanima da li će Williams dobiti prednost u odnosu na Morija. Znam da neće igrati u ovom prvom kolu, ali za kasnije. On i Stones su krađa ako budu odmah u prvih 11. Obojica koštaju po 5.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ja uzeo Stonsa. Uz Klajna i Soa, trenutno mislim da ne moze bolje za manje od 6.

                Razmisljam se opasno da zamenim Mareza. Ali opet?! :S

                Uzeh na kraju Cana i i ovog Geja iz Liverpula .

                Pogbu uzimam vec sledece kolu, kapiram da ce Murinjo da mu dozvoli sve. Pa ono, rizik od 8.5 jbg.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Ne znam za Klajna. Imamo mnogo težak raspored ovih prvih 4-5 kola. Ne verujem da će biti puno CS-a. Možda ugrabi neku asistenciju, ali teško CS...

                  Ja gledam nekoga iz Čelzija u odbrani. Mogli bi da sačuvaju mrežu bar u 3 od 4 prva kola. Aspi mi deluje kao sigurica, ali skup u pm...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Kerik kosta 4,5?!
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Kerik kosta 4,5?!
                      I to mu je mnogo. U 3 sezone ima 2 gola i 2 asistencije. Nema bodova od njega..
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Kome trazim kodove za glavnu ligu?
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Čekaj, koja sad liga je glavna ??
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Daletu za glavnu, Limaru za malu

                            Послато са LT18i уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Definitivno : Mandanda; Van Dijk, Clyne, Morgan ( jbg Williams ne igra ); Mahrez, Mane, Hazard, Gradel; Ibrahimovic, Gray, Costa

                              KLUPA: Heaton, Mee, Evans, De Roon

                              Ako neko ima zelju da udje u lige i ispunjava uslove, a nije to jos uradio, neka posalje poruku veceras, jer sutra sumnjam da cu biti na forumu prije 1-2 ..
                              Last edited by Dale; 12-08-16, 23:07.
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment




                              • + £0.5 у банци.

                                Крећемо!
                                На целом свету само Црвена звезда оооо..

                                Comment

                                Working...
                                X