Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od tih jeftinijih kad god mogu pijem Niksicko, meni je extra.
    Ali prvi izbor kada je cirkanje na klupici ili kuci je Carlsberg u flasi jer je odlicno i ne smaraju sa kaucijom pa moze i da se polupa po potrebi

    Comment


    • Necu da se uključujem. Necu da se uključujem

      Meni je recimo BIP klasa za staropramen. Zaječarski zavisi gde se puni isto kao i nikšićko. Carslb.najprecenjije pivo. Vrhunski marketing ali kada se uporedi sa cenom. Smesno je. Nisko je lepa komercijala kao Zaječarac nekada. Ima svasta da se nadje po BGu samo ako se ima para. Ovo što je Ricpa rekao Samo pivo kafić racunajte da nema pivo ispod 270 din. Kabinet isto tako. O žirafi necu da pričam. Ali isto tako ima manje poznatijih mesta gde moze da se nadje točeno Paulaner koji je prosto savršen. Hoegarden. Erdinger. Sve točeno a preukusno.

      Ako dolazis Colke u BG veće Rode, Metroi i Tempo ako blejis po kafićima Samo Pivo i Kabinet, London. Na ostalim mestima po gradu možeš da nadjes neka druga piva. Ali najveći ponudu od kafića ova tri ako me sećanje sluzi..
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Niko da spomene Hajneken i Tuborg ? Do ove godine sam redovno pio Tuborg i skoro sam prešao na Zaječarac kada pijem u društvu više zato što svi piju . Nisam neki da probiram pivo i da glumim da sam odgojen na Jelenu ili Lavu mogu da pijem sve , mada sad zadnje vreme više pijem žestinu a pivom razblažujem tako da mi svejedno
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • O Hajnikenu sve najbolje! Da ako me odvedu opet na Ibicu..

          Sad ozbiljno, lepo leže Hajniken, ali ona flašica od 0.4. Nije ni skup. U diskontu može da se nađe za 65 dindzi (ali moraš da imaš flašu). Staropramen sam pre gotivio, ali u poslednje vreme nešto slabije. Zaječarac je za bleju dušu dao...

          Ali što sam probao u Španiji pivo od morske vode i medom od ruzmarina. Poezija jbte...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ja sam u Spaniji cepao Estrelju sa Red Bulom



            A u Francuskoj sam pio neko pivo sa 11.6% alkohola Iskreno to nije pivo, ima ukus na pocetku kada ga pijes, ali kako gutas poslednji gutljaj, cist etil

            Comment


            • To Gang, ja sam ono ljeto kad se igralo SP dobio tuborg na mozgu. I tocena im ima prolaznu ocjenu.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • kakva je to kombinacija pivo i sok, pa jel ti čoveče hoćeš da se napiješ ili ne ???
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Ne razumijes ti Saburo omladinu
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by saburo sakai View Post
                    kakva je to kombinacija pivo i sok, pa jel ti čoveče hoćeš da se napiješ ili ne ???
                    Dobitna kombinacija za srcani udar

                    Comment


                    • Originally posted by saburo sakai View Post
                      kakva je to kombinacija pivo i sok, pa jel ti čoveče hoćeš da se napiješ ili ne ???
                      Bio sam mlad i lud tad. Sad sam samo lud.

                      Presao sam na Jeger i Red Bul

                      Comment


                      • E moja omladino , samo vinjak i pivo nikakva druga kombinacija ne dolazi u obzir
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Prince View Post
                          Dobitna kombinacija za srcani udar
                          Neće od piva i red bula (guaranu) mu ništa biti . Osim možda da mu se stolica malo oboji ili da hmmm mirise drugačije . Nemoj da pitate kako znam .

                          Jeger i rb? Mešaš ili ne? Kakvog je ukusa?

                          Saburo žestinu gasi žestinom. Vinjak naravno tekilom.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Eeee moji vi, sad na moru braca Rusi cepaju viski i crno vino, tj. eksiraju viski i gase sa vinom. Ne bi to bilo baaš toliko loše, da nije bilo 11 prepodne, a prva flaša viskija već otišla. Ludi 100% !

                            p.s. I to sve na plaži na 30 stepeni direktno u glavu...
                            Last edited by z0La; 28-09-16, 19:01.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • A daj brate viski i vino? Kako jbt? Pa to ne znaš kako se zoveš. I to ujutru. Ja za vikend na svadbi liznuo vinjak u 9 ujutru napravio sam hiljadu faca.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Balantajns i Vranac i to lagano. Ništa na njima ne vidiš, samo kreću da se crvene i to je to. Ja bre popijem 2 čaše vode ujutru i nije mi dobro...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X