Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li gde da se uzme ili naruci?

    https://m.kupujemprodajem.com//Poljo...-1546093968247

    Nadjoh ovaj ultra cepoguzac. Verovatno cu ovo i naruciti.
    Last edited by colke995; 29-12-18, 14:36.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Ima li gde da se uzme ili naruci?

      https://m.kupujemprodajem.com//Poljo...-1546093968247

      Nadjoh ovaj ultra cepoguzac. Verovatno cu ovo i naruciti.
      Naruci preko oglasa - stize sigurno.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Zna li neko nekakakv ekstremno ljut sos?
        http://www.davesgourmetfieryfoods.com
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Uzmi Carolina Reaper papriku ako vec mislis da si sposoban za ljute stvari

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Uzmi Carolina Reaper papriku ako vec mislis da si sposoban za ljute stvari
            Postoji zasad i Pepper X od istog proizvodjaca, tj Ed Currie-a koji je oko 3m scoville-a.

            gledam soseve neke bazirane na tim paprikama. Bas sama paprika je verovatno too much.



            Zasto ovakvih sekti ima u Beogradu samo?
            Last edited by colke995; 29-12-18, 21:03.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by colke995 View Post
              ....

              Zasto ovakvih sekti ima u Beogradu samo?
              Ovi su iz Leskovac.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Ovi su iz Leskovac.
                Na izvoru...
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Imas i ove colke

                  https://m.facebook.com/Flowerschillies

                  Ja sam kupila na jednom tzv. nocnom marketu na Kalenic pijaci, to je sad moda inace, neki sos sa malinama, ne mozete da zamislite kako je dobar, ali umereno ljut, no imaju trista cuda.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Na izvoru...
                    Ludaci - ako nije otkrivena vrsta ljute papricice, onda je nemaju.
                    Inace, prvenstveno se bave prodajom semena papricica.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Ovi su iz Leskovac.
                      Ovi sto proizvode sos, da. Ali ovi sa klipa, to sve BG.

                      @Olja

                      E naleteo sam na njih, samo steta sto sam skontao za njih 2 dana nakon sto su bili na Sajmu.



                      Sa malinama sam probao ovaj. Predobar je po pitanju ukusa, samo fali ljutine.
                      sigpic

                      Comment


                      • Colke ne znam kakav si sa kuhinjom, ali možeš i sam da praviš soseve, samo ti treba blender. Prilično jednostavna stvar, i može biti baš zanimljiva.

                        Evo i nekih od najljućih paprika, a recepata imaš koliko hoćeš po netu, baza ti je sirće, sa ostalim možeš da se igraš



                        https://postimg.cc/GTr42dMZ
                        Last edited by bici; 30-12-18, 09:07.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Da, ali nije neki izbor ljutih papricica kod nas, pogotovu ne u ovo doba godine ili ne bar da su lako dostupne. Mozda Metro ima najljuce, iz uvoza naravno, ali nisam ih koristila da bih mogla da kazem kakve su, samo one srednje ljute.


                          Pa dobro colke imaju oni i mnogo ljuce soseve. A kako svi prodaju online, pozoves ih pitas koji i narucis... jer nesto mislim da nisi rad da se igras sa blenderom... ili gresim?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Da, ali nije neki izbor ljutih papricica kod nas, pogotovu ne u ovo doba godine ili ne bar da su lako dostupne. Mozda Metro ima najljuce, iz uvoza naravno, ali nisam ih koristila da bih mogla da kazem kakve su, samo one srednje ljute.


                            Pa dobro colke imaju oni i mnogo ljuce soseve. A kako svi prodaju online, pozoves ih pitas koji i narucis... jer nesto mislim da nisi rad da se igras sa blenderom... ili gresim?
                            Nemam blender.

                            Kontaktiracu te i ove iz Leskovca pa cemo da vidimo sta je najbolje.
                            sigpic

                            Comment


                            • Koji je majonez najbolji za rusku salatu?Ja nesto tomi preferiram ali sam otvoren za nove mogucnosti.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Koji je majonez najbolji za rusku salatu?Ja nesto tomi preferiram ali sam otvoren za nove mogucnosti.
                                Domaći majonez

                                – 1 sveže jaje
                                – 200 ml suncokretovog ulja (20 minuta rashlađenog u zamrzivaču)
                                – 1 ravna kafena kašika soli
                                – 1 kafena kašika senfa
                                – 1 supena kašika limunovog soka
                                – blender

                                Priprema majoneza:

                                Veoma je važno da svi sastojci za pripremu majoneza budu iz frižidera, ulje je poželjno ohladiti u zamrzivaču 20-ak minuta.

                                U blender stavite jaje. Dodajte senf, so, ulje i sok od limuna.

                                Stavite štap blendera na samo dno, i mutite tako smesu u trajanju 5 sekundi.

                                Zatim pokretima gore-dole, nastavite da mutite u trajanju 20-25 sekundi.

                                Količinu senfa, soli i limunovog soka možete regulisati prema svom ukusu.

                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X