Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Malo je zilav za moj ukus - ne pomazu svi oni sosevi i marinade, mada prilozi od raznoraznog bilja su im fantasticni.

    to nikad ne bih mogla da pojedem, pas
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post

      to nikad ne bih mogla da pojedem, pas
      Čuvaj kuče

      Comment


      • A dobro ja bi zabe jeo lagano,cak i zmiju.To mi nesto nije toliko gadno,pretpostavljam da je ukus dosta slican piletini ali vjerovatno i bolji.

        Comment


        • Hrana i piće

          Ne vidim neku razliku izmedju jagnjetine i macetine kao hrane, ali svakako nije posteno uvaliti nesto sto je triput jeftinije a pritom ne obavestiti gosta restorana.

          Comment


          • Ima li neko iskustva sa rebarcima u Novom Sadu? Ima li dje, kvalitetnih?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post

              to nikad ne bih mogla da pojedem, pas
              Keretina je vise zastupljena u korejskoj i vijetnamskoj kuhinji - kineska se, uglavnom, zasniva na svinjetini, zivini i govedini.
              Inace, kucici koji se prodaju po Pekingu za hranu su uzgajani samo za to, cak je i neka posebna pasmina i vrlo strogo se pazi na to. Kineska kuhinja u globalu ne postoji - vec se deli na sangajsku, mandarinsku, pekinsku i ostale kantonske i razlikuju se k`o nebo i zemlja, u skladu sa dostupnim namirnicama. Honkoska je najgora - tu se vec oseca uticaj zapada i pokusaj da se integrise u lokalnu kuhinju.
              Korejska kuhinja je vrlo zanimljiva al` jebo ih kimchi (fermentisan kupus sa zacinima) koji jedu uz svako jelo.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Ma stvarno bi svasta probala, ali psa ili macku nikad, jednostavno ne bih mogla, okrene mi se zeludac samo kad pomislim
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  Ima li neko iskustva sa rebarcima u Novom Sadu? Ima li dje, kvalitetnih?
                  Po salasima oko Nova Sada - na Veterniku i u Bukovcu ces pre dobiti dobru proju.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Ima li dje u svijetu da se jedu pacovi?

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ma stvarno bi svasta probala, ali psa ili macku nikad, jednostavno ne bih mogla, okrene mi se zeludac samo kad pomislim
                      Kad ne vidis od cega se sprema i probas gotovo jelo - izgubis sve predrasude.
                      Gadjenje i ostalo dolaze kad ti kazu od cega je.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Ni meni se ne sviđa ideja (psi i mačke) a poždero sam od divljači sve moguće, par vrsta zmija... puževa sepet - više puta sam pravio od njih sarmu sa listom vinove loze, super stvar.

                        Comment


                        • Je li jeo ko supu od kornjace?Ja ih imam na selo da se ne mogu izbrojat.Mozda mogu pokrenut neki biznis.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_PG View Post
                            Ima li dje u svijetu da se jedu pacovi?
                            Zecevi su glodari, isto kao i pacovi, a dabrovi u Podrinju i Semberiji su skoro istrebljeni jer su ih monasi smatrali kao "posnu hranu"
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Kinezi su idioti koji su zaostali na civilizacijskom stepenu razvoja. Pravom civilizacijskom. Najjače je kada ovde brane te idiote i kažu pa to je kod njih normalno kao kod nas svinja. Izvini, pas je najbolji čovekov prijatelj i to je životinja koja je kućni ljubimac i koju možeš šetati i za to je stvorena - po naravi. za kućnog ljubimca.

                              A ti idioti ništa im sveto nije, boli me uvo što ćete me i vi osuditi.

                              Pre bih pojeo Kineza kao kanibal nego psa jebote. Koliko pas ima dobru dušu i koliko nije za jelo i ti moraš da budeš kakav čovek da jedeš psa. Fuj.

                              Ne bih kročio u te zemlje da mi plate milijardu evra. Dno dna. Ej psa jedu jebote, psa. Bolje govno da su pojeli.

                              Samo zamišljam da neko od tih bolesnika jede mog psa -bolesnici.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Je li jeo ko supu od kornjace?Ja ih imam na selo da se ne mogu izbrojat.Mozda mogu pokrenut neki biznis.
                                Spremio ja tasti i tastu u njihovoj vikendici na moru u CG - izeli sve, a onda pitali A gde se one kornjace iz potoka i ko stavi ove oklope iza kuce da se suse?
                                Salu na stranu - odlicna supa, samo ti treba dosta kornjaca za normalnu supu, posto im je meso samo oko nogu.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X