Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobre su i girice i gambori i sve vrste ribe.Losos,bakalar,toga mogu da pojedem 5 kila,a i dimljeni saran,ali samo ako je iz Skadarakog jezera,oni tovljeni ne valjaju.
    Last edited by E1_PG; 28-08-18, 17:01.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      U suštini Limuntus je u pravu većinu stvari samo on to radi iz nekih drugih pobuda i sa nekim drugim mantrama. Ja treniram pa moram jesti meso ali treba to svesti na minimum sve ostalo što šteti.

      Rak na usta ulazi.
      Ako treniras jedi govedine,zdravija je od svega ostalog.Istina moze se trenirat i bez mesa.

      Comment


      • Pa ti to zoveš veganska hrana ja ne zovem, meni je to u skladu sa religijom drugčijom od tvoje i od tvog lajfstajla. Ljudi su biljojedi pre svega i samo zato što mislim da je ispravna ta ishrana neću da legitimišem vegane jer me oni ne interesuju.

        Jedem govedinu, a najviše masti jer sam dugo na ketogenom režimu. Počeo sam da radim neka ubrzavanja, tipa po 12-14h ne jedem jednom u 14 dana, malo organizam da se odmori. U suštini mogao bih i 24h, al ne mogu da izdržim. Već posle 2 dana krenuli bi i mišići da se razgradjuju.
        Last edited by Cassius Clay; 28-08-18, 17:04.

        Comment


        • Svinjetina i piletina su najgore meso,u kakvim uslovima drze te pilice i prasad ne daj boze.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Pa ti to zoveš veganska hrana ja ne zovem, meni je to u skladu sa religijom drugčijom od tvoje i od tvog lajfstajla. Ljudi su biljojedi pre svega i samo zato što mislim da je ispravna ta ishrana neću da legitimišem vegane jer me oni ne interesuju.
            Ne zovem je. Niti sam na bilo koji nacin povezan sa idejom o veganstvu.
            A nemam ni lajfstajl.
            Niti se vodim bilo kakvom ideologijom, verom, cime god.

            Comment


            • Dobro bre Limuntus pričali smo pre, o tome ti pričam, sve ok. Izvini ako sam te uvredio

              Joj ono pile mučeno kada kupujem u maksiju, katastrofa. Celo pile bude kao u nekim manjim mesarama domaćim pola pileta. Ne mora to da znači da je nezdravo ali sve mi je ono nešto... Ne znam.

              Prvo i prvo ja da treba da ubijem pile ili kokošku ili bilo koju životinju nikada mesa ne bih jeo. Baba u selu kupila kokoške a nemamo živine uopšte nego kao da ulepša dvorište dosadno joj, zabranio sam da ih pipne. Emotivno sam se vezao za kokoške, pre bih umro od gladi nego njih da pojedem ovako kad neko drugi ubije pa hahde i ne razmišljam ali haos haha
              Last edited by Cassius Clay; 28-08-18, 17:08.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Dobro bre Limuntus pričali smo pre, o tome ti pričam, sve ok. Izvini ako sam te uvredio
                Sto bih se uvredio, samo pricamo.
                Mislio sam da si me povezao sa onim aktivistima za prava zivotinja i ocuvanje zivotne sredine, gde svakako ne pripadam.

                Comment


                • Ja sam isto blizu toga da postanem vegan,ali ne mogu sira i jogurta da se odreknem nikako.Mesa i mogu nekako.
                  Juce sam sa drugovima lovcima divlju svinju ispekao fino,dobra je bila nema sta.Ipak se to krece,zivi u prirodi.
                  Last edited by E1_PG; 28-08-18, 17:09.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_PG View Post
                    Ja sam isto blizu toga da postanem vegan,ali ne mogu sira i jogurta da se odreknem nikako.Mesa i mogu nekako.
                    Juce sam sa drugovima lovcima divlju svinju ispekao fino,dobra je bila nema sta.Ipak se to krece,zivi u prirodi.
                    Ma dokle god se drzis dalje od proizvoda iz marketa, sve je ok.

                    Comment


                    • Slobodno mene poveži sa aktivistima za prava životinja. ne ljutim se. Mislim, u smislu mučenja životinja, lanac ishrane je lanac ishrane, samo mučiti životinje i jesti ih, žive drati pse, kao u Kini, pa to nisu ljudi to su bolesnici.

                      Ako već jedeš životinju ubij je jednim potezom, a ne oni šta rade tim jadnim životinjama kljukaju ih, žive ih deru i ostalo. Bude mi loše samo pomisliti na to.

                      Nego ljudi, ima li kod nas belance u tetrapaku? U inostranstvu ima a značilo bi mi puno ali nigde video nisam.

                      Comment


                      • Bilo u Metrou
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Bilo u Metrou
                          Bi li ti probala divlju svinju Oljice,ili mozda medjedinu kao ja prosle godine.
                          Medjed je strvinar pa mu meso dosta smrdi,ali kad je nuzda moze to da se pojede.Zecetina je vele ukusna ali mi je zao malog zeca da ga jedem.
                          Last edited by E1_PG; 28-08-18, 17:17.

                          Comment


                          • Nema preko konjetine

                            Comment


                            • Originally posted by Pusjo View Post
                              Nema preko konjetine
                              A dje si Pusjo druze stari,nema te 100 godina.Konjetinu nisam jeo,to zabari vole.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Bi li ti probala divlju svinju Oljice,ili mozda medjedinu kao ja prosle godine.
                                Medjed je strvinar pa mu meso dosta smrdi,ali kad je nuzda moze to da se pojede.Zecetina je vele ukusna ali mi je zao malog zeca da ga jedem.
                                Sve bih ja da probam, nemam predrasuda, osim tog medjeda, cula sam vec da je gadan, a ono ako se ne radi o nekom prezivljavanju, mada pre bi on preziveo sa mnom nego obrnuto
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X