Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Auuu koliko to kalorija ima, čak ima i šećer posut preko. To ne bih jeo ni za junk day.

    Odlična kaciga Bane druže moj.
    Ne znas sta propustas ..... Ne moramo se bas svega pridrzavati pod konac .... Kada je nesto ovako u pitanju - moze se i te kako napraviti izuzetak.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • mmmmmmm knedle
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Secer je droga.
        Ima iste karakteristike:
        - izaziva lucenje dopamina i opioida
        - vremenom se stvara tolerancija (pa je potrebna sve veca kolicina kako bi se doslo do osecaja zadovoljstva)
        - nanosi stetu organizmu

        Comment


        • Jeste limune, ko preteruje.
          A da je nezdrav 100% je tacno, no i to ima veze sa tim preterivanjem ili neprekidnim konzumiranjem.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ne zasladis seno bar malo?
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Kapitalistička propaganda!
              Knedle sa šljivama

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Haha ovo tek sada vidim.
                Ne zanima mene Bane ni kaciga, ni motori, ni Doktor, vise ta pljedza

                Pojela sam cetiri i moram da stanem


                Eh... Ako je tako, onda prodajem moj trkački motor.

                IMG_20180827_170319.jpg


                I da ne bude off...

                Pravi se liker o smokavag

                IMG_20180828_173602.jpg

                "I love to speak with Leonard
                He’s a sportsman and a shepherd
                He’s a lazy bastard
                Living in a suit ."
                Leonard Cohen

                Comment


                • Ne volim ja te knedle,bezveze mi je to.Mnogo je slatko.Inace ne volim mnogo slatkise i kolace.Inace gledao sam jutros neki dokumentarac u kojem prikazuju kako u Africi jedu majmunu mozak dok je on jos ziv.Stvarno da ne vidjoh to nikad ne bi povjerovao da tako nesto bolesno postoji.
                  A inace to je i u Indoneziji specijalitet,donesu ti u restoran zivog majmuna,svezanog,sa otvorenom lobanjom.I oni cak sisaju neke djelove mozga.
                  Last edited by E1_PG; 28-08-18, 16:51.

                  Comment


                  • Ako su knedle dobro spremljene - secer o`zgo nije potreban.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Voli li ko girice da jede,uff kako je to fino kad se dobro spremi.

                      Comment


                      • Šećer ne jedem uopšte, tj ne stavljam ga. Svinjsko meso sam sveo na minimum a toplo bih svima preporučio da batale mleko. Ja sam ga uvek pio i nes sa mlekom i whey+kreatin sa mlekom, jednostavno je toliko nezdravo, da sam progledao kada sam prestao da ga pijem a ima 20 dana.

                        Još kafu da izbacim, alkohol ne pijem više a drogirao se nisam nikada i vrh.

                        Inače šta mi se jede sada - gambori.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_PG View Post
                          Voli li ko girice da jede,uff kako je to fino kad se dobro spremi.
                          Jos kad ih dobro posolis i ubacis u fisek od novina....
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Jeste limune, ko preteruje.
                            A da je nezdrav 100% je tacno, no i to ima veze sa tim preterivanjem ili neprekidnim konzumiranjem.
                            Da, a sto redje jedes slatko, to bude ukusnije.
                            Pojeo sam skoro na nekoj proslavi parce torte, Tiramisu se zove, sa mlevenom kafom posutom na vrhu.
                            Toliko mi je prijalo da sam pola sata razmisljao da li da uzmem jos jedno, a posto su me jedva nabedili za ono prvo parce, glupo mi je bilo da trazim repete.
                            Borio sam se sa sobom kao kada sam ostavljao cigarete.

                            Comment


                            • U suštini Limuntus je u pravu većinu stvari samo on to radi iz nekih drugih pobuda i sa nekim drugim mantrama. Ja treniram pa moram jesti meso ali treba to svesti na minimum sve ostalo što šteti.

                              Rak na usta ulazi.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                U suštini Limuntus je u pravu većinu stvari samo on to radi iz nekih drugih pobuda i sa nekim drugim mantrama.
                                Sta ovo znaci?

                                Comment

                                Working...
                                X