Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Limun se sad zali, trazi da se Aleksa banuje.

    Comment



    • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Comment


        • Evo malo korisnih informacija o antioksidantima.

          Comment


          • Limune, a sto lepo ne otvoris temu za to i ostavis nas gresne da uzivamo u nezdravoj `rani?
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Limune, a sto lepo ne otvoris temu za to i ostavis nas gresne da uzivamo u nezdravoj `rani?
              Zbog cega imas problem sa zdravom hranom? Zar ne bi trebalo svi da tezimo da budemo zdravi?

              Comment


              • Originally posted by limun View Post
                Zbog cega imas problem sa zdravom hranom? Zar ne bi trebalo svi da tezimo da budemo zdravi?
                Moj i tvoj pojam zdrave hrane se bitno razlikuju - moj je zdraviji.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Moj i tvoj pojam zdrave hrane se bitno razlikuju - moj je zdraviji.
                  Ona 2 video klipa su samo izlaganje cinjenica, nema moje-tvoje.
                  Ako nekom smetaju cinjenice, onda tu nesto nije u redu. Ako neko porice da nesto nije u redu, onda je jos gore.

                  Comment


                  • Dimljeno meso je najzdraviji nacin konzerviranja hrane
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Nije loš napitak..
                      IMG_20180303_182026.jpg

                      "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • 400g - 3,5e
                        Mnogo brate!

                        IMG_20180307_115205.jpg

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • Upravo napravio vitaminski smuti. Obično ga ne pijem ovako kasno, ali nisam stigao danas da napravim. U poslednja 2-3 dana nešto slabo jedem voće, pa mi je ovaj legao samo tako.

                          - Borovnice (2-3 šake) domaće
                          - Maline (3-4 šake) domaće, ne ono Frikomovo sranjce od šnj kvaliteta.
                          - Pomorandza
                          - Banana
                          - Pola limuna
                          - Voda

                          Borovnice i maline su mu dale nestvarnu boju. Nije mnogo sladak, ali je baš pitak. Zaleđene borovnice i maline mu dale svežinu i gustinu.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Uf, i to popiješ odjedanput? Meni ne prijaju smutiji, ali volim da blendujem svašta

                            Imam ja jedan sladoled što često pravim. Zaledjena banana i neko bobičasto voće, takodje zaledjeno. To izblendiraš sa grčkim jogurtom (može i ella, rikotta,..) i to je to. Ja dodam i protein da zasladim malo, ponekad i kakao
                            Last edited by Nerealan; 09-03-18, 22:02.
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Ispadne otprilike pola litra ukupno. Devojka i ja obično to podelimo. Mada ona baš voli voće, i jede ga dosta tokom dana, pa joj ne dam mnogo da popije. Ne valja ni toliko vitamina.

                              Ali ja ga pijem jedno pola sata, polako sa uživanjem.

                              I ja pravim sladolede. Mogu baš lepi sladoledi da se naprave.

                              Nešto ne gotivim kakao previše dok pravim smutije. Ne sviđa mi se njegov ukus, iako često pravim belu kafu sa njim.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Kakao zbog masti dodajem, a ni ne oseti se sad nešto pored proteina.

                                Da, ne valja ni preterati sa voćem, meni nisu jasni oni što samo voće jedu

                                Imaš sopstvene maline ili ih kupuješ na pijaci?
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X