Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opa, ima i Limuntus kečeve u rukavu. Brate možda najbolje da ne jedeš. To ne osećaš ti glad nego tvoje telo i tvoj mozak. Pošto si rekao da ovo može na bol onda može i na glad da se primeni. E na glad bi pao. Umro bi da ne jedeš. Ode ti teorija niz vetar. P.S. Tea će večerati 10 upo sa lukom, a ne tahiti ili tahimi!!! Ja ću te pobediti!

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Sta to tacno ima meso a sto se ne moze naci u biljkama?
      SoyBoy.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Opa, ima i Limuntus kečeve u rukavu. Brate možda najbolje da ne jedeš. To ne osećaš ti glad nego tvoje telo i tvoj mozak. Pošto si rekao da ovo može na bol onda može i na glad da se primeni. E na glad bi pao. Umro bi da ne jedeš. Ode ti teorija niz vetar. P.S. Tea će večerati 10 upo sa lukom, a ne tahiti ili tahimi!!! Ja ću te pobediti!
        Jos jednom limun [DEBUNKED]. Zatvoren slucaj.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          SoyBoy.
          Da li me oči jebeno varaju. Limune upoznaj Akija. Hahah

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Da li me oči jebeno varaju. Limune upoznaj Akija. Hahah
            Upoznao sam ga u raspravi o ravnoj zemlji u koju verujes.

            Comment


            • Vidim pojeo si 4 banane i 3 mandarine. Nije zdravo jesti voće preterano, a ovolika količina za jedan obrok. Ubiće te možda šećer. Samo to nema baš u veganskoj propagandi. Samo je meso nezdravo

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Vidim pojeo si 4 banane i 3 mandarine. Nije zdravo jesti voće preterano, a ovolika količina za jedan obrok. Ubiće te možda šećer. Samo to nema baš u veganskoj propagandi. Samo je meso nezdravo
                Preporucujem ti da se usudis i istrazis vise o tome.
                Fruktoza iz voca nije nezdrava, bar ne u tim kolicinama koliko bi mogao da je pojedes kroz voce.

                Comment


                • Jedite ljudi kivija dosta to je strasno zdravo,poslije smokava najzdravije voce.

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Preporucujem ti da se usudis i istrazis vise o tome.
                    Fruktoza iz voca nije nezdrava, bar ne u tim kolicinama koliko bi mogao da je pojedes kroz voce.
                    Nije ni heroin nezdrav ako ga uzmeš malo i jedanput. Ili kokain.

                    Comment


                    • Rekli smo da u ravnu ne verujemo ni u okruglu, ostalo je sve moguće.

                      Treba da ubaciš bar ribu bez zezanja.

                      A to kivi i to može doći do vitaminoze.

                      Comment


                      • Originally posted by Победа View Post
                        Nije ni heroin nezdrav ako ga uzmeš malo i jedanput. Ili kokain.
                        Fruktoza u tim kolicinama ne steti organizmu ni na koj nacin - bukvalno. Dok recimo, dim cigarete steti i to odmah.

                        A sto se tice heroina i kokaina, nezdravi su svakako, jednom ili sto puta.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Jedite ljudi kivija dosta to je strasno zdravo,poslije smokava najzdravije voce.
                          Najbolja je sljiva - i to destilovana.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Fruktoza u tim kolicinama ne steti organizmu ni na koj nacin - bukvalno. Dok recimo, dim cigarete steti i to odmah.

                            A sto se tice heroina i kokaina, nezdravi su svakako, jednom ili sto puta.
                            Moj odgovor je ekvivalent tvom postu kada si mi poredio heroin i meso.

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Najbolja je sljiva - i to destilovana.
                              Kajsija je zakon,uz lozu naravno.Sljiva je onako,moze da prodje za prvu pomoc.Vidis ova tema nosi naziv hrana i pice a ovdje se prica samo o hrani,ajmo malo o alkoholu.Limune sta je dobro za odrzavanje zdrave aure,i otvaranje cakri,moze li tu sta da mi pomogne nocas idem na jedan rodjendan?
                              Last edited by E1_PG; 11-01-18, 16:41.

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Moj odgovor je ekvivalent tvom postu kada si mi poredio heroin i meso.
                                Netacno. Meso je nezdravo. Jedan cevap je nezdrav, odmah po unosu u organizam pravi nezeljene efekte. Kao i heroin, dobro manje stetne, ali opet spadaju u istu kategoriju - nezdravo. O svemu postoje dokazi i sve je lako istraziti.

                                Comment

                                Working...
                                X