Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Opa, Limuntus će poludeti. Od muke će početi da jede prasetinu sa 100% susamom. Ko je taj srećni forumaš? Da mu moj Limuntus hakuje profil i da ga odstrani iz konkurencije.
    Ne smem da ti kažem ...šššš
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Neki gejsha iz teniske sekcije 100%..

      Comment


      • Ma to je Indigo 100%

        Comment


        • Vidim ja da vi ne pratite forum pažljivo
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Vidim ja da vi ne pratite forum pažljivo
            Ovde je uspostavljeno pravilo da svi na ovom topicu moraju da ostave mere, žene su povlašćene, možete samo visinu, tako da...

            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • A danas rucak obilan



              Bici ide li ti voda na usta?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                A danas rucak obilan



                Bici ide li ti voda na usta?
                Bahatiš se, preterano. To je neukusno raditi na ovu bedu. Jedino ako kao sav normalan svet podeliš to na 4 dela u 4 obroka da ti metabolizam radi. I jednu čašu vode razvlači ceo dan, deca u Africi nemaju vode uopšte ti tu po litar da piješ.

                Mislim jesi ti faca i sve na forumu ali mrzim ovakve buržuje što se bahate. Nemoj Limuntus da vidi sliku.

                On bi jeo to mesec dana.

                Comment


                • Raznijeh se, ostavio sam pola za veceru.
                  sigpic

                  Comment


                  • Jaoo grašak za vikend ga pravim
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      A danas rucak obilan



                      Bici ide li ti voda na usta?
                      Proklet bio. Sad sam opet gladan a malo pre sam sprco dva sirova neljustena celera.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Proklet bio. Sad sam opet gladan a malo pre sam sprco dva sirova neljustena celera.
                        Dva?!?!?!?! I jos si gladan
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Proklet bio. Sad sam opet gladan a malo pre sam sprco dva sirova neljustena celera.
                          To je zato što nisi prelio sa Tahinijem preko
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Kakva kvalitetna sprdacina ovde

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Proklet bio. Sad sam opet gladan a malo pre sam sprco dva sirova neljustena celera.
                              To samo prodje, k`o nemleven lan.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Vrištim.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X