Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Levo - Limun; Desno - Kronos

    cuveni dvojac

    Evo jedne jos bolje:


    Pazite kako ga Limuntus gleda, ali pogledajte sta se nalazi u Limunovim rukama .... A Limune crni sine, sta imas da kazes na ovo?
    Attached Files
    Last edited by Sandugp; 08-01-18, 20:38.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ja sam ga prozvao Limuntus da se zna, i bi Limuntus.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Svakoga zamišljam ovde na odredjen način čak ne bih voleo da vidim da rušim sebi iluzije.

        Ali Kronos je najveći dasa 100%
        Nema veće gospode od Grobara.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Pazite kako ga Limuntus gleda, ali pogledajte sta se nalazi u Limunovim rukama .... A Limune crni sine, sta imas da kazes na ovo?
          Meni vise lici da sam bacio pik na ovu jabuku posto se ne snalazim s ovim mesistem najbolje.

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Meni vise lici da sam bacio pik na ovu jabuku posto se ne snalazim s ovim mesistem najbolje.
            Ili na grozdje
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Kronos je delija.

              Navijač Crvene Zvezde. Od neki dan, kaže shvatio je neke stvari ali ne zna kako da saopšti to vama grobarima.


              Limuntus je bacio pik još davno i to na Mariju odavde. Čita joj postove noću i gleda avatar kada nikoga nema na forumu.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Kronos je delija.

                Navijač Crvene Zvezde. Od neki dan, kaže shvatio je neke stvari ali ne zna kako da saopšti to vama grobarima.


                Limuntus je bacio pik još davno i to na Mariju odavde. Čita joj postove noću i gleda avatar kada nikoga nema na forumu.
                Sinko, ne ide to tako kao sto ti mislis - ceka te Grobraski sal, rakija i vino za ukucane kad budes dosao kod mene da molis da te primimo.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Kronos je delija.

                  Navijač Crvene Zvezde. Od neki dan, kaže shvatio je neke stvari ali ne zna kako da saopšti to vama grobarima.
                  Što je najlepše ne moramo da mu opraštamo ružnu prošlost (nismo isti™) jer je on oduvek bio ciganin
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Cuj Urosa, Asensio.

                    Comment


                    • Pa da kazem crn kao Ronaldo rekli bi gledaj napaljenika na Ronalda, homoseksualca. Hahaha... ovako kazem crn kao Asensio i sad zamisli ti Asensia celavog, ne ide.

                      Comment


                      • Baš me zanima da l će što biti od ovoga.
                        IMG_20180109_130627.jpg

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post

                          Limuntus je bacio pik još davno i to na Mariju odavde. Čita joj postove noću i gleda avatar kada nikoga nema na forumu.

                          To neki novi momenti o kojima pojma nemam?
                          Ako je tako to je zbog Plazme
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Pa kako ne znaš da si Limuntusu omiljena?

                            Neću valjda ja da posredujem... Ima privatne poruke pa eto, dosta sam učinio za sad i do sad.

                            Last edited by Cassius Clay; 09-01-18, 16:21.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Pa kako ne znaš da si Limuntusu omiljena?

                              Neću valjda ja da posredujem... Ima privatne poruke pa eto, dosta sam učinio za sad i do sad.


                              Ijuuu,slutila sam...Ali samo jedan forumaš je u mom srcu,a on na ovaj deo ne zalazi
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Opa, Limuntus će poludeti. Od muke će početi da jede prasetinu sa 100% susamom. Ko je taj srećni forumaš? Da mu moj Limuntus hakuje profil i da ga odstrani iz konkurencije.

                                Comment

                                Working...
                                X