Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Borovnica je isto zakon,svake godine mi na jesen stize posiljka sa Komova,svjeza planinska borovnica 20 kila,jeste skupo ali se izmeracim nesto smrznem,nesto pojedem odmah,obicno jedno 5-6 kila pojedem u 2 dana.Da mi je samo to da mi neko da mogao bi da zivim kao vegan.
    Last edited by E1_PG; 08-01-18, 13:54.

    Comment


    • Jel pijete zeleni caj i koliko puta dnevno?

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        Borovnica je isto zakon,svake godine mi na jesen stize posiljka sa Komova,svjeza planinska borovnica 20 kila,jeste skupo ali se izmeracim nesto smrznem,nesto pojedem odmah,obicno jedno 5-6 kila pojedem u 2 dana.Da mi je samo to da mi neko da mogao bi da zivim kao vegan.
        Posadio sam proslo prolece 4 zbuna borovnice, ali su ih letos one visoke temperature malo ojadile, nisu skroz unistene kao maline, tako da se nadam da ce biti neka vajda od njih. Od svega sto sam zasadio, aronija se najbolje drzi, mada nesto u poslednje vreme pricaju da je nije zdravo jesti..

        @Scouser,
        ja pijem svaki dan po jednom (ili caj od mixa semena + lisca koprive), ali obavezno 2h pre ili posle obroka jer je odlican za detoksikaciju pa moze pokupiti sa sobom dosta hranjivih materija.
        Last edited by limun; 08-01-18, 14:00.

        Comment




        • Evo kad sam bukvalno ko Miladin Kovaćević pre, ovakav. Samo sam lepši 4854 puta. Mišići možda izraženiji ali ne preterano, to je to. Ne želim da budem prepucan, ne želim da budem mršav, ne želim ploćice nego da održavam ovako, a to sigurno ne mogu sa tvojom ishranom. Rame mi je malo izraženije i crte na tricepsu, i naziru se gornje ploćice i to je sve. Znači neki vaterpolo stajl, ne janičar obezbeđenje na splavu stajl.

          Ja bih izgubio za 10 dana tvoje ishrane 4-5 kg i sa pozicije pivota u vaterpolu prešao bih na poziciju ekonoma.

          Comment


          • Raštana ili raštike nema po marketima, vec pijacama, godinama unazad.
            Postoji citav spisak dobrobiti ove biljke, tesko ih je nabrojati sve i preporucuje se min 3x nedeljno da se jede.

            Recimo pravila sam i sarmice od rastana...sjajne su.

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ne postoji pivot u vaterpolu. Ja sam ti bio od tih sidrasa, centara, pa da ka'em. Švarcer je pivot, ostalo su kopije.

              Comment


              • Mi te sarme zovemo japraci,dobre su.Zna Olja sta valja

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post


                  Evo kad sam bukvalno ko Miladin Kovaćević pre, ovakav. Samo sam lepši 4854 puta. Mišići možda izraženiji ali ne preterano, to je to. Ne želim da budem prepucan, ne želim da budem mršav, ne želim ploćice nego da održavam ovako, a to sigurno ne mogu sa tvojom ishranom. Rame mi je malo izraženije i crte na tricepsu, i naziru se gornje ploćice i to je sve. Znači neki vaterpolo stajl, ne janičar obezbeđenje na splavu stajl.

                  Ja bih izgubio za 10 dana tvoje ishrane 4-5 kg i sa pozicije pivota u vaterpolu prešao bih na poziciju ekonoma.
                  Pa sta je ovo brate, ja reko hoces nesto ko zna sta.
                  Ovo je laganica.

                  Comment


                  • hahaahha, limun u fazonu: pa ovo moze samo sa celerom i tahinijem
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Pa dobro on je malo masniji, nije baš ovako, ali na taj fazon. Moždaa sam malo definisaniji i mišići oblikovaniji ali nikako prepumpan.

                      Da ne šaljem kao homo tebi u pp.
                      Neka zlatna sredina.

                      402E9525-8E67-4FA5-A20A-7B08DFFEA883.jpg

                      Comment


                      • Hrana i pice, a stigosmo do polugolog Urosa
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Pa dobro on je malo masniji, nije baš ovako, ali na taj fazon. Moždaa sam malo definisaniji i mišići oblikovaniji ali nikako prepumpan.

                          Da ne šaljem kao homo tebi u pp.
                          Neka zlatna sredina.

                          [ATTACH=CONFIG]15641[/ATTACH]
                          Bro, do you even lift?

                          Comment


                          • Pa postoje restorani po svetu koji kao insipraciju za posluživanje imaju gola ženska tela, možda Uroš pretendira na nešto slično, neku novotariju u Bg da otvori, samo muška (polu)naga tela.. kao pladnji ili ti poslužavnici
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Kronos i Ganac da kažu svoje cifre, to bi bilo zanimljivo

                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Svaki forum svog Alexa Pata ima.

                                Comment

                                Working...
                                X