Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by limun View Post
    Da mi imam onakav obrok 3 puta dnevno (tahini i celer) umro bih posle mesec dana.
    Jedem bukvalno sve, od morskih algi do chia i kinoa semenki.
    izvini limune, ali hahahahahaahahah, pa kako je to sve
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Da može da raste mišić od toga ja bih uveo travke bar 3 puta sedmično ceo dan. Jer znam da je zdravije mnogo.

      Uzmi brate bar gambore nećeš crći. Malo samo da osetiš..

      Koja ti je to rasa Bojana kad ima 40 kg? Ja imam kokapua i min pina kući van Bg. To su psi, zajedno nemaju 15kg hah..

      Comment


      • Zaključak priče je da je Uroš narcisoidan

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Da može da raste mišić od toga ja bih uveo travke bar 3 puta sedmično ceo dan. Jer znam da je zdravije mnogo.

          Uzmi brate bar gambore nećeš crći. Malo samo da osetiš..

          Koja ti je to rasa Bojana kad ima 40 kg? Ja imam kokapua i min pina kući van Bg. To su psi, zajedno nemaju 15kg hah..
          kako ne znas za mog Paka?
          pa ugusila sam ceo forum
          labrador
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            izvini limune, ali hahahahahaahahah, pa kako je to sve
            Pa rekoh od - do.
            Pomenuo sam morske alge i kinoa semenke jer i nisu bas popularna hrana. Naravno da sve ostalo, ono uobicajenije, ide uz to.

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Pa rekoh od - do.
              Pomenuo sam morske alge i kinoa semenke jer i nisu bas popularna hrana. Naravno da sve ostalo, ono uobicajenije, ide uz to.
              Jedes li rastan,razocaraces me ako kazes ne.

              Comment


              • Originally posted by limun View Post
                Pa rekoh od - do.
                Pomenuo sam morske alge i kinoa semenke jer i nisu bas popularna hrana. Naravno da sve ostalo, ono uobicajenije, ide uz to.
                salim se

                ja volim sve da jedem, znaci i biljke i meso, ali smatram da je kljuc u tome da covek bude umeren i da ne preteruje
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Da može da raste mišić od toga ja bih uveo travke bar 3 puta sedmično ceo dan. Jer znam da je zdravije mnogo.
                  *ne moze misic od toga da raste*

                  Spoiler

                  Comment



                  • Devojka je vegan.

                    Comment




                    • Da vratimo malo smisao temi.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Jedes li rastan,razocaraces me ako kazes ne.
                        Zaboravio sam da to postoji.
                        Vidim da ima dosta kalcijuma, mogo bih da dodam to u jutarnji smuti.

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela View Post
                          Zaključak priče je da je Uroš narcisoidan
                          U problemu ti je moć zapažanja ako si to tek sada zaključio, ali cenim da nisi pratio.

                          Limune bez pravilne ishrane, možeš ići u teretanu godinama napredak će biti mizeran i napredak se vidi samo kada neko želi da bude žgoljav. Kako ja da zadržim masu i mišiće sa tom ishranom? Nikako.

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Zaboravio sam da to postoji.
                            Vidim da ima dosta kalcijuma, mogo bih da dodam to u jutarnji smuti.
                            To ti je strasno zdravo,ali nisam siguran koliko ga ima kod vas .

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              U problemu ti je moć zapažanja ako si to tek sada zaključio, ali cenim da nisi pratio.

                              Limune bez pravilne ishrane, možeš ići u teretanu godinama napredak će biti mizeran i napredak se vidi samo kada neko želi da bude žgoljav. Kako ja da zadržim masu i mišiće sa tom ishranom? Nikako.
                              Zavisi sta zelis, ako hoces da budes ono bas napucan i krupan ko da radis u obezbedjenju na nekom splavu, tesko ces to postici biljnom ishranom ako ne uzimas dodatne suplemente. Ali ako hoces da budes izdefinisan bez viska kilograma, to ces lakse postici bez jedenja mesa.

                              Totalna je nebuloza da u biljnoj ishrani ne mozes naci dovoljno proteina, a najveci broj ljudi to navodi kao razlog zasto je veganstvo nezdravo.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                To ti je strasno zdravo,ali nisam siguran koliko ga ima kod vas .
                                Nisam obracao paznju, ali verovatno se moze naci po vecim marketima, bas cu da potrazim.

                                Comment

                                Working...
                                X