Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Limune ja kod tebe ne bih preživeo 2 dana gajbi, treći dan bih ti nogu odsekao i ispržio. I naravno premazao namazom od 100% susama

    Comment


    • Ja poslije gledanja filma "umri muški" mogu da pojedem cijelu kokošku.

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Posle zgibova i propadanja sam u stanju mislim da pojedem cela pileća prsa. Posle trčanja manje više, i ne ogladnim toliko.
        Isto, veoma cesto u poslednje vreme. Toliko detaljno ne gledam na kalorije, sve na to gledam otrpilike.

        Limune, nemoj mi jos samo reci da ne konzumiras alkohol?
        Last edited by Scouser; 07-01-18, 20:57.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Limune ja kod tebe ne bih preživeo 2 dana gajbi, treći dan bih ti nogu odsekao i ispržio. I naravno premazao namazom od 100% susama
          Ubice te sopstvena glupost.


          @Scouser,
          Pijem pivo, onako, neretko... Trebalo bi da smanjim ali jbga.

          Comment


          • Limune, ne moraš da odgovoriš...

            Pošto se ovako "nježno" hraniš, imaš li problem sa erekcijom?

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • Tunjevina paradajz, sardine, Ella sir 450 g, 55-60 g proteina, pile celo, ujutru jaja sa trapistom.. Pa moj drug limun bi pao saseklo bi ga, naravno ima i vitaminske salatice za Limuntusa, zaleđeno povrće, ali Limuntuse moj ja uglavnom vrtim ova ista sranja. Samo umesto ELLa sira uzmem nekada onaj sa surutkom koji je znatno masniji, ali otprilike isto proteina. Doda se ponekad whey, nekad riba se kupi. Ždere se mleko.. a od slatkiša žito sa šlagom.

              Radi se nekada teretana, nekada bodyweight, ali ne može mi mišić rasti od biljnih proteina. Mene energija ne zanima nego estetika.

              i 5 nesova dnevno, 3 na Voždovcu, jedan na Vraćaru, jedan na Dorćolu ili Zemunu, da mi malo rasprši masti, nes je zdrav.
              Last edited by Cassius Clay; 07-01-18, 21:03.

              Comment


              • Imas neki posao?

                Kako izdrzis 8-10 sati na travama samo?

                Comment


                • Originally posted by Bane je View Post
                  Limune, ne moraš da odgovoriš...

                  Pošto se ovako "nježno" hraniš, imaš li problem sa erekcijom?
                  Na sta tacno mislis "njezno"?
                  Sta od kalorija, vitamina ili minerala nedostaje mojim obrocima na dnevnom nivou?

                  Nemam naravno, cak je misic u stanju da bude mnogo duze tvrd u odnosu na period kada sam bio svastojed.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Tunjevina paradajz, sardine, Ella sir 450 g, 55-60 g proteina, pile celo, ujutru jaja sa trapistom.. Pa moj drug limun bi pao saseklo bi ga, naravno ima i vitaminske salatice za Limuntusa, zaleđeno povrće, ali Limuntuse moj ja uglavnom vrtim ova ista sranja. Samo umesto ELLa sira uzmem nekada onaj sa surutkom koji je znatno masniji, ali otprilike isto proteina. Doda se ponekad whey, nekad riba se kupi. Ždere se mleko.. a od slatkiša žito sa šlagom.

                    Radi se nekada teretana, nekada bodyweight, ali ne može mi mišić rasti od biljnih proteina. Mene energija ne zanima nego estetika.

                    i 5 nesova dnevno, 3 na Voždovcu, jedan na Vraćaru, jedan na Dorćolu ili Zemunu, da mi malo rasprši masti, nes je zdrav.
                    Zbog cega misic ne moze rasti od biljnih proteina? Odakle pile koje pojedes dobija te proteine?
                    Veruj mi da zivis u iluziji, mnogi bodibilderi su vegani, vrlo je lako postici izgled kakav god zelis.


                    Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                    Imas neki posao?

                    Kako izdrzis 8-10 sati na travama samo?
                    Imam, privatnik sam.
                    Nisu u pitanju samo trave, veoma je raznolika veganska ishrana.
                    Last edited by limun; 07-01-18, 21:08.

                    Comment


                    • Ma ja se tebi ne podsmevam čak ti zavidim. Zdravo se hraniš a zadovoljan si. Ja bih umro 100%. Neko šmrče koks, neko puši, neko se bode, neko pije, neko ovo neko ono, ja jedem meso baš baš baš svaki dan.

                      Comment


                      • Ja sam radio sve stvari iz tvoje poslednje recenice sem bodenja.
                        I eto, stiglo me je, mogao sam ili da flipnem ili da promenim zivot za 180 stepeni.

                        Comment


                        • I meni je kul sto si vegan, dosta se tu treba informacija, ali meni je draze belo meso nego bilo koja biljka.
                          Znam da je dosta profesinalnih sportista koji su vegani.

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                            Mogu samo da zamislim kakav je bio dorucak i rucak kada je ovakva obilna vecera bila mmmmmm

                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Ja sam radio sve stvari iz tvoje poslednje recenice sem bodenja.
                              I eto, stiglo me je, mogao sam ili da flipnem ili da promenim zivot za 180 stepeni.
                              Ako je kokain droga, Limi je onda bio narkoman. Meni je meso jedini greh i ponekad alkohol. A to što ti jedeš to je sve nastalo od predloga 7th day adventist Ellen G White još davno,




                              Lagano sam cepao uz pomoć ovog videa, redukovao ishranu, izmenio je kao i navike, 2016. proleće, snage imao kao konj. Ustajao u pola 6 ujutru, razvaljivao na sve strane.

                              Samo taj tempo ne može da se izdrži, jednom u grad, pa drugi put, pa ovo, pa ono.

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Danas za veceru: Tahini (namaz od 100% susama) i celer. Lagan obrok pred spavanje.

                                Mojne da žešla, a tegla pored? Liči na neko slatko od šljiva sa orasima
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X