Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hrana i piće

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji grad je u pitanju?
    Imas Soferhofera (tako nesto), Kels u Kelnu, crveno pivo u Dizeldorfu u najvecoj kafani (oni ga prave na licu mesta, nema naziv) je nesto najbolje sto sam probao tamo. Mislim koje god da uzmes neces se pokajati, ljudi su majstori svog zanata. Samo nemoj ona standardna - paulaner, erdinger i ostalu boraniju sto ima i u Srbiji.

    U principu probao sam svako, naziva se slabo secam - provod zagarantovan

    Comment


    • Hamburg. Upravo zato i pitam. Sva ta zvučna imena sam već probao, pa bih da isprobam nova piva a da su dobra..a za dobru pivaru nikad nije probljem ni malo dalje da se ode
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Uf sto volim Holsten iz Hamburga. 60 dinara limenka.
        sigpic

        Comment


        • http://www.ratebeer.com/country/germany/79/

          Ovaj sajt moze da ti bude od pomoci.

          Comment


          • Jedna velika preporuka od mene za restoran Lorenco & Kakalamba http://www.lk.rs/
            Otkačen enterijer totalno, izvrsna usluga i sjajna klopa...mešavina pirtoske i italijanske kuhinje
            Odlična vina i dunjevača Cene malo jače.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Jedna velika preporuka od mene za restoran Lorenco & Kakalamba http://www.lk.rs/
              Otkačen enterijer totalno, izvrsna usluga i sjajna klopa...mešavina pirtoske i italijanske kuhinje
              Odlična vina i dunjevača Cene malo jače.
              Malo sam se zagrejao sa kumarom pred utakmicu i klikćem na ovaj sajt i kako pomeram miša neke glave mi lete po ekranu , utripovao sam se da su mi prodali pokvaren vinjak
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                Malo sam se zagrejao sa kumarom pred utakmicu i klikćem na ovaj sajt i kako pomeram miša neke glave mi lete po ekranu , utripovao sam se da su mi prodali pokvaren vinjak
                Vrati se ti na domacu,pa dal ce onda da ti leti pred ocima

                Comment


                • Ima li neko na forumu da se razumije u americke viskije/burbone?

                  Ima vec dvije godine kako aktivno skupljam(pijem, proucavam je li ) burbone..a skoro cetiri kako sam se ozbiljnije zainteresovao. To mi je, ajde da kazem, hobi. Uglavnom kupujem jednu bocu nedeljno, a posto ih ima koliko oces(vrsta i podvrsta) meni je, eto neka zanimacija, da ih sve probam I da ih razvrstam po nekim sto mojim sto opstim kategorijama.

                  Kao sto sam vec pomenuo, kupujem flasu svake nedelje, eventualno svake druge.. s tim, sto mi se desi da kupujem isti burbon mjesec dana jer nekad naletis na nesto neocekivano dobro i onda "proucavas" nedeljama Volim da popijem makar 2-3 case dnevno pa onda prodje flasa brzo u pm...

                  Da se nisam selio toliko cesto po Amerikama, do sad bo vec imao zavidnu kolekciju na policama.

                  Nije mi na na kraj pameti bilo da cu ovako duboko zaglibiti u burbone, ali eto... burbon je stvarno jedno fascinantno pice i, po mom ukusu, nista ne moze da se poredi sa kvalitetnim burbonom Isao sam i nekoliko puta na sajmove ne bi li naletio negdje na neku dobru flasu i naravno da naucim po nesto novo

                  Na stranu moja opsesija ovim fantasticnim alkoholnim nektarom.
                  Interesuje me kakva je ponuda burbona u Srbiji i Bosni. Za CG ne pitam jer vec znam kakva je to tuga od trzista.. bitno je da svaka rupa ima Jack Daniels i Jim Beam a mimo toga pustos... A ni Jack ni Jim nisu nizasta bez da ih covjek brka sa svim i svacim ili da se narolja kao stoka(ali ces u toku tog procesa da izgledas kao gospodin,je li... jer pijes viski)

                  Kad sam prije dvije godine svratio u BG, isao sam da vidim sta ima po radnjama i nailazio sam na ista pica gdje god da sam usao. Jim Beam, Wild Turkey i Four Roses... sva tri brenda ogranicena na osnovne, "jeftine" varijante sa cijenama koje su bile i po dva puta vece od normalnih. Pitas prodavca za burbon a on ti zamahne onom bocom Jim Beam-a ispred face kao da se pita jesi li slijep.

                  Posto mi se u poslednje vrijeme motaju neke ideje po glavi, reko da pitam kakva je sad situacija i nije li se sta promijenilo u medjuvremenu.

                  Znam da ima dosta ljubitelja dobre kapljice ovdje Pa eto ako je neko "razgledao" prodavnice pica u skorije vrijeme, neka javi sta je vidio na policama




                  Sent from my Samsung GALAXY S5.

                  Comment


                  • Picerija Amos na Novom Beogradu

                    Comment


                    • Negde u blokovima?
                      Kakav je ambijent?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Vidi ga Parić Beograđanin jede pice po blokovima
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Negde u blokovima?
                          Kakav je ambijent?
                          Narucio preko donesi.com.Prvi put da mi se desi da mi je pica od 32 cm previse.

                          Poseticu kad-tad, mada kada sam gledao preko donesi.com nisam mogao da se odlucim u pocetku izmedju vise picerija.Rostilj nisam puno analizirao.

                          Comment




                          • Kafemat, Novi Sad


                            iP7

                            Comment




                            • Karadjoka


                              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                              Comment


                              • Danas kod nas za ručak...

                                IMG_20170702_111044.jpg

                                IMG_20170702_131306.jpg

                                Spoiler
                                naravno za Baneta omlet sa kobasicom, jer ne jedem mušlje

                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X