Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTA Tour

    i na kraju, gde je bio meč?
    ja sve čekam sinoć završiće se odbojka na ES2 pa će početi tenis, a one 5 setova igrale..

    Originally posted by gokara
    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

    Comment


    • Re: WTA Tour

      Kod mene je internacionalni ES, gledao sam meč uživo. Viktor sinoć nije imao šansi da bude gledan, poklopili se u isto vrijeme još: Crvena Zvezda - Vojvodina, Ana, Roma - Inter i Man. City- Tottenham. I#^@8

      Ana igra stvarno kao u najboljim danima, agresivna je, sama gradi poene, ne griješi mnogo, grize za svaki poen, proslavlja svaki važan poen. Sa druge strane Petrova je, mada u tri seta, relativno lako dobila Rumunku Dulgheru koja je izbacila Safinu, Rumunka je ove i prošle sedmice postigla odlične rezultate. Ovo što ću sad reći mislim da nije navijački subjektivno: gledao sam sve najbolje igračice koje igraju u Rimu i po prikazanoj igri najviše šansi da osvoje turnir imaju Jelena i Ana. #$&+|r

      Comment


      • Re: WTA Tour

        nisam ni znala da postoje lokalni i internacionalni..
        pretpostavljam da bi mi za taj internacionalni trebala satelitska,jer očigledno nije u ponudi Sbb-a..
        elem, po programu je Ana danas oko 15.00.h,znate li gde će biti prenos?
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Re: WTA Tour

          [quote author=jagodica link=topic=2558.msg129180#msg129180 date=1273135448]
          nisam ni znala da postoje lokalni i internacionalni..
          pretpostavljam da bi mi za taj internacionalni trebala satelitska,jer očigledno nije u ponudi Sbb-a..
          elem, po programu je Ana danas oko 15.00.h,znate li gde će biti prenos?
          [/quote]

          Nisam ni ja do juče znao da postoji regionalni ES, T-Mac to spomenu. Kod mene ova dva kanala ES sa dosta snukera, golfa i biciklizma. %QWT&W Elem, većinu mečeva prenosi ES1, tek pokoji ES2. Ko ima regionalni da li na njemu i koliko ima tenisa iz Rima nije mi poznato.

          Jelena danas igra protiv Venus. Da je Wimbledon Venus bi bila favorit, ovako očekujem neizvjestan meč, mislim da Jelena ima blagu prednost jer je u odličnoj formi zadnjih par sedmica. Meč je treći po redu na glavnom terenu, počinje ne prije 16:30.

          Comment


          • Re: WTA Tour

            Internacionalni je bio kod svih dok ES2 nije otkupio prava za Bundesligu za ovaj nas region.
            E sad, nema mnogo razlike izmedju ovog naseg i internacionalnog, samo sto BL i u ovom slucaju sinoc odbojka imaju prednost nad drugim sportovima. @(*6sd$%
            Bio je snimak Aninog meca sinoc od pola 1. @(*6sd$%
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Re: WTA Tour

              Ana igra fenomenalno '65slif '65slif '65slif
              sigpic

              Comment


              • Re: WTA Tour

                Briljira!
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Re: WTA Tour

                  Ana napravi dar-mar, pa ona kad igra svoj najbolji tenis osim sestara Williams i Belgijanki apsolutno niko ne moze da parira. &8@^J
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Re: WTA Tour

                    Ana igra strahovito,kad ovako igra samo mogu da je pobijede sestre,Enan i Sarapova kad je u formi,ostale nemaju sansu l5'%9
                    Vratila se napokon ^%@7f
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: WTA Tour

                      bravo Ana #$&+|r #$&+|r

                      nadam se da cu je gledati u Madridu l5'%9
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Re: WTA Tour

                        bravo Ana!!!
                        Jelenin meč je opet na internacionalnom ES2.. $JS}|
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • Re: WTA Tour

                          A, na ovom nasem opet ide odbojka... &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Re: WTA Tour

                            Moze da se gleda Jelena na Super Tennis-u ko hvata Hot Bird @(*6sd$%
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: WTA Tour

                              Ja ne mogu da vjerujem da je ovo Ana,koja je zadnjih 3-mjeseca dosegla dno!
                              Sutra lagano pobjedjuje i ulazi u finale!
                              I neka korist od ovog mog ES!
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Re: WTA Tour

                                Bravo Ana!!! &8@^J &8@^J &8@^J
                                Uzela je skalp i Petrovoj. Nevjerovatno, ali istinito - u 3 dana pobjedila je Azarenku, Dementievu i Petrovu bez izgubljenog seta. Nije caka u tome da su protivnice podbacile, već je Ana maestralno odigrala. Danas prvi put (ne znam kad se to desilo) čujem da je sad trenira Nijemac koji je nekad trenirao Štefi Graf. Sutra, bar po imenu, bi trebala da ima lakši posao, u polufinalu igra protiv Martinez Sanchez iz Španije. Žena je ljevoruka, izbacila je juče drugu igračicu na svijetu Wozniacki. Meč mi je bio zanimljiv jer je Španjolka imala bar 10 uspješnih drop shotova.

                                Očekujem srpsko finale u Rimu. Ana je tamo već jednom nogom, a Jeleni fali "mali" korak - pobjeda nad sestrama Williams. @(*6sd$%

                                Comment

                                Working...
                                X