Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • [/quote]ma franceska se specijalizirala za GS $#^%RT al woz ko da je pod nekom kletvom $#^%RT

      Comment


      • [/quote]
        Mislim da ona nikad nece moci da igra kao Schiavone,Italijanka je strasna teniserka i toliko kompletna,ne volim je,ali to je cinjenica &8@^J
        sigpic

        Comment


        • Re: WTA Tour

          Demolirala je Wozniacki Penetu u prvom setu 6:2 $#^%RT
          DOBAR!

          Comment


          • [/quote]

            Ma osvojit ce ona bar 5 u karijeri , 1000 % ;)

            Prvo , uskoro ce se oprostiti i Kim i sestre , a realno niko osim njih i ne uzima GS-ove .

            Mislim da cak i u toj konkurenciji moze da osvoji , s ovakvom igrom , mnogo je agresivnija i mnogo winnera ima u Dubaiu i ovdje , u Dohi ..

            Ja joj od sveg srca zelim da osvoji prvi GS koji ne osvoji Kim

            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Re: WTA Tour

              Ja se nadam da ona nikad nece do Slama,mada sam miran dok su tu sestre,Kim i Schiavone ^%@7f
              Kad one ne budu,doci ce neke nove djevojke...
              sigpic

              Comment


              • Re: WTA Tour

                [quote author=Vladan link=topic=2558.msg254609#msg254609 date=1298561541]
                Mislim da ona nikad nece moci da igra kao Schiavone,Italijanka je strasna teniserka i toliko kompletna,ne volim je,ali to je cinjenica &amp;8@^J
                [/quote]

                Comment


                • Re: WTA Tour

                  Imaju i Kim i Serena jos sezona pred sobom,Wozniacki je samo gore sto je prva bez Slama,to je dodatni pritisak,a onakva igra joj ga nece donijeti,samo sto ona to ne zna @(*6sd$%
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: WTA Tour

                    kako mozes rec da je franceska samo jednom bljesnula,nemoj tako imala je ona nakon RG odlicnih meceva,pa i na AO je fino gurala

                    Comment


                    • Re: WTA Tour

                      Meni je samo nevjerovatno zao sto Stosur nije uzela onaj RG

                      Pobijedila je Henin , koja je imala ja mislim 25 pobjeda zaredom na RG-u ( uz 1 izgubljen set , i to ga je izgubila od Sharapove na ovom RG-u ) , Serenu i onda nju pobijedi Schiavone

                      Tesko da ce ikad imati vise priliku za to , jer nije ni mlada , ali jbg ..

                      Za Dementievu mi je isto bas drama krivo , jer je zasluzila , ali eto bar ima zlato sa OI .
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Re: WTA Tour

                        ma i sta ce joj GS ,kad moze na ovim turnirma da osvaja ha ja $#^%RT i onako se na GS igra na dva dobijena sve isto samo sto su malo veci bodovi $#^%RT al to nije za nju problem kad to nadoknadi osvajanjem manjih $#^%RT turnira

                        Comment


                        • Comment


                          • Re: WTA Tour

                            Meni on nije normalan ^*#(- ^*#(-

                            Dok je Pennetta razvaljuje , on nista , a kad Caroline uzme 6 gemova zaredom , on nesto silazi i savjetuje $#^%RT $#^%RT
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • [/quote]
                              *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: WTA Tour

                                pa tata joj silazi da joj kaze da malo pod rucnom igra,da ne dere puno protivnice $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X