Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTA Tour

    [quote author=Ivan bg link=topic=2558.msg250768#msg250768 date=1298056285]

    Nazalost drugacija je sada situacija. Dankinja je veliki favorit &+I}\
    [/quote]
    Sto tako mislis?
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Re: WTA Tour

      Opa bravo Jelena,nisam se nadao ovome.Mozda se vraca u formu.Ima sanse protiv Wozniacki.Opet je prva $JS}| $JS}| $JS}| O jbm ti tenis $JS}|
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Re: WTA Tour

        [quote author=-dacha- link=topic=2558.msg250772#msg250772 date=1298056647]
        Sto tako mislis?
        [/quote]


        Zbog trenutne forme, i rezultata u poslednjih godinu dana.

        Comment


        • Re: WTA Tour

          Nema to veze,i Stosur je imala bolje rezultate pa je Jelena prosla,a osim toga H2H 4-0 je za Jelenu,mislim da je mnogo bolje psihicki pripremljena,Karalina mozda jeste favorit ali ne toliko veliki kao sto ti kazes
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Re: WTA Tour

            ako jelena bude kao danas igrala bice to neizvjestan mec,slazem se da karolina nije velik favorit ima i ona dosta padova u igri pogotovo kad joj dodje tatica sa savjetima #%d*

            Comment


            • Re: WTA Tour

              Ja mnogo slabije pratim zenski tenis od muskog (nekada je zenski tenis zaista bio fantastican, ali sada #%d* )
              Tako da to bas i nije moj teren, to sam rekao imajuci u vidu rezultate u poslednje vreme, ali naravno da bih voleo da Jeca pobedi. @(*6sd$%

              Comment


              • Re: WTA Tour

                zenski tenis je dobar kad se ne kladis na njega #%d* ili kad se kladis ali obavezno uz koji lexaurin #%d*

                Comment


                • Re: WTA Tour

                  OOP za sjutra @(*6sd$%
                  http://www.wtatour.com/page/OrderOfP...,12781,00.html



                  sigpic

                  Comment


                  • Re: WTA Tour

                    Gledao sam Jankovic na ovom turniru,skoro sve meceve.
                    U pocetku je pobjedila nekog anonimusa,a onda je igrala sa Kanepi,i gledajuci taj mec mislio sam da JJ nije spremna fizicki,posto nije mogla postenu razmjenu da izdrzi,sve je bacala u aut.
                    I nekako kroz mec je uspjela da dodje do sanse i preokrene mec.
                    Juce protiv Storur nisam gledao,ali je ponovo u trecem setu dosla da preokreta.
                    I te dvije pobjede su joj povratili samopouzdanje,ova sad JJ koja unistava Woznijacki sa osnovne,i ona protiv Kanapi prije neki dan su nebo i zemlja.
                    Zakljucak:Kod ovih top 10-20igraca je sve u glavi,svi su oni prespremni.


                    P.S. Ajmo JJ do prvog seta,imas 4-1,samo cuvaj servis

                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Re: WTA Tour

                      Jelena, Jelena sta uradi 3 vezane set lopte je prokockala, ali Vozniacki je odlicno odigrala taj gem. Bolje nego ostale.
                      Dobro je sto je JJ malo popravila servis.

                      Comment


                      • Re: WTA Tour

                        Sta sve stize ova Wozniacki. #%d*
                        Primetio sam da kad Carolina bude agrresivna osvoji poen, a kad igra onu njenu dosadnu, pasivnu igru JJ osvoji.

                        Comment


                        • Re: WTA Tour

                          Wozniacki kaze da je bila agresivna
                          http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...;nav_id=493915
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: WTA Tour

                            Pa bila je agresivnija nego inace.

                            Comment


                            • Re: WTA Tour

                              I jeste karolina bila agresivnija ali samo zato sto joj je jelena slala krtake lopte. Jelenin rad nogu je bas bio los, sto verovatno ima veze sa umorom ali bitan je pomak koji je Jelena osvarila. Drago mi je

                              Izasao je i zreb za Dohu, to se igra sledece nedelje.
                              Bojana Jovanovski je u kvalifikacijama a Jelena je u glavnom zrebu.

                              (1)Caroline Wozniacki (DEN) v BYE
                              Nadia Petrova (RUS) v Roberta Vinci (ITA)
                              Flavia Pennetta (ITA) v Jie Zheng (CHN)
                              Lucie Safarova (CZE) v (7)Agnieszka Radwanska (POL)

                              (3)Francesca Schiavone (ITA) v BYE
                              Kaia Kanepi (EST) v Qualifier
                              Alisa Kleybanova (RUS) v Marion Bartoli (FRA)
                              Svetlana Kuznetsova (RUS) v (8)Shahar Peer (ISR)

                              (5)Jelena Jankovic (SRB) v (wc)Fatma Al Nabhani (OMA)
                              (wc)Sania Mirza (IND) v Maria Kirilenko (RUS)
                              Alexandra Dulgheru (ROU) v Qualifier
                              (4)Na Li (CHN) v BYE

                              (6)Victoria Azarenka (BLR) v Daniela Hantuchova (SVK)
                              Qualifier v Maria Jose Martinez Sanchez (ESP)
                              Dominika Cibulkova (SVK) v Qualifier
                              (2)Vera Zvonareva (RUS) v BYE

                              Comment


                              • Re: WTA Tour

                                Gledala sam sam kraj danasnjeg meca, ali ovo je super rezultat za Jelenu, stigla je do SF bas jakog turnira i vidi se napredak u igri. Iskreno, ja sam ocekivala da ce jos od Kanepi da izgubi.

                                Ima poprilicno povoljan zreb u Dohi, trebalo bi prva 2 kola da prodje, a posle cemo da vidimo. %QWT&W
                                Bojana je prosla 1.kolo kvalifikacija i u sledecm igra protiv Ursule Radvanske @(*6sd$%

                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X