Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTA Tour

    E ovo mi je iznenadjenje,izgleda da se vratila @(*6sd$%
    sigpic

    Comment


    • Re: WTA Tour

      Bravo Jeco! '65slif

      Comment


      • Re: WTA Tour

        [quote author=Vladan link=topic=2558.msg250616#msg250616 date=1298040798]
        Ja ne vjerujem kakav naslov,onaj koji je ovo pisao je dotakao dno,sramota!
        [/quote]


        Slazem se, ali od nasih nazovi ''novinara'' me nista ne cudi. *%@(D!RY-


        Svaka cast JJ na jos jednom preokretu, mislio sam da nema sanse da pobedi.

        Comment


        • Re: WTA Tour

          Svaka cast Jeleni +*@WT*48* , a ovo za Anu je grozno, ali me ne cudi... $%&5qw7 Vecina ovinara sa Balkana je uzasna, ali i Ana se toliko prosipa sa izjavama u posljednje vrijeme da je to tragikomicno... $8#a
          Te ne treba joj trener, nakon 2 dana joj treba muski trener, prvo nije primila selektorov poziv, nakon toga je zaboravila da mu se javi... #&^Dk*

          Comment


          • Re: WTA Tour

            Stvarno su nenormalni ovi novinari! &*#GI(] Sve bi napisali u naslovu da prodaju novine...

            Bravo za Jecu! +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Re: WTA Tour

              jelana se polako vraca,pa sta je sve vracala #%d* mada je i stosur sama sebe pobjedila #%d* tipicno za zene vodi 4-2 u trecem setu i sve to prokocka #%d*

              Comment


              • Re: WTA Tour

                Sledeca ja Wozniacki koja se vratila na prvo mjesto #%d*
                http://www.wtatour.com/news/20110218...256076_2296495
                sigpic

                Comment


                • Re: WTA Tour

                  Defanz vs Defanz. $#^%RT
                  Al ce da lete bombe i vineri sutra *T_*@SR

                  Comment


                  • Re: WTA Tour

                    Nece biti toliko los mec,ako Jelena ponovi danasnju igru,danas je stizala sve,sto potvrdjuje da je sigurno top 3 igracica u odbrani(po mom skromnom $#^%RT misljenju) a umeju i njih dve da prave vinere ja ocekujem krvnicku borbu kao i danas &d$7
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Re: WTA Tour

                      Nadahnuto,borbeno,simpaticno,na momente atraktivno i naravno dramaticno ....... &^@4( JJ &^@4( samo ti
                      Shànghǎi 2005

                      Comment


                      • Re: WTA Tour

                        http://www.livetennisguide.com/2011/...is-pro-league/

                        Comment


                        • Re: WTA Tour

                          Fakat je Jelena danas odusevila igrom,odjednom je pocela dobro da igra za zivo cudo,gotovo sve jake udarce je uredno vracala.Nisam se nadao takvoj igri #%d* .Nisam gledao na ovom turniru Woz,sta mislite mozel JJ i nju iznenadit (%fsd%&j

                          Comment


                          • Re: WTA Tour

                            Ja bih voleo, ali ipak misli da ce da dobije Voznjacki. (&$E#

                            Comment


                            • Re: WTA Tour

                              4 puta su do sad igrale i sva 4 puta je Jelena dobila,jedino moze nju Dankinja da iznenadi $#^%RT
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: WTA Tour

                                [quote author=Vladan link=topic=2558.msg250767#msg250767 date=1298056095]
                                4 puta su do sad igrale i sva 4 puta je Jelena dobila,jedino moze nju Dankinja da iznenadi $#^%RT
                                [/quote]


                                Nazalost drugacija je sada situacija. Dankinja je veliki favorit &+I}\

                                Comment

                                Working...
                                X