Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTA Tour

    Ne prenosi ni Atlas trenutno nista...
    Ana je imala sanse,mnogo puta je imala ili 40:30 ili prednost i gubila te gemove,sto na njen,sto na Belgijankin servis.Ali postoji strah,ocigledno...
    sigpic

    Comment


    • Re: WTA Tour

      [quote author=Jigsaw92 link=topic=2558.msg223134#msg223134 date=1294314687]
      Ne mogu da verujem da nema nigde prenosa na netu Venus vs Zvonareva a ja nemam onaj Atlas TV.
      [/quote]

      Atlas TV je prenosio samo Kirilenko - Oudin.

      Comment


      • Re: WTA Tour

        [quote author=dusan1610 link=topic=2558.msg223140#msg223140 date=1294314980]
        [quote author=Jigsaw92 link=topic=2558.msg223134#msg223134 date=1294314687]
        Ne mogu da verujem da nema nigde prenosa na netu Venus vs Zvonareva a ja nemam onaj Atlas TV.
        [/quote]

        Atlas TV je prenosio samo Kirilenko - Oudin.
        [/quote]


        Pitam li se ko bira koji ce mec da prenose #%d*

        Comment


        • Re: WTA Tour

          Zvonareva pobedila 6:4 6:2.

          Comment


          • Re: WTA Tour

            Jbg, kad ne mogu da znam kako su igrale $%&5qw7

            Comment


            • Re: WTA Tour

              [quote author=-dacha- link=topic=2558.msg223110#msg223110 date=1294312268]
              Jesam ja rekao jos pre neki dan sta ce da bude,Ivanovic nije njen kalibar i jednostavno ako j nekad dobije bice to sasvim slucajno ili ce ova imati neku povredu.I ne bi ona uzela RG da je igrala Henin na njemu...
              [/quote]
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • Re: WTA Tour

                Ana vec sad ima 0-6 protiv Henin, a Djokovic protiv Federera je seriju zaustavio na 0-4. Kada je 2007 pobedio u Montrealu.

                Comment


                • Re: WTA Tour

                  da, ali pitanje je kakav bi taj skor bio da Ana nije mentalno pala posle tog RG i da Henin nije prestala da igra tenis, tj da su obe nastavile da igraju na tom nivou..
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Re: WTA Tour

                    [quote author=jagodica link=topic=2558.msg223471#msg223471 date=1294353026]
                    da, ali pitanje je kakav bi taj skor bio da Ana nije mentalno pala posle tog RG i da Henin nije prestala da igra tenis, tj da su obe nastavile da igraju na tom nivou..
                    [/quote]

                    Da baba ima mitraljez, bila bi Prle. %QWT&W

                    Comment


                    • Re: WTA Tour

                      jel' sad treba da se smejem? (%fsd%&j
                      statistika je neumoljiva,ali ne mozete samo na osnovu nje da analizirate neki period,postoji tu i umjetnički dojam,a i subjektivni osećaj..
                      Ana nikad neće biti kao Henin kao sto ni Novak neće biti kao Roger i Nadal..
                      ali, ne osporavajte joj njen zasluzeni GS!!



                      Originally posted by gokara
                      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                      Comment


                      • Re: WTA Tour

                        Ja joj nisam osporavao GS. @(*6sd$%

                        Comment


                        • Re: WTA Tour

                          http://www.scsport.ba/bs/tekst_video.php?ID=13128
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Re: WTA Tour

                            Evo ako neko kojim slucajem nije odgledao Henin i Ivanovic

                            Tenis Hopman Cup 2011- Ana Ivanovic[SRB] vs Justin Henin[BEL] 1-2.avi
                            Tenis Hopman Cup 2011- Ana Ivanovic[SRB] vs Justin Henin[BEL] 2-2.avi

                            Comment


                            • Re: WTA Tour

                              [quote author=jagodica link=topic=2558.msg223460#msg223460 date=1294352282]
                              [quote author=-dacha- link=topic=2558.msg223110#msg223110 date=1294312268]
                              Jesam ja rekao jos pre neki dan sta ce da bude,Ivanovic nije njen kalibar i jednostavno ako j nekad dobije bice to sasvim slucajno ili ce ova imati neku povredu.I ne bi ona uzela RG da je igrala Henin na njemu...
                              [/quote]
                              jako je malo teniserki koje su kalibar Henin, po mom misljenju ona je sigurno u top 5 svih vremena[/quote]


                              Smelo.. nema sta


                              Mene zanima po cemu je ona bolja od Martine Navratilove, Kris Evert, Stefi Graf, Margaret Kourt, Maurin Konoli, Helen Vils Mudi, Bili Dzin King, Monike Seles ili Serene Vilijams?
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Re: WTA Tour

                                Cw,ja govorim o svom subjektivnom osećajuza mene će Henin uvek biti ispred nje..


                                pa ako nastavimo polemiku na ovu temu uzmi u obzir boldovane delove..



                                Originally posted by gokara
                                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                                Comment

                                Working...
                                X