Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTA Tour

    Cini mi se da jedino prvi mec nece biti pretjerano zanimljiv,a u ostalim bi mogli da vidimo dosta vatre '65slif
    sigpic

    Comment


    • Re: WTA Tour

      Karolina i oca zvala na teren, ali dzaba. #%d*

      Comment


      • Re: WTA Tour

        Drago mi je da je Sam pobedila..igra odlichan tenis iako je ovako kao sajborg $#^%RT
        “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
        Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

        Comment


        • Re: WTA Tour

          U muskom tenisu to bi bi o veliki Ive(sa naocarima $#^%RT)
          sigpic

          Comment


          • Re: WTA Tour

            6-4 za Stosur prvi set , s cim je i osigurala plasman u polufinale ..

            Ja sam misljenja da je ovdje trebalo biti 6-4 za Dementievu , ali niko joj nije kriv sto ovako grijesi u najbitnijim poenima .
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Re: WTA Tour

              Chestitkie za Sam..malo se choknula Dementijeva,al&#039; je i ova odigrala dobro...
              Kad bi Sam bila konstantnija sve bi ih trsila $#^%RT
              “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
              Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

              Comment


              • Re: WTA Tour

                Drugi set za Dementievu , 6-4 .


                Hajde Sam , sta ces se umarati bezveze kad si vec prosla , pusti Dementievu nek pobijedi
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Re: WTA Tour

                  Sam je, srećom, skinula one naočare pa mi sad ne liči toliko na kiborga, a i čini mi se da je izgubila malo one nabildovanosti od letos.. +*@WT*48*
                  danas pruza mnogo slabiju partiju nego juče,istina, ali opet, odigrala je nekoliko fenomenalnih poena na mreži i još nekih voleja (zaostavština iz perioda dubla), tako da mi se sve više sviđa..
                  kad bi bila u stanju da odigra kao juče, bar približno, celu sezonu, bila bi nesumnjivo prva na listi..

                  a Elena lepo igra danas.. *#AI&amp;D

                  Dalle, i ja bih volela da Dementieva ide dalje, ili bar Skjavone, čisto da se Karolinin tata nervira.. $#^%RT
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • Re: WTA Tour

                    Sto je Srle u ATP-u to je Karolinin tata u WTA $#^%RT
                    Mislim da ce Sam dobiti
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: WTA Tour

                      Ma meni nije drago sto cu ovo reci , ali ovaj mec mi opasno lici na onaj sa USO-a ..

                      Stosur dobila prvi set , Dementieva drugi , u trecem Dementieva vodila sve vrijeme , imala 4 mec lopte i na kraju izgubila ..

                      Nadam se da ce danas dobiti , ali evo vec problemi , Stosur ima 2 break lopte ..


                      Auuuu , kakav poen , ne znam da li sam vidio 2 ljepsa od ovog u zenskom tenisu . &amp;8@^J &amp;8@^J
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Re: WTA Tour

                        stvarno odličan tenis igraju, više gledam njih nego Nalbija i mog ljubimca Simona..
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • Re: WTA Tour

                          Igra se odlican tenis %QWT&amp;W
                          ALi ja ipak vise gledam Simon-Nalby,profesionalna deformacija $#^%RT
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: WTA Tour

                            PObedi Elena 7-6 u trecem...sad ima shasnu za polufinale,al ko zna shta se treba desi...
                            Izgleda su igrale odlichan mech..Odlgedao sam tie-brak i Sam se skroz izglupirala...
                            “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                            Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                            Comment


                            • Re: WTA Tour

                              Pa da li je moguce da je Dementieva nekad pobijedila u tie breaku treceg seta ?

                              Ovdje je trebalo biti 7-1 , 7-2 u najgorem slucaju , ali eto , dobro je da je dobila kako god


                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Re: WTA Tour

                                Kakvo je sad stanje u toj grupi?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X