Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • wanderer ko je ova Marta Paigina (1999)? Mala opasno igra
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • To turnir u Aktobe-u? Tamo je ovih dana debeli minus

        Nije loša, s kraja prošle godine nanizala dva dobra rezultata u Tel Avivu, polufinale i finale čini mi se. Pobedila Olgu Fridman u finalu (rođ. 1998 takođa sam dosta čitao o njoj da je veliki talenat).

        Ovaj rezultat protiv Vinogradove joj je odličan mislim da joj je to najveća pobeda do sada, i dobro je što na ovakvim turnirima dolazi do poena i rankinga.

        Inače sasvim slučajno sam saznao za nju (igram Tennis Tipping na TFu pa tako ). Ajde sutra posle finala da sredim onu tabelu postavim je, sa svim finalima U20 na ITF turnirima, mislim da je lep pregled.

        Comment


        • Vazi
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Serena ce ove godine da igra IW, prvi put posle 2001. godine

            Serena Williams: I’m Going Back to Indian Wells
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ne mogu da otvorim link... moze ukratko koji je razlog bojkota? Zaboravio sam...

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by cacanin View Post
                Ne mogu da otvorim link... moze ukratko koji je razlog bojkota? Zaboravio sam...

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                Publika, posle predaje Venus u SF Serenu su docekali povicima "n*gge*" i sl. Mediji su napumpali predaju Venus kao nepotizam, vidim i dalje se nista nije promenilo po pitanju medija , i publika je bila odvratna.

                Koliko se secam Serena je i prosle godine rekla da ce igrati ali je odustala u zadnjem momentu. Da sam na njenom mestu ne bih igrao ali verujem da ona ima svoje razloge.

                Inace IW je penzionersko odmaraliste, znaci dom matorih bogatih belaca(ciji su preci najverovatnije bili vlasnici robova...).
                Last edited by thrillseeker; 04-02-15, 14:35.
                "But Pascal what are you saying?"

                Comment


                • Ahh da. Hvala puno.

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Čitam Nikol Vaidšova pokušava da se vrati pro igranju.

                    Comment


                    • Juce je dobila neku Japanku, Hibino ili kako god bese.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Juce je dobila neku Japanku, Hibino ili kako god bese.
                        Nije loša Hibino, ume da bude nezgodna i priredi iznenađenje Sa kakvim se protivnicama Nikol mučila ovo je odlična pobeda

                        Comment


                        • Žena se udala i napustila tenis na vrhuncu.

                          Sada posle razvoda se vraća.

                          Comment


                          • Donna nastavlja da briljira


                            dokle ce ovako da se bruka?

                            Comment


                            • Dok ne prestane da radi selfije i dok ne batali nocni zivot.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Destanee Aiava (10.05.2000.) pobedila 323. teniserku sveta Jia-Jing Lu sa 61 61 u prvom kolu turnira 50k serije u Lonsestonu. U drugom igra sa Mrdežom koja je 8. nosilac (229. na listi). Ovo je inače druga pobeda za generaciju 2000, prethodnu je postigla Italijanka Francesca Gaida (19 dana mlađa od Australijanke) na 10k turniru u El Kantuiju, Tunis.

                                Comment

                                Working...
                                X