Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ајде!
    sigpic

    Comment


    • Izvukla se kraljica drame, ali ne izgleda baš naj serva šteka i kretanje, pokazala je baš strašnu volju da ovo dobije trčala je za skoro svakom lopticom.
      Safarova je ove godine TOP 10 i to mora doseći do kraja sezone jer definitivno igru za to ima, s oba krila jako dobro, serva dobra i kreće se dobro.

      Comment


      • Originally posted by Mrkela View Post
        Izvukla se kraljica drame, ali ne izgleda baš naj serva šteka i kretanje, pokazala je baš strašnu volju da ovo dobije trčala je za skoro svakom lopticom.
        Safarova je ove godine TOP 10 i to mora doseći do kraja sezone jer definitivno igru za to ima, s oba krila jako dobro, serva dobra i kreće se dobro.
        Još kad bi imala jaču glavu... Mogla je lako do pobede na Serenom danas da tu nije zakazala

        Comment


        • Bravo Ana
          Imam osjecaj da ce Elina dobiti Mashenku Navijam

          Comment


          • Marija lako sa SuarezNavaro
            Zastinka ako ove sezone ne protutnji bice iznenadjenje!
            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • Originally posted by wanderer View Post
              Još kad bi imala jaču glavu... Mogla je lako do pobede na Serenom danas da tu nije zakazala
              Dobro i Serena se danas baš potrgala da dobije nije puno Safarova izbacivala, znala je izbacit svaki treći poen po paraleli par metara van ali nije puno zicera mašila i slično

              Comment


              • Posle prvog seta dobijenog u TB. u drugom Ana bolja do zavrsnice, i prednosti od 5:1.
                Lepcenko je izuzetno borbena, i dobija dva gema.
                Ana u njenom stilu, ne koristi 6.mec lopti i sada je 5:4 i potpuna neizvesnost
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Po drugi put servira za mec Ana, i pocinje duplom servis greskom. Posli ide Fv, pa servis As, aii Lepcenko je neverovatna i ima brejk sansu, koju Ana anulira i sa dve BH CC dolazi do 7 mec lopte, i pobeda
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Tek 7. mec lopta iskoriscena

                    Ali nastavlja Ana sa dobrim rezultatima, finale Brisbane-a
                    E sad da prodje i Elina



                    Nije Ana toliko gresila na kraju meca koliko je Varvara bila odlicna...kakav FH ima
                    Last edited by Zzz; 09-01-15, 07:07.

                    Comment


                    • Gledala sam skoro ceo 2. set, ali sam na 5:4 i brejk loptu za Lepchenko morala da izadjem iz kuce. Lepchenko je igrala maestralno na svakoj mec lopti za Anu, bas je dobro udarala forhend i gadjala coskove, Ana nista nije mogla da uradi.
                      Ali Ana od pre 2014. godine bi ovaj mec 100% izgubila, a sad je druga prica, definitivno ima neku psihicku stabilnost koju nije imala u prethodnim godinama.

                      Bravo Ana
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Kolika je korist za Anu plasman u Top 10 vidi se već na početku sezone. Kraći put do završnice uz nešto lakši žreb i eto Ane u finalu na prvom ovosezonskom turniru. Može se na premijeri i do titule #Ajde bre!
                        sigpic

                        Comment


                        • Timea Bacsinszky dobila Kvitovu sa 6:4 6:4, igrace protiv Halep u finalu Shenzena.

                          U Aucklandu V.Wiliams i Davis igraju drugo polufinale, trenutno je 6:0 3:3 za Venus, a Woznicaki je vec prosla u finale.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment



                          • Браво, лутко!
                            sigpic

                            Comment


                            • Kvitova nadigrana od Bacsinszky

                              Comment


                              • Originally posted by Sonja View Post
                                Imam osjecaj da ce Elina dobiti Mashenku
                                Stefan ima konkurenciju

                                Znaci finale Ana x Mashenka...ok, dobila ju je Ana prosle godine, moze i ove

                                I Caro ce valjda savladati Venus, i to bi mogao biti dobar mec
                                Last edited by Zzz; 09-01-15, 11:32.

                                Comment

                                Working...
                                X