Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Krunić se plasirala se u 2. kolo, pošto je jutros savladala Kineskinju Lin Žu sa 6:4, 7:6 (7-4).
    Protivnica A.Krunic biće pobednica duela Ana Šmidlova (Slovačka) -Klara Kukalova (Češka).

    Bojana Jovanovski plasirala se takodje u drugo kolo u Šenženu, pošto je danas savladala Mariju Terezu Toro Flor iz Španije sa 6:2, 6:7 (4:7). 6:3.
    Naredna protivnica je Kvitova.
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Azarenka servirala za mec, posle je imala i mec loptu u TBu, ali ipak Pliskova uzima 2.set
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Pliškova odlična!

        Comment


        • Svaka joj cast, u poslednjem gemu je spasavala i brejk lopte i na kraju pobedila, dobar WTA mec zap ocetak godine
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Preslušala ju je Pliškova

            Comment


            • E moja Vička... Izgubi dobijen meč...

              Ali zato Pliškova Kakav napredak! BH paralela u perfektna! Servis kad je najpotrebnije i što me je iznenadilo najviše je defanziva u pojedinim trenucima

              Comment


              • Kako me nervira Pliskova Ni sama ne zna kako je pogadjala one passing shoteve i paralele u zavrsnici meca, ccc...
                Odigrala odlicno, nema sta. A ni Vika nije bila losa, naprotiv... dobar mec sa losim ishodom

                Samo me brine kako ce se Vika pripremiti za AO Treba joj sto vise meceva a ne jedan pa pauza pa opet jedan, opet pauza...

                Comment


                • Pliškova je baš imala sreće, pogađala je aseve baš kada je bitno, mislim na 6 ili 7 brejk lopti da je as opalila, kasnije kad je Vika odlučila da joj tuče po BH ona je izvlačila bolesne BH paralele, a i onaj slajs iz defenzive nekako uvijek dobro došao i pao na crtu, a i nakon nje Aza nikad nije imala baš čistu ideju što sa lopticom ni snagu za opalit po njoj, onaj drive volley bože me sačuvaj a i općenito na mreži

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    Pliškova je baš imala sreće, pogađala je aseve baš kada je bitno, mislim na 6 ili 7 brejk lopti da je as opalila, kasnije kad je Vika odlučila da joj tuče po BH ona je izvlačila bolesne BH paralele, a i onaj slajs iz defenzive nekako uvijek dobro došao i pao na crtu, a i nakon nje Aza nikad nije imala baš čistu ideju što sa lopticom ni snagu za opalit po njoj, onaj drive volley bože me sačuvaj a i općenito na mreži
                    Ahahha, urlao sam sa njom

                    Comment


                    • Bojana nije uspela da se kvalifikuje u cetvrt finale Senzena, jer je porazena ubedljivo od Kvitove 6:1 6:2
                      Krunic treba da igra sa 73 igracicom sveta Smijedlovom
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Dere Eženi uzduž i poprijeko

                        Comment


                        • Mnogo cudan turnir, dobro je da SK nije bacio pare ove godine
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Kako je moguce bre, juce nije mogla teren da pogodu, sad ubila Bogu u Sereni
                            OVAKO

                            Comment


                            • sve će se protivnice na Sereni redati ove godine

                              Comment


                              • Ana se bori kao lavica, iako je bolesna i jedva stoji na nogama
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X