Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajdee bre Caroo, kakav pasing Do pobede brree
    link

    Comment


    • Kako je odvratna i iritantna Sarapova
      sigpic

      Comment


      • Sad sam poludeo, pobjedice 1000000000000% Sarapova, a tako sam navijao za Carolinu
        OVAKO

        Comment


        • Неће, Возњацки има 2/0 у трећем, џаба ова вришти и плаши противницу том вриском, неда публици да мирно спава... удавише тенис пребацивањем...
          sigpic

          Comment


          • Bože u šta se pretvorila ova Maša... a kako mi je bila slatka dok nije dotakla "visine"... ovo više nije ni vrištanje odavno, ovo je teško hroptanje, borba za život .. a ja sam otišla na
            I koliko radi sve na silu..
            Last edited by miloolja; 21-10-14, 15:44.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Bravo za Karolinu!

              Ne moze da se izvlaci stalno sa ovim ogavnim stavom. Nadajmo se da nece proci grupu, bila bi to najljepsa sportska prica mjeseca.
              sigpic

              Comment


              • Marija vise duplih servis gresaka nego ova vinera... do bola cudan mec
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Aga leptirić.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Kvitova 30 neprisiljenih

                    Comment


                    • Kako sere Agu danas ma daaaaaaj

                      Comment


                      • Zali boze citavog turnira i ove ceremonije.. bar su prosetale haljine
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Bravo za Agu, dominantno do 2:o,mada je Petra bas razocarala sa igrom
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Kakvo crno bravo

                            Očajan turnir.

                            Comment


                            • Caro

                              Petra je 2 sedmice pre turnira promenila reket Kakav potez......

                              Comment


                              • Originally posted by Sonja View Post
                                Caro

                                Petra je 2 sedmice pre turnira promenila reket Kakav potez......
                                E onda razumljiva ovakva igra donekle

                                Comment

                                Working...
                                X