Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Halep sigurna, ima set i brejk viska protiv Zhu
    Karla protiv Penete, brejk na startu i 3:0
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • Kakav duel Halep-Petkovic
      Halep dobila prvi, a u drugom Andrea, vodi 6:5 i servira za egal, i uspeva
      Sa nestrpljenjem ocekujem, po meni, spektakularan duel Ana-Sabine
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Bravo Anci, kruna posle ovako dobre sezone

        Jeff D. ‏@jdsquaredd
        Makarova and Kerber both out of Beijing. Bouchard, Radwanska, Wozniacki and Ivanovic qualify for Singapore. #WTA
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ana , za sada ima prvi set,u kom je spasila 7 brejk lopti.
          U drugom servira za egal, pri vocstvu Sabine, od 2:1- i uspeva



          Spoiler
          Cestitke Ani za izboren ZT-top 8
          Last edited by jovan; 02-10-14, 08:28.
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • U petom gemu Ana ima 3 brejk sanse, i ne koristi, ali ima i 4-tu, i ode prilika-evo je i 5. brejk loptica, odlican slajs i Sabine izbacuje u aut. Bravo Anci, idemo
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Sada Sabine uzvraca ribrejkom, i servira uspesno.
              Ana je dosta "brzopleta" bez razloga, i ne koristi 2 brejk sanse
              Sabine je digla nivo agresivnosti, ali Ana odlicnim servisima, i izvanrednom igrom u polju, ipak uspeva sampionski da odrzi prikljucak,obe 4
              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • Izvanredan mec visokog tempa i snaznih udaraca-nijedna nema nameru da odstupi, sve "prsti". Drugi servis nije "opcija" odmah se napada beskompromisno, i evo Ana ima 3 vezane brek lopte i uspeva
                Ana na kraju, odlicnim servisom i razornom Bh dijagonalom pobedjujei, i ide na Halep
                Last edited by jovan; 02-10-14, 09:08.
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Ovo sam cekao 5 godina od Ane i konacno docekao... verovao sam. Mirna glava, nema padova nakon neiskoriscenih prilika, jaki udarci...

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Halep je predala meč i Ana je u polufinalu

                      Comment


                      • http://www.wtafinals.com/article/eli...gapore/4188814
                        KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                        Comment


                        • Dali je neko primetio da sudija na mecu Kvitova-Vinci jedno 10 puta pogresio rezultat u gemovima? Primer rezultat je 30-15 za Kvitova on kaze 15-30
                          OVAKO

                          Comment


                          • Izgleda opet cemo gledati mec Ana x Mashenka

                            No titulu svakako uzima Petra.

                            Comment


                            • Ne bih rekao, Sarapova trenutno igra nestvarno. Po meni ona je prvi favorit za titulu.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                                Ne bih rekao, Sarapova trenutno igra nestvarno. Po meni ona je prvi favorit za titulu.
                                Ma Petra je Asian Queen, videces

                                Comment

                                Working...
                                X