Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A kako si ti to zakljucio nakon jedan-dva turnira? Mladi su ovo likovi, treba im vremena, mozda bice nesta od njih. Za Halep nisam siguran, ali za Genie sam siguran da ce biti broj eden jer igra odlican napadacki tenis i ima oruzje na koje moze da se osloni a to je servis, a Halep to nema, zato i ne osvaja velike turnire, a nije da igra devojka loso.

    Genie mora da smeni nacin razmisljanja i stava na terenu, prebrzo je dosla u svjetskom vrhu i to kad si tinejdzer normalno je da ti se odrazi na igru. Zato sam i rekao nakon poraza u Montreala da treba da izgubi u prvo kolo USO-a, ali onako da bude otresena i pociscena sa terena, da se malo ohladi i da ne bude toliko arogantna. Mora da pokaze emocije, da voli da pobedjuje, da voli da je bolja od protivnike. Kad vidim Serenu kako je dominantna samo kad je u nejzinom mode-u...

    Ima jos vremena, ne dajte zakljucke toliko rano.
    OVAKO

    Comment


    • Asia Muhammad, sestra kosarkasa Minnesota T'Wolves-a - Shabazz Muhammada, zabiljezila prvu pobjedu u karijeri na WTA Tour-u. I to nakon velike drame...

      WTA Quebec City: Asia Muhammad - Johanna Konta 6:2, 6:7(0), 7:6(4)

      Djeluje mi k'o igracica koja itekako ima potencijal da se nosi sa mnogim standardnim WTA igracicama i da eventualno dogura cak i do Top 50. Stvarno mi nije jasno kako do sada nije ostvarivala ako nista drugo, bar neke iole bolje rezultate!?

      Comment


      • Ispade Aleksandra vec u prvom kolu turnira u Tashkentu.

        Aleksandra Krunic - Lesya Tsurenko 2:6, 6:3, 2:6

        Comment


        • I Ostapenko debitovala pobedom na WTA

          Comment


          • Jel zna neko šta se dešava sa Alonom Bondarenko, odavno nisam čuo za nju. Bojana Jovanovski juče čini mi se dobila u Tashkentu njenu sestru Katarinu.

            Comment


            • Originally posted by AleksaVP View Post
              Jel zna neko šta se dešava sa Alonom Bondarenko, odavno nisam čuo za nju. Bojana Jovanovski juče čini mi se dobila u Tashkentu njenu sestru Katarinu.
              ona je imala neku operaciju kolena valjda, pa se povukla posle toga, pre neke 2-3 godine... znam da je Katarina napravila (neocekivani) povratak posle porodjaja

              Comment


              • Krejčikova konačno proigrala. Siniakova izgubila od Doi u Hongkongu...

                Comment


                • Tashkent

                  Ova Bojana ne zna gde udara
                  Kud upalih tv
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Ogresih se o Bojanu
                    Uspela da dobije mec protiv Ursule Radvanjske...bili povuci-potegni al pobedi se u zube ne gleda
                    Last edited by Pertla; 11-09-14, 11:13.
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Bojana ubedljivo vodi, prvi set i prednost brejka u 2.setu
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Posle razmene brejkova, Bojana ipak privodi 2.set, i ulazi u finale.
                        Titulu ce braniti protiv pobednice Knnap-Tsurenko.
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Upalim tv, Bojana 2 set vodi 4 1, ali ne moze Bojana da ne zakomplikuje
                          Onda brejk za brejkom, najvaznije Bojana pobedila i ovo je njeno cetvrto finale, bravo Boko, srecno u finalu
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Izgleda da joj odgovoraju ovi mali turniri po Aziji

                            Comment


                            • Knap je bas jaka, bice ovo vrhunski test mogucnosti za Bojanu
                              Gubi Bojana prvi set, i u drugom, za sada 2:2.
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Krunicka i Siniakova osvojile turnir u taskentu u dublu

                                Bojana igra TB, prvi set izgubila 6 2

                                Ajde Boko sunce mu zarko igraaajjjjjjj

                                Edit: Bojana izgubila
                                Last edited by Pertla; 13-09-14, 11:54.
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X