Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ништа Ана не попушта него ова удара као мушко...
    sigpic

    Comment


    • Sve vise i vise se dere...
      Nemoj da ti uđe u glavu, Ana

      Comment


      • Originally posted by Zika View Post
        ништа Ана не попушта него ова удара као мушко...
        Mogucemeni se cini da Ana nije agresivna kao u 1 setu, propustila brejk priliku, napravila dublu u najgorem trenutku..moje vidjenje

        Ajde Ana
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Gem lopta za 4:1 (dupla) Ane. Za brejk Sarapova pogadja bukvalno slucajno.

          Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Uzeo je Grigor titulu ne može i Maria, bilo bi previše.... zato idemo Ana bori se
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • ne može Ana drugačije, pa bog... aman ženo... i sve kratke lopte i mlake vraća... ne valja...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ma nije bilo sanse da Ana to rutinski odradi, 3. set je skroz ocekivan
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ne vredi , kao sto rekoh. Dupla za 4:1 kasnije vrhunski retern za brejk i Sarapova pogadja slucajno...

                  Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Ma nije bilo sanse da Ana to rutinski odradi, 3. set je skroz ocekivan
                    Nazalost mislim da je to bila jedina prilika za titulu...

                    Comment


                    • Ana nista novo, sa Anom se do kraja ne zna
                      Ajde bre, saberi se, igraaaaajjjj
                      Last edited by Pertla; 27-04-14, 14:41.
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • и тако се ја обрадујем као мајмун и на крају "прћ"
                        sigpic

                        Comment


                        • Nadam se da će Ana izvući ovaj meč nekako. Ovo joj je prvo finale nekog premier turnira posle Indian Wellsa 2009 a titula bi bila pravi melem. Stigla bi do 5. mesta na race listi, učvrstila bi se na 12 poziciji (a to znače da neće igrati protiv top 4 u R16 na turnirima sa 16 i više nosilaca).

                          Comment


                          • Originally posted by SonjaFan View Post
                            Nazalost mislim da je to bila jedina prilika za titulu...
                            Nažalost i ja tako mislim. Da je samo povela 4-1....

                            Comment


                            • Originally posted by earthSRB View Post
                              Nažalost i ja tako mislim. Da je samo povela 4-1....
                              I da je povela sa 4:1, pitanje je sta bi bilo, to je samo jedan brejk, a ovo je WTA
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ljudi dajte neki stream

                                Edit: dobro je, proradio..ali danas je bas strava
                                Last edited by Zzz; 27-04-14, 14:50.

                                Comment

                                Working...
                                X