Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTA Tour

    Turnir u Moskvi nije nizerazredni,u redu da su prenosili Anu,ali neka nam puste makar Moskvu u slobodnim terminima #%d*
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Re: WTA Tour

      [quote author=High_Hopes link=topic=2558.msg182870#msg182870 date=1287766843]
      Aninom duplom greškom Goerges dolazi do brejka, sad je već 0:3 u drugom setu.

      Uvijek ću radije gledati Anu Ivanović (bez obzira kako igrala) nego pratiti neke pacerske muške turnire sa šestorazrednim igračima.
      [/quote]
      Ja se slazem s tobom,trebao je da ide prenos Aninog meca,ali to bi bilo dovoljno sto se Luxembourg-a tice,a da se prije toga prenosi Moscow.To je samo moje misljenje
      sigpic

      Comment


      • Re: WTA Tour

        Poštujem svačije afinitete, ali, mada sam veliki ljubitelj tenisa, ne zanimaju me Kukuškin, Istomin i slični tipovi.

        p.s. Nisam mislio konkretno na Moskvu već uopšteno na sve turnire sa malo bodova i sa skromnim igračkim kadrom.

        Comment


        • Re: WTA Tour

          Sve je ok,ukusi se razlikuju,ali ipak mislim da se mnogo kvalitetniji tenis igrao u Moscow-i danas,nego u Luxembourg-u.
          I opet,neka Anu prenose i treba!
          sigpic

          Comment


          • Re: WTA Tour

            @ High_Hopes : Oke , ne zanimaju te Kukushkin i Istomin i njima slicni ... ali da te pitam zanimaju li te Benesova , Kheotavong i njima slicne ?
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Re: WTA Tour

              [quote author=dallee link=topic=2558.msg182877#msg182877 date=1287767341]
              @ High_Hopes : Oke , ne zanimaju te Kukushkin i Istomin i njima slicni ... ali da te pitam zanimaju li te Benesova , Kheotavong i njima slicne ?
              [/quote]

              Malo sam ih gledao i nisu se nešto proslavile. Ovaj turnir nije toliko loš, nego je sva elita osim Ane već ispala (Dementieva, Schnyder, Hantuchova).

              Comment


              • Re: WTA Tour

                Snider je elita?
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Re: WTA Tour

                  Ana je izgubila drugi set sa 6:1. Nakon što je sedmicu i po suvereno dobijala sve mečeve Ana je danas imala loš dan, loše je odigrala i propustila je veliku priliku da osvoji još jedan turnir, jer je u polufinalu i finalu ne bi čekao nijedan nosilac. Ana je Goerges dobila prošle sedmice sa 7:6, 6:2. Tada je Ana sa mnogo sreće dobila prvi set (8:6 u taj brejku), Njemica je imala blagu inicijativu u poenima. U drugom setu Njemica je lošije odigrala drugi set i Ana ga je lako dobila. Danas je Njemica čitav meč na visokom nivou, malo je griješila, dok je Ani malo toga polazilo za rukom.
                  Da je osvojila turnir ne bi nešto značajno napredovala na listi, ali svaki osvojeni turnir mnogo znači.

                  Comment


                  • Re: WTA Tour

                    Odlicna analiza @R&amp;}*
                    Desi se los dan,sve je to razumljivo,vazno je da je stav pravi,da trenira i da ima zelju da se vrati u sami vrh %QWT&amp;W
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: WTA Tour

                      Shteta za Anu..Nije toliko bitan napredak na listi..kol&#039;ko samopuzdanje i osvojene titule...
                      Pokazala je da i dalje nije u top-formi,ali se nadamo suprotnom *#AI&amp;D
                      “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                      Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                      Comment


                      • Re: WTA Tour

                        U finalu Kremlin Cupa igrat ce Azarenka i Kirilenko ... obje igraju strasno , ali ja mislim da ce Azarenka dobiti ..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Re: WTA Tour

                          Kirilenkoooo &amp;(/+q
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Re: WTA Tour

                            Obe su mi jako simpaticne pa cu gledati mec ako stignem

                            Marija je zaista lepa kao boginja
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Re: WTA Tour

                              Pogledajte to andjeosko lice &amp;(/+q &amp;(/+q &amp;(/+q

                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Re: WTA Tour

                                Azarenka je dobila Kirilenko u finalu 6-3 , 6-4 .

                                Kirilenko je vodila 4-0 u drugom setu , ali ni to joj nije bilo dovoljno .. I jos je poslije u 2 servis gema Azarenke imala 0-40 , ali ni to nije iskoristila ..

                                Zasluzena titula za Azarenku .
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X