Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sjutra oba meca takmicarska, vrlo bitno. JJ dobije Errani i ide dalje, mozda ce biti i prva u grupi.
    sigpic

    Comment


    • Ako sam dobro skapirala, Jelena će biti prva ako pobedi 2:0, a Li izgubi 2:0.
      Ako Li osvoji set imaće isti set količnik kao i Jelena..
      Azarenka ima šanse ako Jelena izgubi.
      Originally posted by gokara
      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

      Comment


      • treba odmah da daju pehar Sereni

        Comment


        • шта се превија, има ли овде супервизора... повређена сваки час одуговлачи, статира и шта мучи представу...
          sigpic

          Comment


          • Li dobila i treći meč.
            Valjda je Jeleni set dovoljan da ide dalje, nadam se ipak pobedi protiv Erani. Dobro će joj doći i ti bodovi, pošto protiv Serene nema šanse.
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Prosla je Jelena

              sigpic

              Comment


              • Bravo Petra!!!

                Polufinala: Serena-JJ, Kvitova-Li.
                Dublovi: Errani/Vinci-Makarova/Vesnina, Petrova/Srebotnik-Hsieh/Peng

                Comment


                • Bravo za Jecu, bice cupavo protiv Serene. Svi ocekuju lak trijumf "Americke gazele", ali Jelena ima sta da ponudi. Erani u singlu bila slaba, a u dublu dominira sa sunarodnicom Vinci.

                  Katarina vise ne igra sa Kvetrom Peske, bile su dobar tandem ..

                  Comment


                  • Jelena ima pristojan head to head sa Serenom, bolji nego što je po meni realan odnos snaga. Teoretski ima Jelena igru za nju, mada pre na šljaci.
                    Mislim da nema preterane šanse, ali i ovo što je postigla je odlično..
                    Originally posted by gokara
                    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                    Comment


                    • Moze li komentar na mrtvu Jelenu Jankovic, koju ne mogu ni dodatni bodovi, ni pare (sto me tek cudi) da animiraju i motivisu da igra, nego se grci i muci sa Sarom Errani, koja je u dvorani kao prase u svemiru... Strasno, da je Azarenka uzela 2-0, ginula bi na terenu.. Mentalitet bolesni

                      Comment


                      • Bice bezveze ako izgubi. Preuzela bi sedmo mesto od Errani... Ovakvu ce je pregaziti Serena.

                        Comment


                        • Serena ce je pregaziti kako god da okrenes

                          Comment


                          • Ma, čuva se za Serenu..
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Originally posted by jagodica View Post
                              Jelena ima pristojan head to head sa Serenom, bolji nego što je po meni realan odnos snaga. Teoretski ima Jelena igru za nju, mada pre na šljaci.
                              Mislim da nema preterane šanse, ali i ovo što je postigla je odlično..
                              Jelena uglavnom odlicno igra protiv ovih igracica koje samo udaraju lopticu iz sve snage, bez mnogo razmisljanja, poput Serene, Azarenke, Kvitove, Sharapove...,dok protiv nekih drugih, kao sto su Kerber ili Radwanska, tesko pronalazi pravu igru, jer ove sve zivo vracaju u teren.

                              Teorijski, Jelena bi mogla namuciti Serenu, ali trebace dosta toga da se poklopi da bi napravila iznenadjenje.

                              Comment


                              • JJ rutinski

                                Comment

                                Working...
                                X