Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTA Tour

    Nadam se da ce imati bolju karijeru od ove tri koje su pre nje dosle do prvog mesta,to je sve

    http://sportsillustrated.cnn.com/mul...content.1.html Lepa rekapitulacija SI-a

    Sa Evoni Gulagong je napravljen pravi cirkus,posto je 1976. dve nedelje trebala da bude na vrhu a greska u tadasnjem komplikovanom bodovanju otkrivena je 2007.,trideset jednu godinu kasnije (zena je lagano mogla i da umre ne saznavsi da je ipak na listi medju velikanima &@/+W)
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Re: WTA Tour

      Zvonareva razbila Li, nastavlja sa sjajnom formom ..

      Wozniacki vodi 4-2 protiv Peer .
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Re: WTA Tour

        Jelena je uspela da izbori mesto na zavrsnom mastersu koji se igra u Dohi, ona i Dementieva su poslednje igraci koje su se tamo kvalifikovale.
        Ostali 6 teniserki su Wozniacki, Zvonareva, Serena Williams, Clijsters, Stosur i Schiavone.

        Ove nedelje se igraju 2 turnira, Tokio i Linc, a u Lincu igra Ana koja je dobila wild card. Inace Ana je 7. nosilac i u 1. kolu igra protiv kvalifikantkinje. %QWT&amp;W

        Linc - zreb
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Re: WTA Tour

          Jao, sad sam procitao da je Dementieva osigurala nastup u Dohi ..

          Yes, yes

          Ne znam sto, ali gotivim nju pravo nesto

          Navijat cu za nju i za Wozniacki , ako Clijsters ne daj Bože otkaze ili ispadne u grupi, ali nece

          Osvojit ce to Kim
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Re: WTA Tour

            I meni je gotivna Dementieva,ali je velika prenemagachica,i pored toga shto je kvalitetna.Kad igra dobro super je,svakog pobedi,al&#039; kad krene da gubi krene u kukanje.Psihu da popravi i napokon ce osvojiti GS...
            “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
            Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

            Comment


            • Re: WTA Tour

              Upravo, ja ne znam jel&#039; ikad dobila tie break odlucujuceg seta, a Bogami igrala ih je podosta
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Re: WTA Tour

                http://www.sonyericssonwtatour.com/p...~1~100,00.html

                WTA lista od juce, najveca promena je na mestu no.1, od nasih JJ je zadrzala 7.mesto, ali je zato Ana napredovala i sad je top 30, trenutno je na 29. mestu. A i Bojana se probila na 71. mesto sa 93. @R&amp;}*
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Re: WTA Tour

                  [quote author=bojanaBG link=topic=2558.msg176521#msg176521 date=1286561499]
                  [quote author=FC Nadal link=topic=2558.msg176396#msg176396 date=1286544843]
                  U cemu se Caroline razlikuje od Safine i od Jelene?I one su bile no.1 a najveci uspeh im je bio finale GS.

                  Ne znam zasto toliko negativni komentara sto je Carolina no.1 %QWT&amp;W
                  [/quote]

                  Ali su imale vise gs finala i imale su bolje rezultate na GS, Carolina u celoj karijeri ,jeste da ima samo 20 godina ali je no.1, ima 1GS finale,jedno SF i jedno QF #%d* I jos, poslednjih 18 meseci nije dobila igracicu iz top 5 ^&amp;*ST*^#

                  zamisli samo da takav neki bude no.1 kod muskaraca #%d*
                  [/quote]
                  Pa ove godine smo bas u muskom tenisu mogli imati slicnu situaciju no da nije bilo superiornog kralja sljake vjerovatno bi bio scenario da Nole bude br.1 a da recimo do 9. mjeseca nije imao niti jednu pobijedu nad igracem iz TOP 10. i samo jednu iz TOP 20.
                  Ponovo isti lobi i komentari o zenskom tenisu a pogledajte ATP listu gdje je Cilic 15. a jedan Lodra 28. pa realno Lodra zna mnogo vise o tenisu i kvalitetniji je teniser po svim normama ali postize slabije rezultate....e sad zasto je to tako.....Ovdje vidim da postoji to misljenje da moras imati GS osvojen da bi bio br. 1 kao ono zasluzeno...............ponovo se negiraju rezultati JJ,Safine pa sada i Wozniacki.........zar je to slucajnost.... i nezasluzeno ako neko igra konstantno dobro citavu godinu.....zar je lakse odigrati 20. i nesto dobrih turnira nego nekih 5 .do 10......napominjem da kod zena svi turniri se igraju u dva dobijena seta,tako da nema te razlike kao kod muskaraca gdje se GS igraju u tri dobijena,sto dobija na tezini osvajanja....zasto se Serena vidi kao jedini kao normalni br.1........to sto igra muskasti tenis nemora znaciti da je to pravi put i da je takva igra nesto cemu treba teziti,meni licno njeni mecevi nisu ni zanimljivi niti atraktivni.....vjerujte da moze igrati i sve osvajati da bi to cinila ali nemoze i nebi bila povredjena da igra tenis potpuno spremna,posljedice povreda su obicno nespremnost i nemogucnost,pa zasto Federer nije nikad povredjen......obicno kazemo da bi br. 1 trebao biti onaj koji igra sve podloge odlicno a Serena neigra vrhunski sljaku....
                  Caroline je u ovoj godini igrala odlican tenis konstantno na svim podlogama i potpuno je zasluzeno br. 1 sa trenutnim skorom 62/17 i jednim pravim sportskim duhom....bas kao i Safina bas kao i JJ....
                  Shànghǎi 2005

                  Comment


                  • Re: WTA Tour

                    Cekaj, ti poredis Djokovica (1gs, 1 finala gs, ne znam ni sama koliko polufinala gs, najmladji igrac u istoriji koji je stigao do SF na sva 4 slema), za Wozniacki koja ima 1qs i 1sf fghj48d
                    Dalje, Djokovic koji je pobedio sve igrace iz top 10, vise puta i Wozniacki koja ima katastrofalni skor sa igracima iz samog vrha. Nikad nije pobedila Serenu, Venus, JJ,....

                    Ona je na prvom mestu zato sto je igrala najvise turnira ove godine,a ne zato sto je najbolja, posto na GS gde igraju najbolje igracice ima ocajne rezultate.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Re: WTA Tour

                      [quote author=bojanaBG link=topic=2558.msg178534#msg178534 date=1286950330]
                      Cekaj, ti poredis Djokovica (1gs, 1 finala gs, ne znam ni sama koliko polufinala gs, najmladji igrac u istoriji koji je stigao do SF na sva 4 slema), za Wozniacki koja ima 1qs i 1sf fghj48d
                      Dalje, Djokovic koji je pobedio sve igrace iz top 10, vise puta i Wozniacki koja ima katastrofalni skor sa igracima iz samog vrha. Nikad nije pobedila Serenu, Venus, JJ,....

                      Ona je na prvom mestu zato sto je igrala najvise turnira ove godine,a ne zato sto je najbolja, posto na GS gde igraju najbolje igracice ima ocajne rezultate.
                      [/quote]
                      Ma ne poredim Djokovica sa Wozniacki,samo sam ti naveo primjer iz muskog tenisa da je i to moguce,nevolim ta poredjenja muski i zenski tenis a pogotovo omalovazavati neciji uspjeh.....
                      statistika nikada nista nije otkrila to su samo neke brojke na papiru dok sve to potpuno drukcije izgleda na terenu.....
                      Ona je na prvom mjestu jer je igrala najvise dobrih turnira u godini i zato je najbolja ......jer je fizicki najspremnija pa moze da kvalitetno igra i po nekoliko turnira u toku jednog mjeseca....mozda bi Skiavone trebala biti br.1 pa ima osvojen GS.... &amp;^@4( Caroline &amp;^@4( NO. 1
                      Shànghǎi 2005

                      Comment


                      • Re: WTA Tour

                        Ja mislim da je ona ipak zasluzila ovo prvo mjesto . Istina je da ima ocajan h2h sa najboljim teniserkama svijeta, ali ako u fudbalu vrijedi ono titule se osvajaju u malim utakmicama, onda mislim da bi isto moglo vrijediti i za tenis ... Kad je ona zadnji put izgubila od neke prosjecne teniserke , zaista se ne mogu sjetiti ... Mislim da bi Serena i dalje bila prva, ali ipak nije joj Caro kriva sto ona igra 10 turnira u godini, nego jednostavno njen izbor .. Ako izdvojimo Serenu , onda je Wozniacki bila u ovoj sezoni ubjedljivo najbolja, istina i igrala je ubjedljivo najvise, ali je i dobro odigrala sve to sto je igrala

                        To sto nema GS je cinjenica, ali isto tako je i cinjenica da ima samo 20 godina i da ce ga osvojiti 1000 % , ne jedan vec vise njih ..


                        Jer kao sto rekoh neki dan sestre Williams su ostarile , a ni Clijsters vise nije toliko mlada , od svih ostalih teniserki ne vidim nijednu koja se moze trenutno nositi s Carolinom , osim Zvonareve naravno ..
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Re: WTA Tour

                          Ana je danas pobedila Cirsteu 6:2 6:0 #$&amp;+|r #$&amp;+|r

                          U sledecme kolu igrap rotiv neke Strycove $%&amp;5qw7
                          Turnir u Lincu nije nesto jak i ima sad bas lepu priliku da dodje do same zavrsnice, a mozda i da ga osvoji %QWT&amp;W
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Re: WTA Tour

                            Gledao sam Strycovu jednom , kad sam cekao Sharapovu protiv nje na kladionici ...

                            Otprilike zenski Robredo , stoji 4 metra iza i vraca loptu samo , ali za razliku od Robreda jako nervozna i rekao bih bezobrazna ..

                            Protivnice je ubijaju winnerima logicno i ona tersa na njihove sjajne poene ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Re: WTA Tour

                              Ana je dobila prvi set protiv Čehinje Strycove sa 6:3. Zanimljiv je bio sljedeći momenat: kod rezultata 1:0 za Anu naša igračica je tražila da ide u toalet. Glavni sudija joj je dozvolio, ali kad se vratila dodijelio je čitav gem njenoj protivnici. Čehinja je loše počela meč, ali kasnije je bila sasvim ravnopravan rival Ani.

                              Comment


                              • Re: WTA Tour

                                Ana je još lakše dobila drugi set rezultatom 6:2. Čehinja je lošije odigrala drugi set, zato je povećala vrištanje, gunđanje, pričanje sama sa sobom, stalno je odugovlačila početak poena. Daleko najduži gem bio je kod rezultata 4:2 i na servis Čehinje, Ana je iskoristila tek devetu brejk loptu.

                                Comment

                                Working...
                                X