Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ne dogura do četvrtfinala Vimbldona, ja ne znam šta više da očekujem od Kvitove

    Comment


    • Muguruza dobila Cibulkovu u Hertogenbošu.
      A žreb je na oba tirnira raspad. U Istbornu Hempton i Vesnina u polufinalu, sad igraju Makarova i Wozniacki a potom Kirilenko-Wickmayer. Vesnina dobila danas Li.

      Comment


      • O, pa jasno meni zašto su gubile sve redom u Istbornu pa i u Den Bošu. Pa večeras im je žurka

        E, drage moje, tako se ne postaje šampion. Bar ne u tenisu

        http://www.youtube.com/watch?v=zlHsp...e32aa0542ed344

        Comment


        • Žreb - Budimpešta
          U Budimpešti će debitovati Danka Kovinic na WTA turnirima.


          Žreb - Palermo
          Last edited by wanderer; 07-07-13, 21:59.

          Comment


          • Niko nije pomenuo, Danka Kovinic je postigla svoju prvu WTA pobedu i ujedno PRVU pobedu za Crnu Goru na WTA turnirima. Ocekivao sam da ce u drugom kolu igrati protiv prvog nosioca Safarove, ali je ona uzela samo gem Solovjevoj, pa ce Danka imati ''lakseg'' protivnika u drugom kolu.
            Last edited by wanderer; 10-07-13, 20:08.

            Comment


            • Poraz Danke u cetvrtfinalu. Steta jer je trebala da pobijedi, imala je brejk prednosti u trecem, imala dva puta prednost mini brejka u TBu, ipak je ovo veliki rezultat, dosla je do 2 zvanicne pobjede, do cetvrtfinala WTA turnira i sigurno napredovala za jos bar 9, a moguce i 11 mjesta. Vazno je samo da popravi ranking da bi imala priliku da igra na WTA turnurnima, a na betonu ce joj jos lakse biti posto su joj udarci cisti i ravni i konstantno napada. BH paralela je nenormalno dobra, radi bez greske, problem je defanziva kad pokuava da se izvuce, sa FH strane i uspjeva, ali sa BH, pogotovo kad pokusava po dijagonali da salje lopte kad je pritisnuta je bas u problemu. Servis nije los ali danas uopste nije ulazio, ne znam je li prvi ubacala 40%

              TB treceg seta, Danka na servisu

              0:1 - drugi servis, neiznudjena iz FHa
              1:1 - prvi servis, nesto duza razmjena, Danka mijenja ritam BHom po paraleli i iznudjuje gresku
              2:1 - drugi servis, dobro se branila Danka i uspjela da saceka neiznudjenu Scheepers
              3:1 - prvi servis, odlican napad FHom, izlazak na mrezi, pasing Scheepers zavrsava na mrezi
              3:2 - prvi servis, Scheepers izasla na mrezu, pritisnula, neiznudjena iz BHa
              3:3 - prvi servis, odlican ritern, potom i BH dijagonala ali uspijeva Scheepers da napadne iz kontre i iznudi gresku
              4:3 - prvi servis, snazni udarci sa obje strane, jaca Danka, viner iz BHa
              4:4 - prvi servis, kraci ritern, BH ide na duzinu, neiznudjena
              5:4 - prvi servis, kratak ritern, Danka napada BHom, potom mijenja ritam BH slajsom koji Scheepers ne uspijeva da izvuce
              5:5 - servis viner
              5:6 - servis viner
              5:7 - prvi servis, ritern zavrsava na liniji, pokusavala je Danka balonima da se izvuce ali nije uspjela, razvlacila ju je Scheepers po terenu dok nije iznudila gresku
              sigpic

              Comment


              • Prvi servis danas joj je bio los i bas steta za treci set. Bila je jako blizu pobede.

                Comment


                • Ne bi Sky Sports pisao bez razloga

                  http://www1.skysports.com/tennis/new...rm-in-Budapest
                  sigpic

                  Comment


                  • Bila je neka prica da ce Sarapovoj Stefanki da bude novi trener, ali na kraju joj je Konors novi trener:

                    I am happy to announce that Jimmy Connors will be my new coach. I have known Jimmy for many years and we briefly worked together in 2008 just before the Australian Open. I am really excited about our new partnership and looking forward to the upcoming tournaments.
                    http://www.mariasharapova.com/news/m...y-connors.aspx
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Žreb - Bastad

                      Bencic dobila WC, igraće protiv Tatishvili u prvom kolu.

                      Comment


                      • Zasto Serena igra ovde?
                        Mora da su joj platili debelo!

                        Comment


                        • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                          Zasto Serena igra ovde?
                          Mora da su joj platili debelo!
                          Verovatno. Frapirao sam se kad sam je video u žrebu i svakog časa očekujem da se povuče, ali još uvek ništa

                          Speaking about her schedule after Wimbledon, Serena, who has won 32 matches in a row. commented, "Well, I'm actually going to go to Sweden after Wimbledon, which I'm excited about. I've never been to Bastad. I'm looking forward to it. I'm looking forward to getting back on the clay. I can't wait. Well, I can wait. Let's make that clear. Then I'm going to hit the hard courts in the United States. I've never been, to be honest. I've heard it's a great city. I've never heard a bad thing about it. I've heard that it's like Cannes, but in Sweden. I definitely need to experience that."

                          Serena dominated the clay court season but one would imagine she would be ready to get back to the hardcourts and prepare for the US Open. Apparently not. It is unclear if appearance fees has anything to do with her decision to play at Bastad.

                          Comment


                          • Dobija Belinda prvi set. Dobra je za sada.

                            Comment


                            • Samo hrabro Šteta. Prvi servis joj je dobar, ali je drugi boljka. U ovom gemu nije pogodila nijedan prvi...

                              Uf


                              Onaj gem na 4-4 u drugom setu je bio zaista preko potreban. Dosta nesigurnosti i neiskustva. Sledeći put uz ovakav žreb može i do pobede.

                              Šteta
                              Last edited by wanderer; 16-07-13, 12:25.

                              Comment


                              • Nastavlja Serena sa demonstracijom cile. Prvi set protiv Zakopalove je dobila sa nulom, a sada nastavlja istim tempom i ima priliku da dodoje do 2/0 u drugom setu,

                                Comment

                                Working...
                                X