Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dolonc dobila u prvom kolu Birminghama Mariju-Joao Koehler 2/1

    Bojana preokrenula protiv Bouchard 5/7 6/3 6/2
    Last edited by Lord Aleksoni; 10-06-13, 17:25.

    Comment


    • Sofi Arvidson ima jedno 10ak kilograma viska, ako ne i vise. Ako Andrea izgubi od ovakvu debelu teniserku nek okaci reket na klinom.
      OVAKO

      Comment


      • Dolonc izgubila od Mone Bartel u tri seta

        Comment


        • Mogla je da izgubi ranije, a mogla i da dođe u poziciju da servira za meč...

          Jao, i treći put Riske pobedila Paszek na travi

          Comment


          • Andrea odlicna, pregazila je Sofi sa 6-3 6-2. Samo prava steta sto u sledecem kolu ide na Gerges, hteo sam da ih obe vidim u zavrsnicu turnira.
            OVAKO

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Andrea odlicna, pregazila je Sofi sa 6-3 6-2. Samo prava steta sto u sledecem kolu ide na Gerges, hteo sam da ih obe vidim u zavrsnicu turnira.
              Mislim da će Andrea dobiti Juliu. Finale Janković-Cornet

              Comment


              • Dobila Donna set protiv Urszule

                Comment


                • Originally posted by earthSRB View Post
                  Mislim da će Andrea dobiti Juliu. Finale Janković-Cornet
                  Bice interesantno, i ja zelim da Andrea to dobije. A Cornet sta znam, danas je mogla i da zakomplikuje stvari, mnogo brejkove i je pravila Parmentier. Vidjecemo.
                  Al sta je uradila Pficzenmaer bozeeee, vodila je 6-2 5-1, i uspela da izgubi mec. Drugi set u TB 7-0, a treci 7-5, i pored toga sto je servirala za mec na 5-4. Sta reci, a pokidala mi i listic, cekao bi samo Cilica.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Bice interesantno, i ja zelim da Andrea to dobije. A Cornet sta znam, danas je mogla i da zakomplikuje stvari, mnogo brejkove i je pravila Parmentier. Vidjecemo.
                    Al sta je uradila Pficzenmaer bozeeee, vodila je 6-2 5-1, i uspela da izgubi mec. Drugi set u TB 7-0, a treci 7-5, i pored toga sto je servirala za mec na 5-4. Sta reci, a pokidala mi i listic, cekao bi samo Cilica.
                    Jedino ako Halep opet ne iznenadi.

                    Ja se ne kladim, ali sam na jednom draw challenge-u stavio Dinah za pobednika meča... Iskusna je Karin

                    Comment


                    • Donna se revanširala mlađoj Radwanskoj za poraz iz Montereja

                      Comment


                      • Jelena danas zbog kise nije mogla da izadje na teren da odigra mec sa Rus . Pa ce na teren sutra ako nju dobije , izacice ponovo u toku dana da odigra mec sa Johanom Larson , zaista tezak zadatak ima , ne zbog jacina protivnica nego zbog umora .

                        Comment


                        • Originally posted by earthSRB View Post
                          Donna se revanširala mlađoj Radwanskoj za poraz iz Montereja
                          Vekic je meni osobno bila velika nepoznanica što se tiče igre na travi. Doduše, jako je puno trenirala u Engleskoj, odnosno, trener joj je Englez i tamo praktički više boravi nego doma. No, opet nije odigrala koliko pamtim niti jedan meč na njoj.

                          Trava je zeznuta podloga jer se prvo i osnovno treba znati kretati na njoj - čak bih rekao da je to i najbitnije. Dosta je igrača imalo nevjerojatne predispozicije gledajući udarce, ali nikada nije znalo igrati na njoj. Jedan od njih je Ivan Ljubičić koji nakon i-hi-hi godina karijere nikada nije na njoj naučio igrati. A kada pogledaš, odličan prvi servis, odličan drugi s puno varijacija u njemu. Odličan slajs, ali đžaba...

                          Donna ima dobar prvi servis, visoka je i jaka. Osim toga koristi ravne udarce što dobro dođe na travi koja preferira udarače zbog niskog odskoka. No, kao što sam rekao pričekao sam prvo da vidim na što će to ličiti jer joj jaki i ravni udarci sa servisom ne garantiraju ništa. Ali evo, dvije dobre pobjede, a u oba meča je bila "underdog".

                          Ka kada vidim da igrač zna igrati na travi, za mene je to jedan veliki, veliki plus. Vidjet ćemo kako će se razvijat ovaj turnir...
                          "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

                          Comment


                          • Jeste Donna ''underdog'' ali je i Urszula podložna velikim oscilacijama. Može izgubiti od bilo koga. U sledećem kolu ima ''zicer'', kvalifikantkinje Sanchez i Van Uytvanck ne bi trebalo da su veliki problem za Donnu iako me je mlada Belgijanka iznenadila plasmanom u drugo kolo. Turnir je vrlo otvoren

                            Comment


                            • JJ dobila Arantxu Rus i prosla dalje . Vec danas oko 16 h igra u 1/8 sa Johanom Larson

                              Comment


                              • Julija se ne moze sastaviti protiv Andreu. Odlicna Petkovic za sad, nadam se da nece zasrati sad u drugom setu.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X