Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ili Novakova dijeta

    Comment


    • Bravo, bravo, zaboravih potpuno. Mada bi ona izgubila snagu bez glutena bojim se, no sve je moguce
      sigpic

      Comment


      • Snage joj ne fali, al mora poraditi na izdrzljivosti. Za 20 dana ce bit jos bolja

        Comment


        • Pa to ti kazem, cini mi se da i dalje ubaca gluten, ovako je turbo slank odradio posao
          Jaka je kao konj, ako nauci da kontrolise udarce eto nove zvijezde. Mada sam to mislio i za Bojanu pa jbg
          sigpic

          Comment


          • Po rezultatu 63 i 60 rekao bi chovjek ochajna,ali nije,imala je i dosta brejk shansi,udarci prejaki,ali mlada je,da se sve to korigovat,svakako me je zadovoljila kao shto sam i prije 20 dana rekao,ako se neshto moze kontrolisat i sredit to je ugojenost,bice neshto od ove male,nadam se...Petkovicka josh trazi formu,daleko je to od one prave Andree.
            SignaturE se cheka ...sigpic

            Comment


            • Kretanje, kretanje...nista bez toga

              Ali kao sto kazes, da se to srediti...mlada je

              Comment


              • Vec se bolje kretala chim je smrshala,tako da bi vec iduci put trebalo da bude josh bolje ,nadam se.
                SignaturE se cheka ...sigpic

                Comment


                • Prvi put sam je gledao prošle godine u Wimbledonu i to u meču finala(čini mi se), kada je igrala u paru s Bouchard protiv Ane Konjuh i Benčić. Tada je isto ostavila pozitivan dojam na mene, mala ima tešku ruku, jučer nije imala toliko prilike, ali ima jako mekanu ruku na mreži. Pogotovo je to dobro jer rijetko koja ženske tenisačica zna dobro odigrati na mreži, a ona je u tome meču dominirala. Što pravovremenošću, što osjećajdem, što inteligencijom kao i završnicom.

                  Jučer sam gledao njen meč protiv Petković i ovaj rezultat itekako zavarava. Mislim, Andrea je bolja igračica, ali na terenu nije bila bolja za 6-3 6-0. Petković je imala 5/5 break-lopte, Townsend 1/10, a bilo je tu još gem-lopti koje nije iskoristila. Prvo što mi na pamet pada je u prvom setu 40-15, a onda i u durgom u jednom je imala 40-15.

                  Istina, mala čak nije niti ugodno popunjena i iako ružno zvuči, debela je. Amerikanci strašno prigovaraju na to, čak je toliko to otišlo da se posvađala sa USTA-om i prošle joj sezone nisu htjeli plaćati putne troškove, kao niti za US Opena dok se ne dovede u bolju fizičku spremu. Po meni ne znam koliko je to pametan potez. Mislim, cura mora smršati, ali ovo je baš po meni šikaniranje. Kasnije su se ispričali, ali opet...

                  Iako su se "izljubili" kasnije, i ona sama je rekla kako joj je i to pokazalo da se mora dovesti u bolju formu. Tijekom off sezone puno je radila na tome, na posebnoj je dijeti, ne jede neke određene stvari, obožava čokoladu i slatkiše (vidi se), ali prema njenim riječima više ne jede ta sr***... Iako, ja nebi mogao bez čokolade...

                  Ali, po meni, kretanje s obzirom na njenu pojavu je čak i dobro...
                  Last edited by Clint_Eastwood; 02-04-13, 11:46.
                  "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

                  Comment


                  • Ne krece se ona lose, cak je i brza...ali u duzim razmjenama po pravilu pravi greske, koje su sigurno posljedica umora...ne moze ona igrati vrhunski tenis u onakvom stanju...

                    Comment


                    • To nitko ne dovodi u pitanje.

                      Ali američki ženski tenis i muški je nebo i zemlja što se tiče mladih igrača, pogotovo afroameričkih tenisačica koje nadolaze, a jedna Stephens je već tu gdje je...

                      Lijepo... Iako se ženski i muški tenis iz različitih razloga ne može isto vrednovati što se tiče mlađih kategorija, ali opet... Muški ni na vidiku
                      Last edited by Clint_Eastwood; 02-04-13, 12:07.
                      "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

                      Comment


                      • Imale su na koga da se ugledaju

                        Comment


                        • Počev od Stephens preko Keys, Duval i evo sad Townsend.

                          Kod Taylor me posebno fascinira to kakve udarce ima sa osnovne linije u poređenju sa igrom na mreži. Od masivnog forhenda do neverovatno osećajnih voleja. Nadam se da će se u skorije vreme dovesti u red po pitanju težine.

                          Comment


                          • Muka mi je da uopshte gleam zrijeb al prodje li Jankovicka ovu malu Oudin tresnuce je bilo koja u narednom kolu.
                            SignaturE se cheka ...sigpic

                            Comment


                            • Kad se pogleda zrijeb, tesko

                              Comment


                              • Kako bije Jelena BHom

                                Inace bi mogli zvati Tiriaca pa da ova sljaka lici na nesto
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X