Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka cast

    lepo ja kazem, za paar godina ce WTA biti mnogo zanimljiviji, a ATP ce otici u kanal...
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Mozda i nece, kada se ovi povuku (valjalo bi da to bude za maksimalno 5 godina, dobrano su se ovajdili) sve ce krenuti od nule i mozda vidimo ujednacenu borbu vise od 15 ili 20 igraca iz desetak generacija. Talenata ima mnogo a ionako niko od njih ne moze da racuna ni na kakav uspeh pre 23. ili 24. godine

      Bude li kvalitet igre na barem pristojnom nivou (ni sad nije mnogo bolji) mogli bi da uzivamo
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Dona Vekic u finalu turnira u Taskentu. Pobedila je Birnerovu sa 6-1 3-6 6-1.
        Kako stvari stoje Dona ce ovde uzeti titulu.

        Sad bas gledam, Hrvati imaju i Ivu Mekovec i strasno talentovanog Bornu Corica.
        Sto se tice juniora mi smo u velikom kanalu.
        Milojevic se orjentisao na pro. tenis vise i ne igra juniorske turnire sto me raduje.
        Mali Djere je solidan, mozda on moze nesto uraditi.
        A tu je i Miki Jankovic koji mi nekako obecava najvise od njih.
        Ali sve to je opet daleko od kvaliteta koji Coric ima.

        U zenskoj konkurenciji ne znam nikog... Bile su tu neke Jaksicke, Kosticke....
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • A gde se to Milojevic orjentisao na Pro tenis? On rece Viskovicu na Vimbldonu da ce ''malo da odmori'' pa da krene sa Fjucersima.. ja ga na njima nisam video

          Zato jesam na otvorenom juniorskom prvenstvu Kanade i Sjedinjenih Drzava, na oba se proslavio
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Jbg, postavio sam ovo jutros na ATP Chalenge temi,umesto ovde. Krivo je ovo vreme koje me uspavalo

            Donna preslušala Bojanu u Taškentu.

            Na RTS teletext komentar, parafraziram:

            "Jovanovski je izgubila meč iako je trenutno na .. mestu WTA liste a njena protivnica na ... mestu WTA liste"

            Chateauneuf du Pape! što bi rekao Del Boy
            Čestitamo Donni
            Last edited by Torima; 14-09-12, 12:17.

            Comment


            • Donna gubi svoj servis u sedmom gemu, izvukla se iz 0-30 ali nije uspela da se spasi
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Ocajno reternira danas, samo je jednom dosla do 30! Bez boljeg reterna se nema cemu nadati

                Comment


                • Nista, brejk zaostatka odmah na pocetku drugog i to je je verovatno to.. u svakom slucaju sjajan turnir, najmladja finalistkinja WTA turnira u poslednjih 6 godina
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Morao je i umor stici, a Begu nista ne poklanja...

                    Comment


                    • Konsolidovala je svoj servis ali to nije dovoljno, ova ne pusta
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Ali sta ja znam brejk za 4-4

                        Ajmo
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Predobro je Begu servirala danas, nije se protiv toga moglo. Ali sam stvarno odusevljen teniskim znanjem mlade Donne
                          Posjeduje par udaraca koji se na WTA ne vidjaju. Izvlaci niske loptice bolje od nekih TOP 10 igraca
                          IO FH je bas veliko oruzuje. Ne mogu se ni djevojke iz vrha pohvaliti tim udarcem. Defanziva odlicna, na BH strani moze sve stici i iskontrolisati samo rukama. Vrhunska igracica, vec sad

                          Comment


                          • Pih, dade brejk odmah nakon onog koji je krvavo stekla

                            Nema veze, ovo je veliki uspeh a ima jos sasvim dovoljno vremena da sakupi dovoljno bodova i mozda zavrsi godinu u prvih 100. Na Vimbldonu je zauvek zavrsila sa juniorskom karijerom i sada pazljivo treba da gradi profesionalnu, bez zurbe
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Čestitam Donni, samo tako neka nastavi i 2013 bi trebala biti njen high-jump napredak, kada može doći i među nosioce. Sasvim zasluženo

                              Comment


                              • Mlada Robson plasirala se u svoje prvo WTA finale pobedom nad Rumunkom Cirsteom 6-4, 6-2 na turniru u kineskom gradu Guangzhou.
                                Cirstea je bila treci nosilac a na putu do finala Laura je savladala Jie Zheng (2) i Shuai Peng (7).

                                Nastavlja gde je stala na US Openu
                                Last edited by wanderer; 21-09-12, 14:26.

                                Comment

                                Working...
                                X