Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Serena kida kako igra. Samo neka tako nastavi to je stil sampionke.

    Comment


    • Serena je klasa za sebe! kad je u formi i kad je gladna pobede, nema ko joj moze stati na put!
      ”Stanujem u svom imenu,iz svog sam prezimena,nemam druge otadžbine sem svojih ideja i jedino se istinski osećam kod svoje kuće u okviru duhovnih porodica koje sam sam izabrao”...Saint-John Perse

      Comment


      • Anina konferencija:

        Q: I tell you 4 names of Serbian players. Can you tell me the first word that comes into your head when I say for example, Djokovic.
        IVANOVIC: …[inaudible]….
        Q: One word
        IVANOVIC: Funny
        Q: Ivanovic
        IVANOVIC: Oh No. I Can't
        Q: Come on
        IVANOVIC: OK – Shy
        Q: Jankovic
        IVANOVIC: I don't know her that well. Tough.
        Q: Tipsarevic
        IVANOVIC: Friendly


        Izvor
        Last edited by altlosta; 14-05-12, 19:22. Reason: izvor

        Comment


        • Procitah ovo i zaista ne razumem njenu izjavu. Cemu to?

          Svasta, sprdali su se na njen racun i na twitteru. Ana, Ana...
          One and only - Rafael Nadal

          Dream it, and then make it happen!

          Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

          Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

          Comment


          • 15-godisnja devojcica iz Slovenije Belinda Bencic je upravo ostvarila pobedu karijera.Ona je u prvom kolu kvalifikacija za turnir u Briselu dobila dobro poznatu Ruskinju Bovinu sa 2-1 u setovima...Iskorstila je tek petu mec loptu...Svaka cast!
            http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

            Comment


            • Bojana vodila u taj-brejku 6-5 i imala dva servisa i izgubila 6-8 od Falkoni...

              Mirza demolirala Curenko 60,60
              http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

              Comment


              • JJ je izgubila od Halep u Briselu i ispada iz top 20, prvi put jos od 2006. godine.
                I ne znam vise koji put ove godine, ispada u 1. kolu turnira...
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  JJ je izgubila od Halep u Briselu i ispada iz top 20, prvi put jos od 2006. godine.
                  I ne znam vise koji put ove godine, ispada u 1. kolu turnira...
                  A tek Bojana...
                  http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                  Comment


                  • Shisharka Ta Jelena, ne znam sto uopste i igra tenis.

                    Comment


                    • Jelena jos uvek igra tenis?

                      Comment


                      • Nema Dankinje u Briselu, a zar ona ne brani titulu? Ove godine ne igra na toliko mnogo turnira, kao recimo prethodne, ali zato ju je Radwanska odmenila
                        One and only - Rafael Nadal

                        Dream it, and then make it happen!

                        Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                        Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                        Comment


                        • Originally posted by Rafanatic View Post
                          Nema Dankinje u Briselu, a zar ona ne brani titulu? Ove godine ne igra na toliko mnogo turnira, kao recimo prethodne, ali zato ju je Radwanska odmenila
                          Radwanska

                          Comment


                          • Ja ne znam, ne umem da objasnim, ali mi nikako nije jasno kako je ona 3-a na svetu? Za ime Boga mozda nisam objektivna, ali ne kapiram kako....
                            One and only - Rafael Nadal

                            Dream it, and then make it happen!

                            Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                            Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                            Comment


                            • Toliko o njoj vec demantovanih izjava, da ne znam koliko je ovo provereno, mada ocekivano je svakako, ako i to uspe da odradi.

                              Dewulf Filip ‏
                              Kim Clijsters says that U.S.Open will be her very last tournament.
                              Edit: Potvrdjeno Izvor
                              Last edited by altlosta; 22-05-12, 16:39.

                              Comment


                              • Evo Dunja Sunkic igra ima uzivo kladjenje na netu ITF Velenje

                                Comment

                                Working...
                                X