Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ana je u prvom kolu pobijedila Rodionovu sa 6:4 6:0

    Sledeći meč igra protiv Laure Robson.
    sigpic

    Comment


    • JJ vodi sa 6-4 i 2-0 protiv Zahlavove.Kako je mocan ovaj BH,strasno
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Igra dobro,bas je agresivna.Drago mi je sto je Ana lagano pobijedila,nije bilo problema sa privikavanjem na podlogu posto je ista kao na USO-u rece ;)
        sigpic

        Comment


        • JJ
          After my victory, I gave some Japanese style massage to my coach Ricardo! Haahahaha


          Comment


          • Je l' su trebali danas da igraju A.Radwanska-Kerber ili ne? Sta je sa tim mecom?
            CZ-JK-Elton John-Diva

            Comment


            • Trebale su ali je odlozen na pocetku dana. Shvalili su da nece moci da se odigra zbog kise. Igraju sutra - drugi mec na centralnom terenu

              Comment


              • Neznam dal ce nekog zanimati ova informacija u Pirotu od 03.-09.10.2011.bice odrzan teniski turnir "fjucers"u zenskoj konkurenciji.Posto ja zivim u Pirotu imacete priliku iz prve ruke saznati desavanja na tom turniru.Nagradni fond iznosi 10.000 dolara, a među najozbiljnijim najavljenim kandidatima za naslov su Slovakinja Boczova, Rumunka Radu, Norvežanka Flod, te Srpkinja Ana Jovanović.Medjutim najvise paznje u Pirotu privlaci moguci dolazak kcerke Novakovog trenera Mariana Vajde Nikole Vajdove.Ono sto se meni za sada posebno cini interesantnim je veoma slaba zainteresovanost medija za taj dogadjaj ali to i ne cudi posto se prvi put tako nesto organizuje u Pirotu posle dugo godina.Inace TK Pirot ima 5 zemljanih terena i na njemu trenira oko 200 dece manjih uzrasta,a za ovu priliku je donesena nova sljaka i bice malo doterane tribine a kako to izgledalo pre, evo jedne slike;)
                http://www.tenis.co.rs/media/ostalo/...ereni_leto.jpg
                Potrudicu se u narednim danima da vas informisem o svim vaznijim informacijama sa ovog turnira a bice i nekih slicica a mozda i neki kraci video snimak,posebno sa ulepsanog terena i glavnih igracica(favorita po mom skromnom misljenju) onako iz prvih redova publike;)

                Comment


                • Ana Jovanovic ce osvojiti taj turnir. Ove su sve neiskusne za nju, tako mi se cini.
                  Zlobodno nas zatrpaj infomracijama, cak i za one koje mozda mislis da su nebitne. Sve je dobrodoslo.

                  Originally posted by Shardonnay View Post
                  Bojana ce se posle Tokia vratiti u Srbiju, gde ce zajedno sa timom odluciti da li ce otici na Floridu u akademiju ili kod Agassi-ja i Graf u Las Vegas, u svakom slucaju planiraju neke promene.
                  Vratice se u Srbiju, promeniti vremensku zonu, i posle par dana ce da ide u Peking i ponovo promeniti vremensku zonu?
                  Zar joj nije bolje da ostane u Aziji
                  Last edited by DangerAce; 27-09-11, 00:49.

                  Comment


                  • Ana briljira, nakon dobijenog seta, ne bi me čudilo da sve prospe i izgubi. Muči se cijeli meč, return još nije pronašla, sve je gora i gora, nema tu nikakvog napretka.

                    Comment


                    • Ana je vratila brejk, sad je 3:3 i ona servira, valjda ce uspeti da ovo zavrsi u 2 seta.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Čim počnem kritikovati okrene se, ali mora bolje igrati, jer sledeći put me neće biti. Imala je Robson set i na 4-4 15-40 i zapucala čist zicer u mrežu, nakon toga još 1 UE iz sredine terena, u zadnjem gemu napravila 2 duple i presudila sama sebi.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Čim počnem kritikovati okrene se, ali mora bolje igrati, jer sledeći put me neće biti. Imala je Robson set i na 4-4 15-40 i zapucala čist zicer u mrežu, nakon toga još 1 UE iz sredine terena, u zadnjem gemu napravila 2 duple i presudila sama sebi.
                          na 4-4 imala je 0/40 i na 15/40 je imala nenormalnu srecu,a sledeca dva je Robson chastila!Ana veze nema!


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Strasno ja mislio nastavice ona da igra kao na Us, igrala je sasvim dobro, mada ne bi me cudilo da opet udje u crnu seriju tako ona vec 3 godine skoro.. Strasno

                            Comment


                            • U sledecoj rundi protiv Stosur ili Kirlienko.
                              H2H protiv Stosur 2-2, poslednji mec 2009. u LA-u je dobila Sam
                              H2H protiv Kirilenko 3-1 u korist Ane, a poslednji mec su odigrale 2007. u LA-u i dobila je Ana.
                              Trenutno Kirilenko vodi 6-2, a u drugom setu je 1-1, Stosur na servisu.

                              Comment


                              • ova Stosur samo pokazuje da se svakom moze posreciti na ponekom velikom turniru bas kao sto je sa njom slucaj bio na US openu.

                                Nema ona kvalitet(kombinacija igrackog i psihickog) za konstantno dobre rezultate

                                Comment

                                Working...
                                X