Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo tako. Nek se sredi malo Sharapova da na US Openu bude jos bolja..

    Comment


    • Sta je sa Dinarom? Jel ona zavrsila karijeru?

      Comment


      • Originally posted by Jigsaw92 View Post
        Sta je sa Dinarom? Jel ona zavrsila karijeru?
        Nece igrati do kraja godine, izjavila je propusta celu sezonu do kraja.

        Comment


        • Originally posted by Mare_92 View Post
          Nece igrati do kraja godine, izjavila je propusta celu sezonu do kraja.
          Ja iskreno mislim da Dinara i nije više na nekom nivou da bi se od nje trebalo puno očekivati ,ali dok je igrala on je prikazivala lijep tenis ,nažalost sada ne očekujem puno ,može me iznenaditi ,ja bih to i volio ,ali čisto sumnjam prosto ne vjerujem da će se to desiti.
          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

          Comment


          • Dugo ona vec igra lose, ne verujem da ce biti ista vise od nje..
            Bas kao i Ana i Kuznetsova.. Zavrsile su one svoje..

            Comment


            • Ivanovic?? Po meni ona ima previse dobar FH i s takvom lakocom moze da konstantno igra ofanzivno...da je jos uvijek ne bih otpisao...kad bi joj se poklopile neke stvari...uz malo vise koncentracije i samopouzdanja...moguce da sijevne na nekom od turnira i zabiljezi zapazeniji rezultat...njeno radovanje kod osvojenih poena mi nikako ne znaci da je blizu kraj...

              Comment


              • Dzabe sve to. Pa od svih ljudi ja bih bio najsrecniji da ona pocne da igra kao iz 2008, ali msm da je to nemoguce..
                To radovanje posle svakog poena je jadno i smesno, ja nju obozavam al sam realan.

                Sa ovakvom igrom ona ne moze da pobedi nijednu iz top 10, Ana igra bas slabo vec skoro 3 godine i gubi od igracica tipi Vinci, muci se tamo sa nekim igracicama tipa Zhang itd.. tog jadnog kalibra.. O cemu mi pricamo?

                Ne znam kad ce da se vrati u ono razbijacku formu iz 2008 ako vec do sada nije. To su cinjenice i to je realnost.

                Comment


                • A sta je sa Betani Matek? Cuo sam da ima neku povredu, mozda propusta USO?

                  Comment


                  • Originally posted by Maxy View Post
                    A sta je sa Betani Matek? Cuo sam da ima neku povredu, mozda propusta USO?
                    Gde nju nadje koga briga za nju?

                    Comment


                    • Originally posted by Mare_92 View Post
                      Gde nju nadje koga briga za nju?
                      Ona meni igra jako lep tenis, jaki udarci

                      Comment


                      • Originally posted by Maxy View Post
                        Ona meni igra jako lep tenis, jaki udarci
                        Ne igra lose, al opet s onim odevnim kombinacijama auu na sta lici, smesno..

                        Comment


                        • Originally posted by Mare_92 View Post
                          Ne igra lose, al opet s onim odevnim kombinacijama auu na sta lici, smesno..
                          Usput, jedne noci sam sanjao kako su Izner i Matek Sends u krevetu, zajedno. XD

                          Comment


                          • Nema sanse da Woznicki izgubi od Hercog? ili ima ?

                            Comment


                            • Nema dobija Carolina za promjenu jako ubjedljivo 6-3 6-0...

                              Comment


                              • Dobro je dobila.

                                Comment

                                Working...
                                X