Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTA Tour

    Znaš li da li je i ranije nosila zlatnu haljinu? &*#GI(]
    Možda joj ona daje krila. $#^%RT

    Sad ozbiljno, ne znam čega to jede ovih dana, na čemu je, ali sutra će počistiti Venus sa terena. l5'%9

    Comment


    • Re: WTA Tour

      Omaklo nam se, pa smo nekoliko postova na temu Rezai pisali na temi ATP Madrid.

      Po onome što sam gledao Aravan (to joj je ime @(*6sd$%) je blagi favorit. Venus nimalo ne blista na sezoni šljake (kao ni njena sestra), sumnjam čak i da je riječ o tempiranju forme za RG. Jelena je ponizila Venus u Rimu sa 6:1, 6:0. S obzirom da Rezai od prvog kontakta sa lopticom u poenu nameće svoju inicijativu mislim da će dominirati u ovom meču. Najveći protivnik Aravan mogla bi biti ona sama, ako joj možda psiha zakaže, ako se prepadne važnosti ovog meča. Ako bude igrala kao prošlih dana pobjeda je njena.

      Comment


      • Re: WTA Tour

        omaklo vam se, pa ste nekoliko stranica kutka za kladioničare pisali na temi ATP Madrid.. ^*#(-
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Re: WTA Tour

          [quote author=jagodica link=topic=2558.msg131291#msg131291 date=1273993734]
          omaklo vam se, pa ste nekoliko stranica kutka za kladioničare pisali na temi ATP Madrid.. ^*#(-
          [/quote]

          Jeste i to. #%d* Priznajem krivicu. I#^@8

          Comment


          • Re: WTA Tour

            kada je finale i gde?
            ili da jurim live stream?
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Re: WTA Tour

              15:30 Eurosport; kod mene će sigurno biti, za te vaše regionalne nisam verziran. I#^@8

              Comment


              • Re: WTA Tour

                pretpostavljam da to koji ES imamo zavisi od kablovskog operatera?
                sbb ima regionalni.. +-*^%*
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Re: WTA Tour

                  Bice prenos, BL je zavrsena. @(*6sd$%
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Re: WTA Tour

                    Rezai 6-2 za 30. minuta.... $%&5qw7 $%&5qw7 $%&5qw7
                    Shànghǎi 2005

                    Comment


                    • Re: WTA Tour

                      naravno,nema prenos..
                      moram da gledam na nekom groznom live streamu..
                      Originally posted by gokara
                      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                      Comment


                      • Re: WTA Tour

                        pade i Venus!
                        ova devojčica je otkrovenje.. gde je bila do sad?
                        ili je skoro počela sa steroidima.. $%&5@$A
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • Re: WTA Tour

                          Rezai poludivljakusa.....spasila 6. set lopti i naravno na kraju dobila sa samo 20. vinera ^*#(-
                          Shànghǎi 2005

                          Comment


                          • Re: WTA Tour

                            Jagodice, pa bio je prenos na ES2... &%@5w8&*
                            Jos uvek traje. $#^%RT
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Re: WTA Tour

                              [quote author=jagodica link=topic=2558.msg131388#msg131388 date=1274023396]
                              pade i Venus!
                              ova devojčica je otkrovenje.. gde je bila do sad?
                              ili je skoro počela sa steroidima.. $%&5@$A
                              [/quote]
                              nebi ja o djevojcicama &(/+q
                              Shànghǎi 2005

                              Comment


                              • Re: WTA Tour

                                [quote author=High_Hopes link=topic=2558.msg131290#msg131290 date=1273993550]
                                Omaklo nam se, pa smo nekoliko postova na temu Rezai pisali na temi ATP Madrid.

                                Po onome što sam gledao Aravan (to joj je ime @(*6sd$%) je blagi favorit. Venus nimalo ne blista na sezoni šljake (kao ni njena sestra), sumnjam čak i da je riječ o tempiranju forme za RG. Jelena je ponizila Venus u Rimu sa 6:1, 6:0. S obzirom da Rezai od prvog kontakta sa lopticom u poenu nameće svoju inicijativu mislim da će dominirati u ovom meču. Najveći protivnik Aravan mogla bi biti ona sama, ako joj možda psiha zakaže, ako se prepadne važnosti ovog meča. Ako bude igrala kao prošlih dana pobjeda je njena.
                                [/quote]
                                eee tako se to radi #$&+|r #$&+|r #$&+|r 2-6 5-7 bravo za odlican uvod i analizu kao i pogodak za konacnog pobijednika #$&+|r
                                Shànghǎi 2005

                                Comment

                                Working...
                                X