Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E ima da proucim i bodovanje kod njih, posto mi nije stvarno jasno kako se tamo boduju turniri.

    edit:
    Aleks je prosla u 2. kolo Budimpeste
    Prvi set je dobila 7:5, a u drugom kolu joj je Bratchikova predala, na samom pocetku pri rezultatu 1:0 u gemovima.
    U drugom kolu igra sa Zakopalovom.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Aleksandra Krunić plasirala se u drugo kolo turnira u Budimpešti, pošto joj je Ruskinja Nina Bračikova predala meč pri rezultatu 7:5, 1:0 za srpsku teniserku. Rivalka Krunićeve u prvom WTA turniru u karijeri u drugoj rundi biće 36. igračica sveta Klara Zakopalova.

      Srpkinja je već ostvarila tri pobede u kvalifikacijama protiv Natali Grandin, zemljakinje Teodore Mirčić i Olge Pučkove.
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Jigsaw92 View Post
        Kako ti nije jasno? Pa igra 168 turnira goddisnje!
        Ma to je jedino objasnjenje Sad sam pogledao i ne mogu da verujem na kako velik broj turnira iz serije 500/250 ona igra

        Pogledaj koliko je samo meceva do sada odigrala http://www.tennisexplorer.com/player/wozniacki/

        Comment


        • Moze se Reci da Carolina igra bez prestanka Na ovim slabim turnirima a i na mastersima ume dobro da prodje pa i da osvoji ali GS nikako To mi nikada nece biti jasno... Nesto joj tu fali. :/

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            Meni uopste nije jasno kako Wozniacki ima 9000+ bodova bez ijednog GS :S
            Ona jednostavno ne prepušta ništa slučaju,i ne gubi od nekih teniserkih koje su ispod njenog nivo i ostvaruje sloide rezultate na grand slam turnirima i igra na još puno turnira što joj je dodatana prednost jer ona ne smatra da se ponižava da ode na turnire 250 serie ,kao neke druge teniserke,uostalom jednostavno je konstantna i kupi bodove na taj način.
            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

            Comment


            • Originally posted by Destroyer View Post
              Moze se Reci da Carolina igra bez prestanka Na ovim slabim turnirima a i na mastersima ume dobro da prodje pa i da osvoji ali GS nikako To mi nikada nece biti jasno... Nesto joj tu fali. :/
              Nedostaje joj da preuzme rizik u bitnim mecevima, kad se lomi rezultat, da bude ona ta koja odlucuje o poenima. Dokle god to bude prepustala suparnicama, na svakom GS cen aici na minimum 1 igracicu koja je bas tog dana u formi i izgubice.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Nedostaje joj da preuzme rizik u bitnim mecevima, kad se lomi rezultat, da bude ona ta koja odlucuje o poenima. Dokle god to bude prepustala suparnicama, na svakom GS cen aici na minimum 1 igracicu koja je bas tog dana u formi i izgubice.
                Ona jednostavno ne prikazuje nešto jak tenis ,ona je čisti defanzivac(to ti naravno znaš)i teniserke koje su agresivne to lahko rjeešavaju jer ona nam toliko jake udrace,kada bi poradila na početnom udarcu i na jačini svojih udaraca sa osnovne linije ona bi bmogla biti jako težak protivnik jer znamo da ona ima jako dobru razmjenu,i ima jako dobro kretanje.
                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Ma to je jedino objasnjenje Sad sam pogledao i ne mogu da verujem na kako velik broj turnira iz serije 500/250 ona igra

                  Pogledaj koliko je samo meceva do sada odigrala http://www.tennisexplorer.com/player/wozniacki/
                  Toliko Serena odgira za 2 sezone!

                  Comment


                  • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                    Toliko Serena odgira za 2 sezone!
                    Serena je iskusna, i ona čuva snagu za jače turnire.
                    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                    Comment


                    • Turnir WTA, u Izmiru. Futures. Monika Sirilova v Emiliya Gadzhieva. Ako neko moze da provjeri, posto ja ne mogu da nadjem nidje sa sigurnoscu, da li je mec izmedju OVE dvije takmicarjke odigran. znaci da nije mozda neka druga igrala mjesto neke od njih... na nekim sajtovima stoji da nije... Veoma mi je bitno!

                      Comment


                      • Comment


                        • Povrijedi nogu Erani, a prisla joj Gariges i stavlja i drzi led...

                          Comment


                          • Polona Hercog je u finalu Bastada pobijedila Johanu Larson i osvojila svoju prvu ATP titulu. ;)

                            Comment


                            • Kako osvojila ATP titulu pobijedivsi Larson?! Valjda Larsson, sa dva "s"!

                              Comment


                              • Serena na Team Tennis turniru! Nema kipova na youtube-u ne znam zasto! Cuo sam da igra mnogo bolje nego na Wimbldonu!





                                Comment

                                Working...
                                X