Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://youtu.be/qqyuAEmxBhI Jedna od mojih omiljenih teniskih legendi .
    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

    Comment


    • Serena asked if it would have reflected badly on women's game if she had won:"Yeah, I'm super happy that I lost. Go women's tennis."

      Comment


      • ona woz nek sama se izbrise sa broja 1 ccc pa ta cura nikad nece grand slema osvojit,pa nista nije napredovala.uzas

        Comment


        • al svaka cast bartoli,ostavila je srce na teren a o sekama sam prije pisao da nema sta da traze na wimbldonu, mladje od njih su spremnije i gladnije,i nije tako bas los taj zenski tenis,bar se sve ne vrti oko dva tri igraca kao u apt

          Comment


          • Originally posted by goodboy View Post
            al svaka cast bartoli,ostavila je srce na teren a o sekama sam prije pisao da nema sta da traze na wimbldonu, mladje od njih su spremnije i gladnije,i nije tako bas los taj zenski tenis,bar se sve ne vrti oko dva tri igraca kao u apt
            Bartoli je odigrala extra svoj meč Venus izgleda ne može ništa Pironkovoj jednostavno Pironkova igra predivno na travi pogotovo na Wimbeldonu osjeća loptu fino se kreće i jednostavno udara tamo gdje treba ,bit će teško nju zaustavit.
            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

            Comment


            • Mnogo mi je zao sto su obe ispale, ali eto Pirokova je pokazala jos jednom da je u dobroj formi videlo se to jos i u mecu sa Zvonarevom.

              Sto se tice Bartoli(koju jednostavno prezirem i gadi mi se kakva je)ona je takodje u sjajnoj formi, stavise osvojila je Eastbourne i evo je sad u cetvrtfinalu tako da je evidentno da je u sjajnoj formi..

              Sharapova je u cetvrtfinalu i presrecan sam zbog nje! Nadam se da ce dobiti Cibulkovu i da ce stici do finala, ma i do titule!! Ajmo Sharapova napred!!!!!!!!!!!!!! Ideeemoooo!!!!!

              Comment


              • Originally posted by Mare_92 View Post
                Mnogo mi je zao sto su obe ispale, ali eto Pirokova je pokazala jos jednom da je u dobroj formi videlo se to jos i u mecu sa Zvonarevom.

                Sto se tice Bartoli(koju jednostavno prezirem i gadi mi se kakva je)ona je takodje u sjajnoj formi, stavise osvojila je Eastbourne i evo je sad u cetvrtfinalu tako da je evidentno da je u sjajnoj formi..

                Sharapova je u cetvrtfinalu i presrecan sam zbog nje! Nadam se da ce dobiti Cibulkovu i da ce stici do finala, ma i do titule!! Ajmo Sharapova napred!!!!!!!!!!!!!! Ideeemoooo!!!!!
                Ja isto mrzim Bartoli ali ona je pokazal zavidan nivo igre nema šta da se kaže,Pironkova je opet zaslužila pobjedu protiv Venus Williams izgleda da Pironkova nikako ne odgovara Venus,A i ja se nadam da će Sharapova osvojiti Wimbeldon
                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                Comment


                • Koliko samo "mrznje" na jednoj stranici opustite se ljudi...ne dozvolite da vas tamo neka francuskinja nervira...napravili ljudi daljinski upravljac da se prebaci na drugi kanal...ja na neki ATP mec...il na turske serije a pustite Bartoli da obavlja svoj posao...a to je tenis...i u tom poslu je jucer definitivno bila bolja od Serene...

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Koliko samo "mrznje" na jednoj stranici opustite se ljudi...ne dozvolite da vas tamo neka francuskinja nervira...napravili ljudi daljinski upravljac da se prebaci na drugi kanal...ja na neki ATP mec...il na turske serije a pustite Bartoli da obavlja svoj posao...a to je tenis...i u tom poslu je jucer definitivno bila bolja od Serene...
                    Ja sam rekao da ja nju nikako ne volim kao teniserku nije tip teniserke koju ja volim,ali sam naglasio da je imala fenomenalnu partiju i da je odigrala extra meč jer ono što se vidjelo se ne može poreći,a ne mogu da gledam turske serije i one su mi preko glave svaki kanal ih prenosi
                    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                    Comment


                    • Takodje, ja je ne volim kao osobu al da je igrala dobro verovatno jeste..

                      Comment


                      • bartoli ima svoj smjesan nacin igre i pripreme al to nju zaboli ko sta misli,ona fura svoj fazon i pravi je fajter i zato je jedinstvena u tom wta.

                        Comment


                        • Originally posted by goodboy View Post
                          bartoli ima svoj smjesan nacin igre i pripreme al to nju zaboli ko sta misli,ona fura svoj fazon i pravi je fajter i zato je jedinstvena u tom wta.
                          Dabas je Lisicki odigrala extra protiv Bartoli.
                          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                          Comment


                          • Nisam dugo pisao zbog nedostatka vremena,ali jedna nevjerovana prica se javlja sto se tice moje najdraze tenise i jednostavno ne zelim da se probudim iz bajke.Nakon odlaska Martine Hingis godinama nisam imao omiljenu tenisacicu. Samo neki simpatizeri. Sve do jednog danas kada sam slucajno prebacio na Eurosport i ugleadao malu i mladu Njemicu koja me ocarala svojom igrom i fantasticnom server.Lisicki nije poput ostalih tenisacica.Ona se konstanto smije tokom meca,pokazuje emocije (nikad necu zaboravit to drugo kolo protiv Li Na i njene suze) i uvijek je otvorena prema svojim fanova.Teska je bila ta ozljeda gleznja zbog koje je propustila cijelu proslu sezonu,ali ja sam znao da ce se vratit jos jaca i opravdati svoje ogromno tenisko znanje i doci u top pet gdje sigurno i zasluzuje biti.Nije to jos njena puna snaga,ona moze jos toga dane posebno na svoj duhu i fizicke spremnosti.

                            Neka ova bajka traje i dalje i svim srcem i dusom zelim da odnese tu titulu.
                            Last edited by lisicki; 28-06-11, 23:48.
                            sigpic
                            4ever in my heart!

                            Comment


                            • lisicki, dobro nam dosao nazad
                              Ja moram da priznam da nisam rainije gledala Sabinu, ali mi se bas svidja njen stil i drago mi je sto se pojavila takva igracica na Tour-u

                              A evo i vest o njoj:

                              Lisicki: 'Injury misdiagnosis cost me months'


                              Sabine Lisicki says a misdiagnosis of a left ankle injury forced her to miss much more time than she should have. The 21-year-old German, who reached the Wimbledon semifinals for the first time with a 6-4, 6-7 (4), 6-1 over Marion Bartoli, first suffered a left ankle injury at the 2009 U.S. Open, where she had to be carried off on a stretcher, and then suffered an unrelated one at Indian Wells in 2010. She played the next week in Miami but was forced off the tour for the rest of the spring and summer, and didn't rediscover her Top-25 game until last month. It is unclear what the original diagnosis was, but she ended up with a fracture. Lisicki, who reached the 2009 Wimbledon quarterfinals, needed a wild card to get into Wimbledon.

                              "It was a bad diagnosis because it cost me a lot of time," she told reporters. "So I went to the German doctors much later. I should have done that earlier. I know that for the future I'll be going on the first plane back to Germany to see my doctors if I have something. It was tough, but it happened. Nothing I can change. I was fighting to get back, working very, very hard...After a normal ankle sprain it usually takes six weeks, so I was out for five months."
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by lisicki View Post
                                Nisam dugo pisao zbog nedostatka vremena,ali jedna nevjerovana prica se javlja sto se tice moje najdraze tenise i jednostavno ne zelim da se probudim iz bajke.Nakon odlaska Martine Hingis godinama nisam imao omiljenu tenisacicu. Samo neki simpatizeri. Sve do jednog danas kada sam slucajno prebacio na Eurosport i ugleadao malu i mladu Njemicu koja me ocarala svojom igrom i fantasticnom server.Lisicki nije poput ostalih tenisacica.Ona se konstanto smije tokom meca,pokazuje emocije (nikad necu zaboravit to drugo kolo protiv Li Na i njene suze) i uvijek je otvorena prema svojim fanova.Teska je bila ta ozljeda gleznja zbog koje je propustila cijelu proslu sezonu,ali ja sam znao da ce se vratit jos jaca i opravdati svoje ogromno tenisko znanje i doci u top pet gdje sigurno i zasluzuje biti.Nije to jos njena puna snaga,ona moze jos toga dane posebno na svoj duhu i fizicke spremnosti.

                                Neka ova bajka traje i dalje i svim srcem i dusom zelim da odnese tu titulu.
                                Jedna jako kvalietan teniserka sa odličnim servisom,extra forhandom drop radi odlično beckhand joj je mala mana ali se može nositi sa njom i djevojka koja ima fin osjećaj kada izvodi udarce.Mislim da je 2009 učestovala u cetvrt finalu na wombeldonu i bila je poražena od Dinare Safine koliko se ja sjećam.Uglavnom ostavila je na mene jak utisak pogotovo sa ovim polu finalnim nastupom na Wimbeldonu mada mislim da je Sharapova prejaka još za nju ali siguran sam da će se ona boriti ,još da dodam da je djevojka vedrog duh kao što si rekao smije se i pokazuje osjećaja.
                                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                                Comment

                                Working...
                                X