Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jigsaw92 View Post
    Ja ne znam zasto svi stalno toliko favorizujete Venus??? Serena je bolja igracica od nje. Moze da je pobedi kad igra kako zna, tad Venus tesko da moze nesto. Venus ima tezak zreb na Wimbldonu ako dodje do 1/2 finala to ce joj biti super. Ne svidja mi se kako je igrala ove nedelje, jedino je bio ok u mecu sa Anom. Serena je bila soildna u mecu sa Zvonarevom pocela da igra sve bolje, ako servis bude dobar znam da moze do titule ponovo.
    Ma Sharapova osvaja ovo, nema tu crc mrc.

    Comment


    • Originally posted by M_G_S View Post
      Koliko jos crnkinja ima na turu?
      bitne su samo dvije crnkinje a to su S.W. V.W.

      Comment


      • Originally posted by Jigsaw92 View Post
        Ja ne znam zasto svi stalno toliko favorizujete Venus??? Serena je bolja igracica od nje. Moze da je pobedi kad igra kako zna, tad Venus tesko da moze nesto. Venus ima tezak zreb na Wimbldonu ako dodje do 1/2 finala to ce joj biti super. Ne svidja mi se kako je igrala ove nedelje, jedino je bio ok u mecu sa Anom. Serena je bila soildna u mecu sa Zvonarevom pocela da igra sve bolje, ako servis bude dobar znam da moze do titule ponovo.
        Venus ima bolji servis i bolje igra na mrezi tako da ima prednost kad se igra na travi

        Comment


        • Originally posted by M_G_S View Post
          Koliko jos crnkinja ima na turu?
          Nisam nikad brojao.

          Comment


          • Originally posted by V.Patcev View Post
            Venus ima bolji servis i bolje igra na mrezi tako da ima prednost kad se igra na travi
            Serena ima najbolji servis u WTA ikad. Venus moze brze da odservira ali daleko da ima bolji servis. ;)

            Comment


            • Da Venus ima iskustvo i da je ovo njena podloga jeste ,samo stari se treba da vidimo kako će odigrati .Venus ima najbrže odservirani servis na turu a Serena ima najbolji servis.
              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

              Comment


              • samo se jos u tenisu ne spominje ta cinjenica da crnkinje imaju ogromne komparativne prednosti u odnosu na bjelkinje... Bez ikakvih problema se to istice u kosarci, atletici, ..., ali niko to ne spominje u tenisu. Valjda jer su rijetki inteligentni ljudi, poput mene. treba izgleda da nas istorija poduci, kao u drugim sportovima. Valjda je potrebno jos par crnih sampionki, pa da se skrene paznja na to. Meni nije potrebno to... Nemam nista protiv crne boje koze, ali ne treba sad pretjerivati i Serenu nazivati nekim majstorom tenisa, a cura ne umije drop-sot opalit. Ona je samo mnogo snaznija, brza, ..., od drugih teniserki.

                Comment


                • Originally posted by M_G_S View Post
                  samo se jos u tenisu ne spominje ta cinjenica da crnkinje imaju ogromne komparativne prednosti u odnosu na bjelkinje... Bez ikakvih problema se to istice u kosarci, atletici, ..., ali niko to ne spominje u tenisu. Valjda jer su rijetki inteligentni ljudi, poput mene. treba izgleda da nas istorija poduci, kao u drugim sportovima. Valjda je potrebno jos par crnih sampionki, pa da se skrene paznja na to. Meni nije potrebno to... Nemam nista protiv crne boje koze, ali ne treba sad pretjerivati i Serenu nazivati nekim majstorom tenisa, a cura ne umije drop-sot opalit. Ona je samo mnogo snaznija, brza, ..., od drugih teniserki.

                  Comment


                  • Originally posted by Adin View Post
                    Da Venus ima iskustvo i da je ovo njena podloga jeste ,samo stari se treba da vidimo kako će odigrati .Venus ima najbrže odservirani servis na turu a Serena ima najbolji servis.
                    Servis je kod Venus mocno oruzje a i moze da je unisti. ;) To je cak rekao i Ricard

                    Comment


                    • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                      Servis je kod Venus mocno oruzje a i moze da je unisti. ;) To je cak rekao i Ricard
                      Ko prati ženski tenis i sester Williams mogao se uvjeriti da je servis nekoliko puta Venus ukopao i da je zbog njega izgibila meč.
                      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                      Comment


                      • Originally posted by M_G_S View Post
                        samo se jos u tenisu ne spominje ta cinjenica da crnkinje imaju ogromne komparativne prednosti u odnosu na bjelkinje... Bez ikakvih problema se to istice u kosarci, atletici, ..., ali niko to ne spominje u tenisu. Valjda jer su rijetki inteligentni ljudi, poput mene. treba izgleda da nas istorija poduci, kao u drugim sportovima. Valjda je potrebno jos par crnih sampionki, pa da se skrene paznja na to. Meni nije potrebno to... Nemam nista protiv crne boje koze, ali ne treba sad pretjerivati i Serenu nazivati nekim majstorom tenisa, a cura ne umije drop-sot opalit. Ona je samo mnogo snaznija, brza, ..., od drugih teniserki.
                        nije dzaba tenis beli sport

                        Comment


                        • Vi koji pratite ženski tenis.Da li mislite da Zvonarjeva može odbranitit finale ove godine na Wimbeldonu?
                          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                          Comment


                          • Ne.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ne.
                              A mogu li da znam zašto Ne.
                              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                              Comment


                              • Originally posted by M_G_S View Post
                                samo se jos u tenisu ne spominje ta cinjenica da crnkinje imaju ogromne komparativne prednosti u odnosu na bjelkinje... Bez ikakvih problema se to istice u kosarci, atletici, ..., ali niko to ne spominje u tenisu. Valjda jer su rijetki inteligentni ljudi, poput mene. treba izgleda da nas istorija poduci, kao u drugim sportovima. Valjda je potrebno jos par crnih sampionki, pa da se skrene paznja na to. Meni nije potrebno to... Nemam nista protiv crne boje koze, ali ne treba sad pretjerivati i Serenu nazivati nekim majstorom tenisa, a cura ne umije drop-sot opalit. Ona je samo mnogo snaznija, brza, ..., od drugih teniserki.
                                Nije Rafa crnac ali se i za njega ovo moglo govoriti u periodu 2005-2008. Jednostavno je bio snazniji i brzi bukvalno od svih igraca. Pa mu niko ne spori titule...

                                Comment

                                Working...
                                X