Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala notorious!
    Ni ja ne gotivim narocito Zvonarevu, mada se mora priznati da je juce prevazisla samu sebe ( nije ni suzu pustila kad joj je maznut vazan poen i skrpila se da izgura do kraja )...

    Comment


    • Originally posted by hamza_TM87 View Post
      Da Serena je dosta smrsala,a sto se tice Venus nju nikad nisam volio i ona mi nikad nije bila igracica za TOP 5 neznam zasto
      Venus ti nije bila igračica za top 5?Ja stvarno ne znam onda koje bio to bile druge na njenom mjestu,uostalom ja ne dijelim mišljenje sa tvojim ,ali ga poštujem
      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

      Comment


      • Originally posted by Borderka View Post
        Prvi pozdrav za sve! Vec dugo sam svakodnevni gost na ovom forumu, ali odlucila sam da se konacno registrujem jer imam utisak da je ovo godina vaznih pomaka.Iskreno se nadam da ce se nasa ekipa tenisera pomeriti na listi navise, da ce se devojke konsolidovati i vratiti tamo gde im je mesto, da ce Nole konacno ostvariti svoj san...

        Uzivala sam danas gledajuci Danijelu, jos jedan dokaz da je sve ( ili najvise ) u glavi.Valjda je sad prokinula ,pa ce i na W pokazati sta moze.
        Danijela je jako kvalitetna teniserka,ona ima talenta i može dosta da pruži,ali ona stvarno ima tu blokadu u glavi ona je još mlada i ima dovoljno vremena da se probudi pa da barem označi svoju karijeru nekim boljim rezultatima i ja se nadam da će tako biti.
        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

        Comment


        • kako je jucer hantuchova dobila venus ,tako isto je trebala i morala dobit i ana.jednostavno ana nema u glavi kao sto ima hantuchova.seke wiliams su prespore ,nadolazece teniserke su postale brze.tek na wimbldonu ima da se napate kad nalete na neko djete .

          Comment


          • Originally posted by goodboy View Post
            kako je jucer hantuchova dobila venus ,tako isto je trebala i morala dobit i ana.jednostavno ana nema u glavi kao sto ima hantuchova.seke wiliams su prespore ,nadolazece teniserke su postale brze.tek na wimbldonu ima da se napate kad nalete na neko djete .
            Mislim ipak da si malo pogrješio one imaju super kretanje i udarce samim tim pa ako si gledao Serenu onda kad je igrala sa Pironkovom skoro je sve vraćala.Ali naravno da su ove nove generacije brže ali ja mislim da ne prikazuju ovako kvalitetan tenis kao ove druge starije teniserke.
            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

            Comment


            • Serena se tek vratila samo polako videcmo kako ce igrati na GS. ;)

              Comment


              • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                Serena se tek vratila samo polako videcmo kako ce igrati na GS. ;)
                On se po mom mišljenju super kretala nakon povratka mislio sam da će to ići teže a kad sam vidjeo kako se razigrala mislim da će i ova titula Wimbeldona biti u njenim rukama.idemo Serena.
                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                Comment


                • Serena je crnkinja...

                  Comment


                  • kad se ofarbala Biće ona mnogo bolja na Wimbledon-u, može do finala, i tamo će je preslušati sestra

                    Comment


                    • Ja ne znam zasto svi stalno toliko favorizujete Venus??? Serena je bolja igracica od nje. Moze da je pobedi kad igra kako zna, tad Venus tesko da moze nesto. Venus ima tezak zreb na Wimbldonu ako dodje do 1/2 finala to ce joj biti super. Ne svidja mi se kako je igrala ove nedelje, jedino je bio ok u mecu sa Anom. Serena je bila soildna u mecu sa Zvonarevom pocela da igra sve bolje, ako servis bude dobar znam da moze do titule ponovo.

                      Comment


                      • Originally posted by M_G_S View Post
                        Serena je crnkinja...
                        Ozbiljno? I?

                        Comment


                        • Koliko jos crnkinja ima na turu?

                          Comment


                          • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                            Ja ne znam zasto svi stalno toliko favorizujete Venus??? Serena je bolja igracica od nje. Moze da je pobedi kad igra kako zna, tad Venus tesko da moze nesto. Venus ima tezak zreb na Wimbldonu ako dodje do 1/2 finala to ce joj biti super. Ne svidja mi se kako je igrala ove nedelje, jedino je bio ok u mecu sa Anom. Serena je bila soildna u mecu sa Zvonarevom pocela da igra sve bolje, ako servis bude dobar znam da moze do titule ponovo.
                            Slažem se s tobom naravno da je Serena bolja vidi se i po dosadašnjim rezultatima,što se tiče servisa ona će prnaći svoj ritam i osvojit će ovaj Wimbeldon.
                            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                            Comment


                            • Venus je mama na Wimbledon-u

                              Comment


                              • Originally posted by M_G_S View Post
                                Koliko jos crnkinja ima na turu?
                                Ne pitaj, mnogo

                                Comment

                                Working...
                                X