Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pustace mozda sutra ujutro,obicno tako rade pred pocetak ostalih meceva

    Comment


    • Originally posted by Mare_92 View Post
      Da li mozda neko zna da mi kaze da li ce eurosport1 ili wurosport2 pustati kasnije snimak meca Ana - Venus?
      Hvala unapred!
      Mare, prati ES od 23h veceras, mozda bude, a ako ne bude onda sutra u 10:30h na ES

      Ako ne bude ni tad, imas na ES2 veceras od 03:30h, ako nema ni tad onda 05:30h

      Comment


      • Originally posted by Mare_92 View Post
        Da li mozda neko zna da mi kaze da li ce eurosport1 ili wurosport2 pustati kasnije snimak meca Ana - Venus?
        Hvala unapred!
        Боље да не гледаш бруку...
        sigpic

        Comment


        • ma garant imas na youtube sve to ccc mare nista ne znas ccc koristi malo modernu tehnologiju,ipak si ti ta informaticka generacija

          Comment


          • Tesko da ce neko da postavi na YT ceo mec ;)

            Comment


            • Serena jos krupnija??? Smrsala je.
              A to sa tesko disanje, jel ti znas sta se njoj desilo?? Dobro je sto je uopste uzela reket u ruke ponovo.

              Comment


              • Originally posted by Jigsaw92 View Post
                Serena jos krupnija??? Smrsala je.
                A to sa tesko disanje, jel ti znas sta se njoj desilo?? Dobro je sto je uopste uzela reket u ruke ponovo.
                Slazem se. De je debela vidno je smrsala i sad bas izgleda dobro.

                Comment


                • Originally posted by goodboy View Post
                  ma garant imas na youtube sve to ccc mare nista ne znas ccc koristi malo modernu tehnologiju,ipak si ti ta informaticka generacija
                  Hahahahahah znam da ima na youtubu al hocu da gledam snimak ceo mec.. Jbg ovako u delovima nije to to..
                  Ma jbg nema veze morao sam da pitam... xD ;)

                  Comment


                  • Danijela dupli brejk....

                    Comment


                    • Da Serena je dosta smrsala,a sto se tice Venus nju nikad nisam volio i ona mi nikad nije bila igracica za TOP 5 neznam zasto

                      Comment


                      • Meni je Venus prava teniserka,elegancija,udarci,teniska figura,a servis joj je prosto nevjerovatan
                        Upravo je izjednacila.
                        Vinci nastavlja sa sjajnim partijama,pala je i Wickmayer,Dokic servira za mec
                        sigpic

                        Comment


                        • Hantuhova iz 11. pokusaja pobijedila Venus.
                          Bravo, kad je izgubila drugi set bila sam sigurna da ce izgubiti mec, pozitivno me iznenadila. ;)

                          Comment


                          • Originally posted by majabl View Post
                            Hantuhova iz 11. pokusaja pobijedila Venus.
                            Bravo, kad je izgubila drugi set bila sam sigurna da ce izgubiti mec, pozitivno me iznenadila. ;)
                            Bravo za Hantuchovu.. Nisam ocekivao njenu pobedu ali eto potvrdjuje da je u dobroj formi.
                            Videlo se to jos i u Birminghemu..

                            Comment


                            • Prvi pozdrav za sve! Vec dugo sam svakodnevni gost na ovom forumu, ali odlucila sam da se konacno registrujem jer imam utisak da je ovo godina vaznih pomaka.Iskreno se nadam da ce se nasa ekipa tenisera pomeriti na listi navise, da ce se devojke konsolidovati i vratiti tamo gde im je mesto, da ce Nole konacno ostvariti svoj san...

                              Uzivala sam danas gledajuci Danijelu, jos jedan dokaz da je sve ( ili najvise ) u glavi.Valjda je sad prokinula ,pa ce i na W pokazati sta moze.

                              Comment


                              • Zvonareva, juče i danas, 6 sati na terenu, bolje za nju što je izgubila. Na livadi igra mečeve koji traju prosječno 3 sata, to dovoljno govori koliko je dosadna


                                Borderka dobrodošla na forum, valjda nas budeš mogla trpiti

                                Comment

                                Working...
                                X