Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaki servis koji je blokirala imala je sansu da dobije poen, ali ne ona mora da napravi citav zamah kao da ima 5 sekundi, kao da joj ja serviram a ne Venus. a tek pozicije odakle riternira e Ana, Ana. Venus odlicno izgleda, milina je gledati, servis konstantno preko 115 mph dosta :P

    Comment


    • 6-3 prvi set! Strasno dobro igra kako mec odmice!

      Comment


      • Nista ne stizem da vidim ovih dana,ali evo sam uhvatio bar nesto od Sereninog meca i juce i danas.Ovo danas je vec mnogo bolje i rutinski ce pobijediti Zvonarevu.Nije igrala toliko vremena i dodje i maltene cisti Zvonarevu koja je strogi vrh.Klasa je klasa.
        Sto se Ane tice ocekivao sam veci otpor definitivno,ali mi nije iznenadjenje sto je Venus pobijedila,kao da je rodjena na travi
        Stosur lagano pobijedila Bojanu,njen stil igre je kao savrsen za ovu podlogu,sjutra jos jedan strashovit duel!
        sigpic

        Comment


        • Sad se zakomlikovalo

          Comment


          • Pogledaj post iznad, i biće ti jasno zašto

            Comment


            • Povamirila se Vera.

              Comment


              • kim propusta Vimbi jel ? ne uhvvatih najbolje sad ovo ?

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Nista ne stizem da vidim ovih dana,ali evo sam uhvatio bar nesto od Sereninog meca i juce i danas.Ovo danas je vec mnogo bolje i rutinski ce pobijediti Zvonarevu.Nije igrala toliko vremena i dodje i maltene cisti Zvonarevu koja je strogi vrh.Klasa je klasa.
                  Koliko ima crnjkinja na WTA turu? Je li samo meni cudno zasto su najdominantnije teniserke danasnjice upravo crnkinje, iako je 99% teniserki bele puti?! o.O

                  Comment


                  • 2-5 i 2 breaka zaostatka , sad je 5-5 , uz spasene 3 mec lopte .

                    E pa Serena svaka cast
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Auuu kakav 3 set. Sereni svaka cast kako igra na brejk i mec lopte.

                      Comment


                      • Steta, ovo je trebala da dobije. Samu sebe je pobedila, servis nije radio kad je trebalo. Zvonareva nije morala nista da radi sve je bilo na Sereni.

                        Comment


                        • Veri svaka čast kako je iskulirala onaj povratak i ovu sudijicu :P

                          Comment


                          • Igrale su 3:12 minuta na livadi Jigsaw, ostaje ti da pitaš Vladana zašto nije mogao sačekati 1 gem njegove prognoze su

                            Comment


                            • Samo mi je krivo sto je izgubila na ovakav nacin. Posle svega sto je spasila da izgubi serivs opet ko 5-5.. Servis nije ni 5 % onog sto ona moze.

                              Comment


                              • auuuu kakav mec. Cestitke i Veri i Sereni. Serena je propustila sansu da sve lepo zavrsi u 2 seta, a Vera je pokazala da vise nije ona placljivica od ranije i da je psihicki mnogo jaca nego ikad. Svaka cast i Sereni jer nakon godinu dana pauze ovako dobro odigrati sa 3. teniserkom sveta nije mala stvar. Ona ce da prsti u Londonu, dobice jos vecu motivaciju, osetila je igru, udarci se polako vracaju, ma bice sve super. Slobodno mogu reci da Serena ima lepe sanse da odbrani titulu.

                                Skijavone izgubila od Radvanske Franceska samo igra tenis u Parizu i nigde vise. Kvitova jedva dobila Makarovu, bice opasna Cehinja ne samo ovde vec i na Wimbldonu. Venus je demonstrirala silu nad nasom Anom. Bartoli i Viktorija takodje ocekivano dobile, Stosur je lagano dobila nasu Boku. Bice interesantnih meceva sutra.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X