Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drago mi je zbog Ane iskreno mislio sam da ona nema nikakve sanse.. Al cujem da je Julija dosta gresila.. U svakom slucaju pobeda je pobeda.. Sledece Ana - Venus auuuu to ce biti zanimljivo... ;)

    Bravo za Serenu iako nisam ocekivao da ce igrati 3 seta bitno je da je pobedila!! Idemo sestre Williams!

    Ne cudi me da je Kim izgubila lose je igrala i u 1. kolu protiv Niculescu.. Veoma slaba igra uopste nije na nivou...

    Comment


    • Kvalifikacije,a sad i Anastasiu pobjedjuje,sigurno ce izgubiti dosta snage,a W je pred vratima,ali ovo je odlican rezultat i ovo je dokaz da moze da pobjedjuje na svim podlogama.
      Cudno sto je Kim izgubila,doslo je vrijeme za brze podloge,a forma slaba.Zvonareva lagano,sjutra ima sve da prsti
      sigpic

      Comment


      • Sutra ne sme da se proposti taj mec

        Comment


        • Nazalost ja ne verujem da cu gledati Serenu ili Anu... Jbg jedino ako neka od njih bude igrala od 5 ili 6 onda cu moci..
          Ako bude ovako ko danas nista od toga.. ;)

          Comment


          • Kim je opet povredila clanak.

            Comment


            • Originally posted by Jigsaw92 View Post
              Kim je opet povredila clanak.
              I ja sam to upravo procitala.
              Clijsters hurt injured ankle again. Medical exam tonight or tomorrow but it did not sound good. "This puts me back to where I was before RG"

              Comment


              • Sto se mene tice, bolje Ana da gubi na ovim pripremnim turnirima nego da dobija, posle na W-u ce u 1. kolu da izgubi

                Sestre Vilijams dobrodosle nazad, konacno, malo da vratite WTA u normalu, nece da skodi!

                Steta za Kim, ponovo povreda

                Comment


                • OOP za Eastbourne:
                  http://www.atpworldtour.com/posting/2011/741/op.pdf


                  Program otvaraju Ana i Venus, nisam gledala ni jednu ni drugu, ali Ani bi bas znacila ova pobeda. Posle njih igraju Serena i Zvonareva, i to je jos jedna odlican mec u najavi, ali tu dosta zavisi od Serene i koliko je ona spreman da igra dan za danom.
                  I jos 2 zanimljiva meca, Li Na protiv Hantuchove, bas da vidimo kako se pobendica RG-a snalazi na travi i Bojana-Stosur, doduse ovaj je zanimljiv samo zato sto Boka igra i iako Stosur nije u nekoj formi mislim da ce lako izaci na kraj sa Bojanom.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Stvarno mi je drago zbog Serene, pregledao sam meč dva puta naravno najbolji su bili 2 i 3 set,ali svaka čast za Pironkovu beckhand ,servis je išao pravo, fino se kretala sve u svemu pružila je dobar otpor ,ovo je za Serenu bila važna pobjeda vidjelo se to i po njenim kricim(uzvicima)ili kako već ali konačno da se ispuni ovaj ženski tennis welcome sestre Willliams pogotovo Serena.Jedva čekam sutrašnje mečeve kako bih opet mogao uživati napokon u gledanju ženskog tennisa.
                    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                    Comment


                    • Opet Ana prva a Serena druga?? Auuuu ne mogu da verujem opet necu gledati nijednu.. Strasno!

                      Comment


                      • Originally posted by Mare_92 View Post
                        Opet Ana prva a Serena druga?? Auuuu ne mogu da verujem opet necu gledati nijednu.. Strasno!
                        Ne brini kad god dođeš(ako već negdje ideš)_euro sport će to još najmanje 5-6 puta prenostiti tako da ćeš moći da pogledaš oba meča bez ikakvih problema,jedino ako ti je problem što ne pratiš direktno ,mada je meni ipak bolje pratiti direktno ,ali ako tako prpustim uvijek se koristim reprizama.
                        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                        Comment


                        • Bio bih presrecan kad bi Ana pobedila al tesko msm da nece moci sa Venus...

                          Sto se tice Bojane nadam se da ce pobediti Stosur i nije u nekoj formi i bilo bi sjajno za Bojanu kad bi i sutra dobila mec.. Ako ne dobije opet je dosta i uradila ona ima vec 4 pobede...

                          A sto se tice Serene uz nju sam 100% kao i uz Anu sutra.. Ajmo Serena !! Pobedi tu Zvonarevu bre!

                          Comment


                          • Originally posted by Adin View Post
                            Ne brini kad god dođeš(ako već negdje ideš)_euro sport će to još najmanje 5-6 puta prenostiti tako da ćeš moći da pogledaš oba meča bez ikakvih problema,jedino ako ti je problem što ne pratiš direktno ,mada je meni ipak bolje pratiti direktno ,ali ako tako prpustim uvijek se koristim reprizama.
                            Pa pratim direktno al ovih dana ne mogu nisam kuci u to vreme a one uvek igraju prve... Lol
                            Da ih bar stave oko 5,6 pa i ajde..

                            Comment


                            • Super ne moze bolje da mi pocne neki teniski dan nego kad je prvo Venus pa Serena

                              Comment


                              • Originally posted by Mare_92 View Post
                                Pa pratim direktno al ovih dana ne mogu nisam kuci u to vreme a one uvek igraju prve... Lol
                                Da ih bar stave oko 5,6 pa i ajde..
                                Ma znam da pratiš_(mislim vidim iz priloženog)100% će biti mečeva i u tom preiodu,uostalom Engleska je čudna nikad se ne zna kad će kiša opalit a ovo je trava a i sam žnaš kako je kad je trva mokra,pa ti se mečevi moraju odgoditi i onda tebi to dođe u korist a siguran sam da će biti takvih situacija.
                                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                                Comment

                                Working...
                                X